Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A pénz és az érdekek mindent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pénz és az érdekek mindent befolyásolnak?

Figyelt kérdés

Mindenhol felső kategóriás autó mellett lehet látni a szép nőket.

Előbb látni őket gazdag öregemberrel, mint egy fiatal emberrel.

És még a nőknek van lelke, ők a jó emberek?

Az érdekek és a pénz! Semmi másról nem szól az egész.

Ha lenne lelkük, akkor érdekelné őket, hogy a férfi társadalomban kivel-mi van. Foglalkoznának azokkal is, akik mellett nem származik érdekük.



#gazdagság, pénz, szegénység, különbség, nők , férfiak
2021. máj. 30. 15:57
 571/589 A kérdező kommentje:

570: Ez nem igaz.


568: A szavakat lehet forgatni, csak ne azt akard kihozni belőle, hogy szegény nőknek nem feladata törődést és odaadást nyújtani, ezért telepednek rá a gazdagokra. Na azért ne legyél nevetséges. Ugyanúgy nem feladata rátelepedni a gazdagokra sem és a testüket a pénzért meg a jólétért cserébe adni. Szabad akaratuk az van, ez igaz.


Nem használati tárgyként , hanem piaci tárgyként tekintenek sokan a nőkre, ami nem véletlen. Nem feladatként kell felfogni a törődést és az odaadást.

Az a biológia és az emberi szeretet velejárója. Aki nem feladatként fogja fel nőként és emberként tud létezni (hát a mai társadalomba nem is tudom hogy szép nőben ki és hol van ilyen) , annak nem nyűg, hogy feltétel nélküli akaratnyilvánítással adjon testet és lelket.

2021. jún. 9. 17:57
 572/589 anonim ***** válasza:
100%

"565:


Ez az okfejtés megint rossz, mert ......"


A hozzászólásomban, amire ezt reagáltad, egyáltalán nincsen okfejtés.


Öt kérdőmondat szerepel benne, amik közül egyetlen egyre sem válaszoltál még.

2021. jún. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 573/589 anonim ***** válasza:
100%
A Nő a saját érdekei mentén választ, te ugyanezt teszed, az miért nem elitélendő?
2021. jún. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 574/589 A kérdező kommentje:
Nem ugyanezt tesszük, mert én nem az anyagi külsőségek és a pénz alapján választok, ő pedig igen.
2021. jún. 9. 18:56
 575/589 anonim ***** válasza:
80%
#574: nem, te a TESTI külsőségek alapján választasz, hehe.
2021. jún. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 576/589 anonim ***** válasza:

Azóta már új kérdést írt ki, és az egész kezdődik elölről, ahogy évek óta megy:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


Aki nem saját szórakoztatására válaszol és vitatkozik, nyugodtan feladhatja, semmit nem érnek a kommentek.

2021. jún. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 577/589 anonim ***** válasza:
80%

574

És? Ha neked lehetnek elvárásaid, egy Nőnek miért nem? Erre még mindig nem kaptam választ....

2021. jún. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 578/589 A kérdező kommentje:

576:


Ez a topik akkor működött volna igazán jól, ha mindenféle ember megossza a véleményét. Nem csak a csőlátású aranyásók és elfogultak.


577:


Lehet, csak az arányos legyen és a ne a pénzzel egyenlő, mert mint mondtam, ott a munkásosztály szívja meg, aki mindenkit kitart.

2021. jún. 10. 10:31
 579/589 anonim ***** válasza:
100%
Leeshetne, hogy ha 200-300 ilyen kérdés után sem értett még veled egyet senki, akkor ezután sem fog. Mindenkinek a saját igaza a szent és sérthetetlen nyilván, de lassan rá kellene jönni a kedvelt közhely példája szerint, hogy ha mindenki szembe jön veled az autópályán, akkor te vagy a rossz oldalon. Helyette azzal áltatod magad, hogy mindenki csőlátású meg aranyásó meg szép nő, mert nem ért egyet veled, közben te vagy a bolond.
2021. jún. 10. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 580/589 A kérdező kommentje:
Nem én vagyok a bolond. Ha megérkeztek volna ide az igazmondó emberek , akkor kialakulhatott volna egy olyan vita, hogy a kérdés lehet, hogy nem maradt volna porondon. És akkor megláttad volna, hogy nem jön velem mindenki szembe az autópályán. De lehet, hogy már azt sem láttad volna. Nehogy azt gondold, hogy nincs igazam. Inkább az a baj, hogy ehhez a mai világhoz aljadéknak kell lenni és akkor minden simán megy. Csak az nem én vagyok.
2021. jún. 10. 11:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!