Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miiért csinálják ezt a nők?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miiért csinálják ezt a nők?

Figyelt kérdés
Valaki legyen szíves mondja már el nekem, de tényleg, őszintén, hogy miért lehet az, hogy elkezdek egy lánnyal beszélgetni mondjuk Tinderen, hihetetlenül jól indul, ír egy csomót, én is, kölcsönös a szimpátia és az érdeklődés, konkrétan órákon keresztül, estétől pirkadatig beszélgettem vele, aztán 2 napja nem reagál, pedig 3 üzenetet is küldtem neki. És nem ez az első ilyen eset. Őszintén nem tudom, hogy mi a fenét lehet ezzel csinálni. Ilyenkor jön egy másik pasi, vagy mi? Nem hiszem el, hogy annyira nincs fenn, vagy nem ér rá, hogy legalább 1-2 szót írjon. Azóta, hogy hajnalban elköszöntünk, nem is írt semmit. Ez volt két napja. Nagyon csalódott vagyok, mert olyan könnyen meg tud fogni egy lány, ha ilyen kedves, közvetlen , kommunikatív és még csinos is. Aztán most meg itt lesek, hogy mégis mi a fenét ronthattam el. Még ő maga is mondta, hogy másnak nem szokott ennyit írni, de én mennyire normális vagyok.
2021. jún. 22. 10:43
1 2 3 4 5 6
 51/56 A kérdező kommentje:
Én örülnék neki, ha egy csaj rámírna facebookon, mert érdeklem őket. Nem fértem el a közel 1000 ismerőse között...
2021. jún. 23. 10:39
 52/56 anonim ***** válasza:
De nem mindenki gondolkozik így, ezt kell látni. Nem is voltatok ismerősök, valószínűleg látta Tinderen az utolsó üzeneteidet, majd írtál fb-n is. Varni kellett volna, míg Tinderen válaszol, ha nem teszi, az is egy válasz, bármilyen szar menni kell tovább. Tudom, közhely, de ez saját tapasztalatom is. A más fórumokon való írkálás nem növeli az esélyeidet, sőt.
2021. jún. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/56 A kérdező kommentje:
Bezzeg ilyen üresfejű pávagyerekek meg gyurmagyurik az ismerősei lehettek. Én meg értékelem, ő maga is mondta, hogy mennyivel más, ha én bókolok neki, mert mennyire normális vagyok, aztán meg egyszer csak kattan nála valami. Hát ez van, el kell engednem.
2021. jún. 23. 11:15
 54/56 anonim ***** válasza:
Hagyd már abba, tényleg sok vagy
2021. jún. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/56 anonim ***** válasza:

Aaa cuki. Tudod mennyit er egy olyan no szava, akivel nem is jarsz xd



Semennyit

2021. jún. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/56 anonim ***** válasza:
Azért ijesztő vagy,egy kicsit,nagyon-nagy szeretethiányod van,és ha vkivel két szónál többet beszélsz a neten,azt hiszed előtt az igazi.
2021. jún. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!