Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A pénz és az érdekek mindent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pénz és az érdekek mindent befolyásolnak?

Figyelt kérdés

Mindenhol felső kategóriás autó mellett lehet látni a szép nőket.

Előbb látni őket gazdag öregemberrel, mint egy fiatal emberrel.

És még a nőknek van lelke, ők a jó emberek?

Az érdekek és a pénz! Semmi másról nem szól az egész.

Ha lenne lelkük, akkor érdekelné őket, hogy a férfi társadalomban kivel-mi van. Foglalkoznának azokkal is, akik mellett nem származik érdekük.



#gazdagság, pénz, szegénység, különbség, nők , férfiak
2021. máj. 30. 15:57
 541/589 anonim ***** válasza:
85%
Figyelj ide drága, a legnagyobb jóindulattal mondom. Ha ide jössz vergődni se fog semmi változni, mert az emberek nagyrésze elvan foglalva a saját boldogságaval és nem azt nézi h a gyakorin nyuglodo majomnak mire van szüksége ahhoz, hogy ő boldog legyen. Mert nem is kell néznie, semmi köze ahhoz, hogy te mire vágysz. Sajnálom, tudom, hogy fáj ezt hallani. De nem te vagy az egyedüli a világon aki szenved valami miatt, mindenkinek megvan a maga problémája. Gyerekként én is elképzeltem milyen lenne a tökéletes világ, kinek hogy “kene” viselkednie, aztán felnőttem és rájöttem h rohadtul nincs közöm ahhoz ki mit csinál, se jogom elítélni. Akkorsem ha engem hátrány ér ebből. Mert mások nem miattam vannak itt én meg nem mások miatt vagyok itt. Ennyi, de tudom, hogy meghaladja a képességeid az hogy ebből bármit is felfogj, de őszintén, te bajod🤷🏻‍♀️ Béke
2021. jún. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 542/589 A kérdező kommentje:

Nem haladja meg a képességem. Abszolút.

Inkább te nem érted azt, hogy itt ennél többről van szó.

Az elkorcsosult emberek pedig megvetést érdemelnek, nem ösztönzést arra , amit csinálnak.

Ha nem lennének neme közötti különbözőségek és a férfiaknak is ugyanolyan szexuális szabadságuk, meg választási mutatójuk lenne, mint a nőknek, akkor nem tartanánk itt.

A szexuális szabadságot pedig úgy értsd meg kérlek, hogy amíg egy szép nő kirittyenti magát és elkezd szédelegni valahol, úgy kivárások nélkül 10-ből kilenc férfit legalább megkap.

Ezzel együtt egy férfi fordítva nem férfi a pénze és az egzisztenciája nélkül. Egyik oldalon elég a test, a másik oldalon kötelezőek az anyagiak.


És ez az állapot nem csak az én bajom, hanem társadalmi problémának mondható, amennyiben valaki mélyen belát és hiányérzet miatt sérelemként éli meg.


Tudod az a helyzet, hogy nem csak a csilli-villi és a pénz létezik.

Lehet jó egy férfi az ágyban, szerethet egy nőt, megteheti érte azt amit tud. De ezt a szép nő nem tudja értékelni és ez itt a gond.


Amíg a Bözsike a sarokboltban örül, ha hozzászólnak, addig a dekoltázsban fejlett szép nő lenézi a férfiakat. Hát azért ha figyelembe vesszük, hogy ő is csak ember, vajon mit képzel magáról?


Őszintén! Azért mert valakinek nagy melle és jó feneke van, feltétlenül fontos a nagy arc és a lenéző viselkedés? Ő miért nem tud testet és lelket adni egy olyannak, akitől nem származik érdeke? Csak azért , mert mondjuk tetszik a férfi, kíváncsi hogy milyen lenne vele az ágyban, hogyan lehet elleni vele a mindennapokban.


Ez az ami kiveszett a nőkböl. A sajátos biológia érzet.

Az állandó felkapottság és a dicséret miatt már egekben van a szellemei színvonala olyan mértékben , hogy elfelejti milyen igazi embernek lenni.

2021. jún. 8. 14:15
 543/589 anonim ***** válasza:
100%
Én tudom a megoldást számodra! Operaltasd át magad nővé, rittyentsd ki magad és élvezd ahogy tárgyként használva megdugnak. Ezt irigyled a nőktől, hat hajrá akkor, előtted a lehetőség.
2021. jún. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 544/589 A kérdező kommentje:

Nem ezt irigylem a nőktől, hanem a hozzáállásukkal nem értek egyet.

És az egyenlőség hiányát nem szívlelem.

2021. jún. 8. 14:33
 545/589 anonim ***** válasza:
80%

Igazából nem kell egyet értened, ők meglesznek anélkül is. Én sem értek egyet pl a te hozzáállásoddal, dehát nem vagyunk egyformák. Attól , hogy szerinted egészségtelen valaki gondolkodása nem lesz automatikusan tényleg az, csak azért mert te úgy gondolod.

Sok témában van meg egyenlőtlenség, van ami engem is felzaklat, megértem ezt is. De az élet már csak ilyen.

2021. jún. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 546/589 anonim ***** válasza:
100%
Nincs igazad! Te is az erdekeid mentén dontesz h kinek ados magadat es kinek nem. Egy no miert ne tehetne ugyanezt
2021. jún. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 547/589 anonim ***** válasza:
86%

"Ennek a kérdésnek van értelme akként, ha a férfiak sokasága is közli a véleményt, ami nem elfogult senkivel és semmivel szemben"


1-2 trollkodással társuló vagy nyomorék incelen kívül senki nem adott igazat neked, pedig már bőven túl vagy a 200. ilyen kérdésen és ömlengésen.

2021. jún. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 548/589 A kérdező kommentje:

545:


Hát nem biztos, hogy meglesznek anélkül. Ha annyira meglennének, akkor nem próbálnák kényszerűen itt sem bizonyítani pozitív szemszögnek imponálva a meglátásukat. Miszerint majdhogynem csak jó az, ha csak a gazdag férfiaknak van párja. Aztán az én hozzáállásommal miért nem értesz egyet?


Azért mert le merem írni, hogy nem csak a gazdagok léteznek.

Aki pedig létezik azokon kívül, az ugyanúgy lehetne boldog ahogy az, akinek teli a zsebe? Ez fáj neked? Mi a problémád konkrétan? Legyél gerinces, fejtsd ki.


546:


Leírtam milliószor, hogy érdek és érdek közt is van különbség. Azt is leírtam, hogy függetlenül a szabad akarattól, ez miért rendeltetésellenes.

Mondok egy példát.

Ha nincs elég nincs pénzed, felejtsd el a szép nőt! Ugye?


Akkor ugyanezzel az erővel:


Ha nincs elég pénzed, akkor ne is egyél! Ugye?


Enni akkor is kell, ha nincs annyi pénzed, mint a gazdagoknak.

Milyen lenne már, ha valaki azért nem ehetne, mert mondjuk nincs elég pénze? Ugye annyi mindenkinek van, hogy étel gondjai nincsenek és ámbár lehet köveztetni arra, hogy amíg a gazdag ember kaviárt eszik, addig a szegényebbnek maximum pick szalámira, de inkább párizsi szeletre futja, de összességében meglehet húzni ebben a vonalat középen, ami jól is van így.


Most aki havonta három, négy, ötszáz ezer forintot keres, az sem költ valószínűleg többet az ételre , mint az, aki 200 ezret keres. Az ételből az a fontos , hogy jó legyen, mindenki hozzájut az átlagfizetéséből is gyakorlatilag úgy, ahogy akar, amennyi kell neki.


Ehet a gazdag, ehet a szegény, ehet a jó fizetésű ember és az átlagfizetésű is.


A női nemnél ez teljesen másképpen forog, mert az a nő, akinek melle és feneke is van rendesen, az lenézi a férfiakat, abból csak a pénzes ember kaphat.

Na most milyen már, hogy valaki azért nem kap jó testű, szép nőt mert átlagfizetése van, ellenben a pénzes emberrel, akinek ahhoz képest több a fizetése és a bevétele.


Az ételből mindenki ehet, a szép nőböl csak a pénzesek kaphatnak.


Felfogtátok ti , hogy milyen világot élünk?

Hogy hol tartunk.

2021. jún. 8. 16:18
 549/589 anonim ***** válasza:
100%
Te munkanélküli vagy?
2021. jún. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 550/589 A kérdező kommentje:
Nem. Ezt miből szűrted le? :)
2021. jún. 8. 17:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!