Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miiért csinálják ezt a nők?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miiért csinálják ezt a nők?

Figyelt kérdés
Valaki legyen szíves mondja már el nekem, de tényleg, őszintén, hogy miért lehet az, hogy elkezdek egy lánnyal beszélgetni mondjuk Tinderen, hihetetlenül jól indul, ír egy csomót, én is, kölcsönös a szimpátia és az érdeklődés, konkrétan órákon keresztül, estétől pirkadatig beszélgettem vele, aztán 2 napja nem reagál, pedig 3 üzenetet is küldtem neki. És nem ez az első ilyen eset. Őszintén nem tudom, hogy mi a fenét lehet ezzel csinálni. Ilyenkor jön egy másik pasi, vagy mi? Nem hiszem el, hogy annyira nincs fenn, vagy nem ér rá, hogy legalább 1-2 szót írjon. Azóta, hogy hajnalban elköszöntünk, nem is írt semmit. Ez volt két napja. Nagyon csalódott vagyok, mert olyan könnyen meg tud fogni egy lány, ha ilyen kedves, közvetlen , kommunikatív és még csinos is. Aztán most meg itt lesek, hogy mégis mi a fenét ronthattam el. Még ő maga is mondta, hogy másnak nem szokott ennyit írni, de én mennyire normális vagyok.
2021. jún. 22. 10:43
1 2 3 4 5 6
 21/56 anonim ***** válasza:

egyszer dumáltatok sokáig...és?


"Tegnap is áthívott egy csaj, hogy menjünk át másik platformra, erre fel azóta írt 3 mondatot és folyamat zöld... Nevetséges. Bár lehet ott sem fog visszaírni, majd kiderül."


Ja, ne legyél pushy, majd max ír ha akar (nem fog amúgy)

2021. jún. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/56 A kérdező kommentje:
Számomra sokat jelentett, hogy ilyen sokáig tudtam vele beszélni. És olyan hosszú válaszokat adott sokszor, hogy úgy kellett görgetnem a telót, tehát nem csak egyszavasokkal elintézett, miközben ő is érdeklődött felőlem. Hidd el, nem ez a gyakori. Legalábbis én azt tapasztalom, hogy kb. megköszönik a bókot, aztán 1-2 sablon egyszavas válasz és ennyi volt a beszélgetés. Ez az általános. Ő maga említette, hogy másnak nem szokott ennyit írni. Szerintem érthető, hogy elkezdtem bizakodni.
2021. jún. 22. 12:42
 23/56 A kérdező kommentje:
20-as: Nagy igazság. :D
2021. jún. 22. 12:42
 24/56 anonim ***** válasza:
60%

Nem lehet mit tenni sajnos, de vannak még rendes lányok akik úgy érdeklődnek utánad mint te őutánuk.

Csak kitartónak kell lenne mert hidd el egyszer megtalálod te is a hozzád való lányt csak mivel rendesebb férfinak tűnsz nehezebb lesz, de tartósabb és boldogabb :)

2021. jún. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/56 anonim ***** válasza:

20


+ tökéletes társ nem létezik. Ez csak disney mese. De a legtöbb nő kivár. Azt hiszi, hogy húúú majd ma a spar ban pont a legjobb pasi, ilyen ruhában, ilyen hanggal és szöveggel fog leszólítani és ez olyan cuuuuki lesz, hogy beleszeretek. Ezért azt azonnal kikukázzák, aki csak X százalékig megfleleő, vagy 1-1 dologban eltér a kis elképzeléseitől.


22


jó. ha tudnád hányszor tapasztaltam ezt. vagy éreztem, hogy "basszus ez most más lesz", erre szó nélkül lelépett. Mondani lehet dolgokat, én nem hiszek már senkinek. Az elfoglaltság meg kamu kifogás. Ha valaki érdekel, 1-2 szót vissza tudok írni neki, nem létezik, hogy 24 órán át nem ér rá valaki 3 mp-ig tartó üzenet megírására.

2021. jún. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/56 A kérdező kommentje:
Sajnos én ezt ennyi csalódás után már nem hiszem el. Egyáltalán semmi garancia nincs rá, hogy később sikeresebb lennék a nők körében. Fáj kimondani, és bár jólesik, hogy próbálsz biztatni, de hatalmas közhelyt írtál, 24-es.
2021. jún. 22. 12:49
 27/56 A kérdező kommentje:
25: Sajnos egyet kell, hogy értsek. Ez a világ legnagyobb kamuja, hogy valaki elfoglalt. Még az hihetőbb, hogy tényleg ezt az appot nem használja úgy, mint a messengert vagy ilyesmi. De amúgy ha tényleg érdeklődne kb. pár másodperc alatt vissza írhatna, hogy legalább tudassa, nem vagyok elfelejtve. Na majd kíváncsi leszek messengeren visszaír-e, még várok pár órát.
2021. jún. 22. 12:51
 28/56 anonim ***** válasza:

"de vannak még rendes lányok akik úgy érdeklődnek utánad mint te őutánuk"


10 év alatt 1 kezemen megszámolom hányszor volt ilyen. Én érdeklődöm, ő válaszol és ennyi a nagy kommunikáció. Csak akkor ne írja ki valaki, hogy kommunikatív, meg szeretne normálisan kommunikálni egy pasival. Velem bármiről lehet, de sosem éreztem azt, hogy ez előny lenne.

2021. jún. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/56 anonim ***** válasza:
63%

Sajnos a Hiten kívül nincs másod.

Hasonló cipőben járok mint te, sőt még nehezebb a helyzetem, de próbálok mindent megtenni hogy megtaláljam őt, minden követ megmozgatok.

Reménykedni kell hogy egyszer a rengeteg keresés, és próbálkozás utána megtalálod a párod :)

Mást nemigen tudsz tenni sajnos.

2021. jún. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/56 VincentLaw ***** válasza:
Kísértetiesen hasonlít a lány leírása, akivel én is 2 hete beszélek vagyis beszéltem, igaz badoon. Szépen kifejtett mondatok, nem tőszavas cuccok. Hétvégéje sűrű volt, és meg is betegedett (nem mondta, hogy konkrétan mi), viszont tegnap (hétfőn) még azt írta, hogy most pihen, majd este válaszol és kifejti a hétvége eseményeit. Este mikor felnéztem, konkrétan törölte magát az appról :D Szóval nem tudtam meg, hogy mi volt vele hétvégén, meg már nem is fogom. Holott én is úgy éreztem, hogy tök jól el tudunk beszélgetni. Csak nem Eszternek hívták az illetőt?
2021. jún. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!