Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az miért jár lemondásokkal a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az miért jár lemondásokkal a nők számára, ha összejönnének egy egyszerű melóssal?

Figyelt kérdés

2021. júl. 31. 14:04
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/126 anonim ***** válasza:
98%

11


Akkor sajnos vagy nem vagy az annyira intelligensek között, hogy egyáltalán meg tudd ítélni, vagy pedig csak nem akarod beismerni az egyértelműt. Ha za utóbbi a helyzet, akkor simán nevetséges.

2021. júl. 31. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/126 anonim ***** válasza:
89%
#21 miért, szerinted minden diplomás okos és intelligens?
2021. júl. 31. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/126 anonim ***** válasza:
32%

Miért jár lemondásokkal ha egy prolit választanánk párnak?


- nem vagyunk egy szinten.


Mivel nincs hol fizető megbecsült munkája ezért :


- nem tudunk családot alapítani

- hogy mennénk pihenni nyaralni , színházba akárhová ha nem tudja fizetni a saját részét benne?

2021. júl. 31. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/126 anonim ***** válasza:
79%

23

Amikor én ilyesmit le merek irni, rögtön jönnek, hogy aranyásó vagyok, holott csak annyi lenne a request, hogy a saját reszét tudja fizetni, csakhogy gyárimelós/postás fizuból ez nem menne.

2021. júl. 31. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/126 anonim ***** válasza:
66%

szerintem sokszor a személyiségétől félnek inkább a nők, tehát 1-1 meló után mennyire lesz indulatos mert nagyon fáradt, aztán kocsmázgatások gyakorisága, milyen mintát hozott otthonról pl : a nőnek mindig meg kell főznie időben , ruhákat mosni, melóba kaját csinálni .. azért ezek kimerítő dolgok..

ezeket férfiként írom. Kevés szerintem az olyan férfi aki fizikai munkát végez és ne a tipikus sablonra építené a nő szerepét, kivéve én mert az 1% kivételbe tartozom.

2021. júl. 31. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/126 anonim ***** válasza:
17%

hogy mennénk pihenni nyaralni , színházba akárhová ha nem tudja fizetni a saját részét benne?"


Mi vagy te sznob hogy színházba járkálsz? Sokan csak játszani akarják a középosztálybelit és azért járnak színházba, közben meg szétunják az agyukat 1-1 előadáson ...

Akik a pénzre hivatkoznak azok a nők legtöbbször egyedül sem mennek igazán nyaralni vagy évente 1xer.. amelyik nőnek van pénze azt rohadtul nem érdekli mennyit is keres a férfi, csak legyen egy hullám hosszon és működjön a kémia..

2021. júl. 31. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/126 anonim ***** válasza:
100%

25

Valamit nem értek! (Tisztelet a kivetelnek, vagyis neked)

Ha a Nő is dolgozik, ott miert a ferfi dolga a ez 100%ban? Miért kéne a nőnek főzni stb?

2021. júl. 31. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/126 anonim ***** válasza:
65%

Színházba többnyire olyan emberek mennek, akik szeretik a színházat, nem akik szétunják ott a fejüket. Eleve minek menne oda, ha nem érdekli, ki tudja meg, hogy ott volt? Agyam eldobom, komolyan.

Egy melóssal egy művelt ember ritkán van egy hullámhosszon. Nem azt mondom, akad ilyen, de ritka.

2021. júl. 31. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/126 anonim ***** válasza:
78%

26

A színhazba járás miért sznobság???

Én nagyon szeretek! Es pontosan ez az ami zavarna egy hozzad hasonló melosban. Még elkepzelni sem tudod, hogy valakinek TÉNYLEG tetszik a színház!


Tévedés! Jól keresek, de nem állnék le csóró pasival, mivel akkor a fent emlitett programokat nekem kéne állni, hát egy francot. Raadasul nem tudnék rá férfiként nézni, ha kevesebbet keresne

2021. júl. 31. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/126 anonim ***** válasza:
31%

29. Van egy érzésem, hogy te férfi vagy igazából jól kereső állással , viszont gyenge személyiséggel és rossz külsővel .

Legyél nő mondjuk, ledegradálsz férfiakat azért mert nekik nem jött össze az élet, nem jól családba születettek neked meg a pénzes szüleid végig vitték az életedet megalapozták a jó életre való lehetőséget , de sokan nem ilyen szerencsések, tanárok sem 1 bites emberek még is 180-200 ezret keresnek amitől azért nem kell elszállni ,de ez miatt nem fogod a gyereked tanárját lecsorózni meg degradálni mert ilyen az ország ezt adja ... Legyél már észnél !

2021. júl. 31. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!