Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miiért csinálják ezt a nők?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miiért csinálják ezt a nők?

Figyelt kérdés
Valaki legyen szíves mondja már el nekem, de tényleg, őszintén, hogy miért lehet az, hogy elkezdek egy lánnyal beszélgetni mondjuk Tinderen, hihetetlenül jól indul, ír egy csomót, én is, kölcsönös a szimpátia és az érdeklődés, konkrétan órákon keresztül, estétől pirkadatig beszélgettem vele, aztán 2 napja nem reagál, pedig 3 üzenetet is küldtem neki. És nem ez az első ilyen eset. Őszintén nem tudom, hogy mi a fenét lehet ezzel csinálni. Ilyenkor jön egy másik pasi, vagy mi? Nem hiszem el, hogy annyira nincs fenn, vagy nem ér rá, hogy legalább 1-2 szót írjon. Azóta, hogy hajnalban elköszöntünk, nem is írt semmit. Ez volt két napja. Nagyon csalódott vagyok, mert olyan könnyen meg tud fogni egy lány, ha ilyen kedves, közvetlen , kommunikatív és még csinos is. Aztán most meg itt lesek, hogy mégis mi a fenét ronthattam el. Még ő maga is mondta, hogy másnak nem szokott ennyit írni, de én mennyire normális vagyok.
2021. jún. 22. 10:43
1 2 3 4 5 6
 31/56 A kérdező kommentje:

28as: Egyetértek. De a csúnya ebben a mostaniban az volt, hogy ő kb. tényleg ugyanúgy érdeklődött irántam, vette a humoros megjegyzéseket, amikre szintén poénnal válaszolt, és hosszasan válaszolt mindig. Áhh, nem is akarom elhinni, hogy ennyivel elintéz, hogy ignorál ezentúl. Ez nem ő lehet basszus!


29es: Miért gondolod, hogy nehezebb a helyzeted? Én 22 éves vagyok, nem volt még soha senkim, pedig lehet látni azért talán az írásaimból, hogy nem vagyok egy gyökér, hogy úgy mondjam. Külsőm sem vészes, egyesek szerintem kifejezetten helyes vagyok, de a lényeg, hogy annyira undorító semmiképp nem, hogy ne lehetne egy barátnőm. Barátnőt szeretnék, de próbálkoztam már úgyis, hogy esetleg egyéjszakásra mentem, hátha úgy több sikerrel járok, meg nyilván lennének már olyan igényeim is, de úgyis bukfenc volt. Nem tudom meddig kéne még magam hitegetni. :/

2021. jún. 22. 13:02
 32/56 A kérdező kommentje:
Nem-nem, ő Kata.
2021. jún. 22. 13:04
 33/56 anonim ***** válasza:

Ha nem próbálkozol többet akkor máris vesztettél.

Ha próbálkozol , akkor van esélyed , még ha kicsi is de van.

Még fiatal vagy, és előtted az élet.

Annyit tudsz tenni hogy próbálkozol és mész előre tovább, és egyszer majd lesz olyan akivel egy hullámhosszra kerültök.

2021. jún. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/56 A kérdező kommentje:
Jah, talán... Amúgy vörös hajú lány volt, teljesen a hatása alá kerültem. :(
2021. jún. 22. 13:12
 35/56 anonim ***** válasza:
78%

A 6-os válaszomban leírtam egy lehetőséget, az miért nem opció? Velem is volt, hogy itt beszélgettem valakivel (lánnyal), de amilyen jó volt, úgy lemerített. Az a baj, hogy sokan csúnya szóval ragacsok. Ez nem baj, csak meg kell találni azt, akinek ez jön be.


Ha elkezdenék veled beszélgetni, egy idő után nem egy kellemes dologként élném meg, hanem kötelességként. Ismeretlennek meg nem mondhatod sértődés nélkül azt, mint a testvérednek, hogy csak egy szmájlit reagálsz, vagy nem is reagálsz órákig, mert mást csinálsz.


Az tényleg nem fair, hogy nem mond semmit, de mit mondhatna? Magyarázza el, milyen ember, amit a többség nem fogad el? Nehéz ez.

2021. jún. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/56 anonim ***** válasza:

Hidd el van remény, mert én se vagyok túl szép vagy vagány, de 6 évig egy csodálatos nő volt a párom aki a mindenem volt.

Én se hittem hogy kellek bárkinek is, rengeteg nőnél próbálkoztam, de ő más volt , már az első pár mondata is, mert éreztem hogy érdeklem őt.

Légy erős, minden rendben lesz és megtalálod majd a párod, csak soha ne add fel :)

2021. jún. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/56 A kérdező kommentje:
35-ös: Legyen igazad, és legyen tényleg az az opció a valóság. Viszont én még ilyennel nem találkoztam. Nem mondom, hogy nincs, mert Te vagy rá az élő példa, hogy de igenis van, de én még nem futottam bele ilyenbe. Ha valaki elkezd nem írni, az később sem fog már az eddigi tapasztalataim alapján. Igen, azt aláírom, hogy én elég gyorsan elkezdek kötődni, meg romantikus típus vagyok, és ha valaki megtetszik, akkor szívem szerint egész nap vele beszélgetnék, de ragacsnak nem nevezném magam, mert ugyanakkor nem várom ezt el a másik féltől. Ha nincs kedve vagy nem ér annyira rá, akkor az is jó lenne, ha küldene 1-2 üzit egy nap, vagy elég egyet is, hogy mondjuk sorry, majd később ha jobban leszek, beszélünk, adj egy kis időt. Miért olyan nagy elvárás ez? Én még azt is leszoktam írni a csajoknak, ha felrakom töltőre a telefont, hogy nehogy azt higgyék, hogy random ignorálom őket a beszélgetés kellős közepén.
2021. jún. 22. 13:28
 38/56 anonim ***** válasza:

36


és miért csak "volt"?

2021. jún. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/56 anonim ***** válasza:
Hosszú történet, a lényeg hogy azt akartam hogy boldog legyen és elengedtem őt, mert képes lett volna tönkretenni magát értem lelkileg és idegileg:)
2021. jún. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/56 anonim ***** válasza:

Az egyik fél mindig jobban akarja, és az fogja megszívni.

Én is megismerkedtem egy fiúval anno, igaz nem társkeresőn, hanem élőben, először szám csere volt, utána Facebookon is ismerősök lettünk, találkozgattunk, kellemes volt. Egészen addig, amíg el nem kezdett pushy lenni nagyon, mert ő már belém zúgott kb 2 találkozástól. Onnantól kezdve mindennap hívogatott, írt, már olyan volt az egész, mint egy kötelező letudni való, mert nagyon stresszes időszakon mentem át akkoriban, el is mondtam neki, mindig mondta hogy megérti, viszont ugyanúgy elvárta, és kihisztizte hogy írjak neki, rögtön, most, azonnal, meg hallgassam az atom vicces sztorijait, míg az én életem kb darabokra hullóban volt, de hát ő nem tud mit tenni, ő már szerelmes. Innentől már kellemetlen és nyomulós volt, elegem volt belőle, nem értette, hogy a nem az nem, még mai napig rám ír néha-néha, hátha alapon de köszönöm, nem kérek ebből a fojtogató érzésből soha többet, csak azért mert ő ilyen hamar szerelembe esik.

2021. jún. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!