Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miiért csinálják ezt a nők?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miiért csinálják ezt a nők?

Figyelt kérdés
Valaki legyen szíves mondja már el nekem, de tényleg, őszintén, hogy miért lehet az, hogy elkezdek egy lánnyal beszélgetni mondjuk Tinderen, hihetetlenül jól indul, ír egy csomót, én is, kölcsönös a szimpátia és az érdeklődés, konkrétan órákon keresztül, estétől pirkadatig beszélgettem vele, aztán 2 napja nem reagál, pedig 3 üzenetet is küldtem neki. És nem ez az első ilyen eset. Őszintén nem tudom, hogy mi a fenét lehet ezzel csinálni. Ilyenkor jön egy másik pasi, vagy mi? Nem hiszem el, hogy annyira nincs fenn, vagy nem ér rá, hogy legalább 1-2 szót írjon. Azóta, hogy hajnalban elköszöntünk, nem is írt semmit. Ez volt két napja. Nagyon csalódott vagyok, mert olyan könnyen meg tud fogni egy lány, ha ilyen kedves, közvetlen , kommunikatív és még csinos is. Aztán most meg itt lesek, hogy mégis mi a fenét ronthattam el. Még ő maga is mondta, hogy másnak nem szokott ennyit írni, de én mennyire normális vagyok.
2021. jún. 22. 10:43
1 2 3 4 5 6
 41/56 A kérdező kommentje:
Szerintem aki magányos, vagy ritkán van valakije, az könnyebben szerelembe esik. Bár azért mint mondtam, azért mert elvárnék egy életjelet 2 nap alatt, az nem jelenti azt, hogy ráakaszkodnék szerintem. Illetve a másik pedig, hogy én pont, hogy utálok magamról beszélni, nem azt várom, hogy a hülyeségeimet halgassa csak, pont hogy érdeklődtem felőle folyamat, és szerencsére ez kölcsönös is volt. Na mindegy, azért jó látni, hogy egy értelmes beszélgetés kikerekedett legalább itt gyakorin, nem gondoltam volna, hogy ennyi választ kapok.
2021. jún. 22. 14:09
 42/56 anonim ***** válasza:
Nem tudom, 8 eve vagyok egyedul, megsem leszek szerelmes minden szembejovo nobe.
2021. jún. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/56 anonim ***** válasza:

Sosem volt senkid,egy egyszerű beszélgetéstől már szinte szerelmes lettél,pedig a másik félnek az csak egy egyszerű beszélgetés volt,semmi több,kb egy hét és nem is emlékszik rád...

Persze nem szép dolog szó nélkül eltünni,de az hogy így eltünt,ez is azt jelzi ,hogy semmit sem akar tőled.

2021. jún. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/56 A kérdező kommentje:
Háát... 5-kör jelöltem és írtam neki face-en, arra sem reagált és vissza sem igazolt. Nagyon úgy tűnik, hogy ez ennyi volt. Elképesztő csalódás. Van, hogy az ember már egy mondatból levágja, hogy egy flegma phicsával van dolga, de hogy aki ilyen kedves, közvetlen és okos, az is ilyen szemét módjára ignoráljon minden ok nélkül, az az igazi keserűség. Lassan ideje felhagyni az online ismerkedéssel. Mindig jön egy jobb...
2021. jún. 22. 19:13
 45/56 anonim ***** válasza:
Nem az online tér a hibás, az ilyen nővel ha összejössz , idővel jön majd jobb, és dob téged miatta.
2021. jún. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/56 anonim ***** válasza:
Ne legyél már ennyire matrica, 1 napot ha beszéltetek.
2021. jún. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/56 anonim ***** válasza:

En letojnam.


Nincs megalazobb erzes a netes tarskeresnel.

2021. jún. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/56 A kérdező kommentje:
Közben fejlemények történtek az ügyben. Facebookon egyenesen letiltott, majd tegnap éjjel írt Tinderen. Az volt a fő gondja, hogy neki első beszélgetés után az sok volt, amit én letoltam. Szerintem túl nyálasnak talált. Persze nem értem, hogy ez hogy kattant be nála egyik pillanatról a másikra. És természetesen full bunkón és flegmán adta elő magát. Meg hogy én hogy mertem ráírni fészen... Ja és persze szerinte az tök normális, ha nem köszön el egy ilyen hosszú beszélgetés után, és nem közli ha nem akar többet. Valószínűnek nem kár érte, mintha teljesen kicserélték volna.
2021. jún. 23. 10:20
 49/56 anonim ***** válasza:
0%

Na, ezért mondják azt, hogy nem szabad netes írkálás alapján megítélni a másikat, pláne ilyen rövid idő alatt.

A nők érzelmileg impulzív lények. Rájuk jön a "gyorsan gyorsan", és akkor napokat-heteket töltenek társkereséssel meg pasizással, aztán megunják az egészet, törlik magukat mindenhonnan, stb.

Vagy éppen az első pár órában, napban jól eldumálgatnak valakivel, de hamarosan ez már sok lesz nekik, és egy kis pihire vágynak. Ilyenkor hagyni kell a dolgot, várni pár napot és után ráírni.

2021. jún. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/56 anonim ***** válasza:
61%
Az a helyzet kérdező, hogy sok voltál. A kevesebb, néha több. Szerintem férfi szemmel is ijesztő lehet, ha csak random ráírsz fb-n. Ettől nem fog érdeklődőbb lenni és nem fog jobban visszaírni egy csaj sem. Elhiszem, hogy bántott a dolog, hogy nem reagált, de ilyenkor legközelebb ne bombázd üzenetekkel, mert ez riasztó lehet.
2021. jún. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!