Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az miért jár lemondásokkal a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az miért jár lemondásokkal a nők számára, ha összejönnének egy egyszerű melóssal?

Figyelt kérdés

2021. júl. 31. 14:04
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/126 anonim ***** válasza:
31%
#10 hát én nem úgy vettem észre 🤷‍♂️
2021. júl. 31. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/126 anonim ***** válasza:
84%

Mert szinte biztosan nem illenénk össze.

Az én életemben vannak olyan dolgok, amikről mellette vagy le kéne mondanom (amit nyilván nem tennék meg) vagy nem lenne bennük partner, mert nem engedheti meg magának vagy csak nagy eséllyel nem érdekli, így szinte semmi közös pontunk nem lenne. Mindkét esetben értelmetlen lenne a kapcsolat, hiszen találhatok (én már találtam) olyan párt, akiknek ezek ugyanúgy maguktól értetődő és szeretett dolgok, mint nekem.

2021. júl. 31. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/126 anonim ***** válasza:
90%
Mert magam sem melós vagyok.
2021. júl. 31. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/126 anonim ***** válasza:
73%

Tisztelet a kivételnek, de nekem, kicsivel 40 feletti nőnek már bizony feltűnik, hogy a korban hozzám illő, mondjuk 40-55 közötti jó bő sávban lévő férfiak többségén (NEM mindenkin) màr elé jól nyomot hagy a korábbi èletvitele...

Az “egyszerű melós” sok esetben fizikailag sajnos sokkal inkább rottyon van pl a sokműszakos vagy éjjeli munkarendtől, kikészül évek-évtizedek alatt a bioritmusa, természetes pihenése kényszerű felbomlásától.

Aki szélsőséges időjárásban épít/pakol/cipekszik vagy monoton robotol- azon nyomot hagy az idő. Idejekorán az egészségén is sajnos.

Tudom, hogy nem elegáns, de sok 45 körüli “egyszerű melós” hozzám képest sajnos nagyon leamortizàlt egészségben, higiénében is.


Tisztelet a kivételnek, de sajnos az ilyen alacsony hozzáadott értékkel bíró betanított és segédmunkás körökben (nekem ez az “egyszerű melós”, nem a saját vállalkozását, embereit, projectjeit menedzselni képes szakember vállalkozó!) hasonló réteg verődik össze és valljuk meg: akár anyagi okokból, akár az igény hiány miatt, de bizony sokszor befigyel a rossz fogazat, elburjánzott szemölcsök (amivel csak egy szakrendelőbe kellene elmenni időnként vagy gyógyszerrel karban tartani), lemezesen gombás körmök, hatalmas zsírdaganatok (nem a túlsúlyra, hanem az elhanyagolt lipoma)- hogy csak az “enyhébbekről” tegyek említést.


Más az életritmusunk is: ha én szellemi munkában fáradok el H-P 8-17 között, attól még van kedvem, erőm, motivációm pl valami fizikai tevékenységhez, sőt, kikapcsolt, levezeti a feszkót. Legyen az egy otthoni takarítás, kondi/sport vagy egy hétvégi vàrosnéző túra vagy erdei gyaloglás.

Aki meg 8-10-12 órában műszakban tolja a fizikai melót, annak a háta közepére kategória a további fizikai igénybevétel. Èn ezt is megértem, de akkor kevés a metszet... mert az meg valljuk meg eléggé ritka, hogy az “egyszerű melós” pihenésképpen meg nekiàllna este nyelvet tanulni vagy hasonló...


A fiatalabbaknák talán nem ennyire szélsőséges, de 20 év munka után azért előjönnek rendesen a különbségek és csak a fizikaira tértem ki...

2021. júl. 31. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/126 anonim ***** válasza:
61%

"Lehet hogy az az egyszerű melós többet keres mint bárki más."


Igen. A gyk-án az egyszerű melós többet keres és intelligensebb, műveltebb is, mint egy diplomás. Már megszoktuk.

2021. júl. 31. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/126 anonim ***** válasza:
69%

#9

Ha igy van, akkor az mar nem "egyszeru melos"

2021. júl. 31. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/126 anonim ***** válasza:
36%
Pl. nem kéne tolni a szélsőbaloldali politikát. Nem létezik olyan, hogy "egyszerű melós". Aki egy üzemben fizikai munkát végez, semmiben nem különbözik a postástól vagy a bolti eladótól vagy a titkárnőtől stb. se rangban, se fizetésben. Csak mert a Ballik próbál ebbe beleállni, neked nem muszáj. Az emberiség túlnyomó többsége efféle munkát végez, és köszöni, jól van!
2021. júl. 31. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/126 anonim ***** válasza:
77%

#9es,

Lehet hogy egy "melós" többet keres, de hány műszakban? 3? Na jó, tételezzük fel hogy 1 műszakban nettó 300-400e Ft. És mennyi szabadidővel rendelkezik??? 25 nappal 1 évben? És abból a felében pihenni akar mert ő mennyire sokat dolgozik és el van fáradva...


Nincs azzal semmi baj ha valaki "melós" csak akkor az ő környezetébe, ő szintjén keressen párt magának és ne sirjon hogy egy sikeres, vagy legalábbis próbálkozó, törekvő, ambiciózus lánynak/nőnek ő nem kell. Váljon ő is azzá, és kelleni fog.

2021. júl. 31. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/126 anonim ***** válasza:
95%
A kérdésben mondjuk egyáltalán nem szerepel, hogy az adott nő mivel foglalkozik 🤷‍♂️ lehet hogy ő is csak egyszerű melós.
2021. júl. 31. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/126 anonim ***** válasza:
83%
Itt mindenki csak szubjektív válasszal tudott szolgálni. Nyilván egy művelt, intelligens, kulturált nőnek nem kell egy melós, nem tud mit kezdeni vele. De nem is náluk kell próbálkozni, hanem hasonló végzettségű nőknél. Mi ebben az újdonság?
2021. júl. 31. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!