Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miiért csinálják ezt a nők?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miiért csinálják ezt a nők?

Figyelt kérdés
Valaki legyen szíves mondja már el nekem, de tényleg, őszintén, hogy miért lehet az, hogy elkezdek egy lánnyal beszélgetni mondjuk Tinderen, hihetetlenül jól indul, ír egy csomót, én is, kölcsönös a szimpátia és az érdeklődés, konkrétan órákon keresztül, estétől pirkadatig beszélgettem vele, aztán 2 napja nem reagál, pedig 3 üzenetet is küldtem neki. És nem ez az első ilyen eset. Őszintén nem tudom, hogy mi a fenét lehet ezzel csinálni. Ilyenkor jön egy másik pasi, vagy mi? Nem hiszem el, hogy annyira nincs fenn, vagy nem ér rá, hogy legalább 1-2 szót írjon. Azóta, hogy hajnalban elköszöntünk, nem is írt semmit. Ez volt két napja. Nagyon csalódott vagyok, mert olyan könnyen meg tud fogni egy lány, ha ilyen kedves, közvetlen , kommunikatív és még csinos is. Aztán most meg itt lesek, hogy mégis mi a fenét ronthattam el. Még ő maga is mondta, hogy másnak nem szokott ennyit írni, de én mennyire normális vagyok.
2021. jún. 22. 10:43
1 2 3 4 5 6
 11/56 anonim ***** válasza:
91%

Egyszerű a helyzet szerintem.

Aki ilyen ember online, a valóságban se sokkal különb.

Ha nem ír, akkor valószínű már nem érdekled, mert aki szeretne tőled valamit, és látja hogy alakulhat valami, az ugyanúgy fogja nézegetni a Facebookot mindig mint te, nem pedig napokig nem fog írni.

Ha meg játszmázik hogy teperj utána,és húzza az agyad azzal ne foglalkozz mert nem hozzád való :)

2021. jún. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/56 A kérdező kommentje:
Viszont nekem rohadtul nem volt, és nincs is másik ezer nőm, pont ez az, hogy nagy ritkán belefutok egy ilyenbe, hogy úgy tűnik klappol minden, aztán meg hirtelen semmi nem lesz belőle. 😞
2021. jún. 22. 11:50
 13/56 anonim ***** válasza:
100%
Akkor tudatosítsd, hogy csak "úgy tűnik", hogy klappol minden, de valójában semmi, és ez jobb, hogy az elején derül ki. Te most azt próbáld megtanulni, hogy ne vonódj be túl gyorsan érzelmileg.
2021. jún. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/56 anonim ***** válasza:
91%

mert túl sok az impulzus és bármikor talál valami mást. Mivel az interneten van, ezért sokan még az alap udvariasságot (pl őszinteség, elköszönni) is lesz..rják.


A valóságban is ilyenek ezek az emberek.

2021. jún. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/56 anonim ***** válasza:
Lehet rád unt, lehet tényleg csak nem ér most rá és majd délután ír, de ami talán a legvalószínűbb, hogy jött valaki, aki neki jobban tetszik és így inkább vele beszélget, abba tesz energiát és így már rád nincs ideje. Persze bármelyik is az ok, megmondhatná és nem kéne szó nélkül eltűnni, de ez sajnos elég általános lett nemtől függetlenül.
2021. jún. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/56 A kérdező kommentje:
Sajnos amúgy én is arra gyanakszom, hogy itt valaki más kavarhatott be. A csajoknak rengeteg a kérőjük. Nem ez lenne az első, konkrétan alkalmi is volt már korábban lebeszélve 2 csajjal 2 különböző alkalommal. Ment oda a nagy dicsérgetés vica-versa, aztán random letöröltek. 100%, hogy azért mert találtak jobb palit. Nem mintha mekkora szám lennék, de az ember azt hinné, hogy ha ennyire megvan a közös hang, talán nem dob el úgy, mint egy rongyot szó nélkül. Egyébként még abban reménykedem, hogy amikor beszéltünk 2 dolgot is mondott, egyik hogy beteg, asszem lázas, illetve a másik, hogy csak akkor használja a tindert, ha unatkozik. Ezért gondolom, hogy esetleg még érhetne egy próbát, hogy messengeren felkeressem. Vélemények?
2021. jún. 22. 12:28
 17/56 anonim ***** válasza:

"akkor használja a tindert, ha unatkozik."


komolytalan, skippeld. Persze csak akkor ha neked jó, ha szórakoztatod ő meg max reagál.


Amúgy kifogásokat tud gyártani, én nem foglalkoznék vele.

2021. jún. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/56 A kérdező kommentje:
Mondjuk a messengert azért nem szeretem, mert ott látom is, ha fenn van és úgy nem ír. Tegnap is áthívott egy csaj, hogy menjünk át másik platformra, erre fel azóta írt 3 mondatot és folyamat zöld... Nevetséges. Bár lehet ott sem fog visszaírni, majd kiderül.
2021. jún. 22. 12:32
 19/56 A kérdező kommentje:
17-es: Félreértesz, ezt még akkor mondta, amikor nagyban beszélgettünk, mert kérdeztem tőle, hogy milyen tapasztalatai vannak az appról, és akkor írta. Utána még órákig csevegtünk.
2021. jún. 22. 12:34
 20/56 anonim ***** válasza:
43%
Sokan csak azt hiszik találnak jobbat, de a nők szinte mindig rossz partnert választanak mert hát ugye a rendes férfi unalmas :D
2021. jún. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!