Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők mit tennének ha nekik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők mit tennének ha nekik is a másik nem számára teljesen érdektelenként kéne élniük?

Figyelt kérdés

Remélem ezek a magukat annyira empatikusnak tekintő nők is - akik számára ismeretlen a másik nem érdektelensége irányukba - képesek lesznek legalább belegondolni abba hogy ők mihez kezdenének ebben az élethelyzetben.

Az elgondolt élethelyzetben a másik nem egyáltalán nem érdeklődik felétek, és a részetekről minden közeledés elutasítasra talál, bármilyen nemi célzatú is az, miközben erős szexuális késztetések és vágyak kínoznak titeket.

Ez egy egyszerű átlag alatti férfi mindennapja ugye, amit a nők 99.9%-a nem ismer.

Mihez kezdenétek ti nők ha így kéne élnetek?



2022. máj. 7. 18:53
A kérdező szavazást indított:
Felkötném magamat mielőbb
Kurváznék és megpróbálnék tojni az egészre
Gusztustalan nőket fűznék hátha felfordul a gyomrom mikor megpróbálom megdugni őket, ha egyáltalán ők engednék a közeledést
Frusztrációmat itt a gyakorin vezetném le
Mást tennék, kifejtem lennt
17 szavazat
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/98 anonim ***** válasza:
86%
Leszbikus lennék
2022. máj. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/98 A kérdező kommentje:

A nemi identitás tudatos megváltoztatása nem játszik

Ilyet tudatosan nem lehet csinálni

Ez egy nem tudatos aberráció, nem pedig egy döntés

2022. máj. 7. 18:58
 3/98 anonim ***** válasza:
93%
Dehát alapból biszex vagyok, nincs mit megvaltoztatni
2022. máj. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/98 anonim ***** válasza:
93%

Rengeteg olyan nő van akik nem kellenek senkinek, hiába nyomjátok itt incelek hogy a kasszás Erzsikért is chadek állnak sorba, mert nincs így.

Amúgy a szavazást nem értem. Nőket szólítasz meg és olyan opciók vannak hogy "kurvázni mennék", és "gusztustalan nőket fűznék és dugnék meg". Nem ment ez egy kicsit félre? 🤡

2022. máj. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/98 anonim ***** válasza:
73%
A legtöbb nő is így van vele 40 fele elvaltan ket gyerekkel. Csak azok tudnak kifogni egy atlag pasit, akiknek van penzuk cicomara, normalis kajara, programra. Akik anyuhoz koltoznek vissza es parizsis zsemlen kell elniuk, ugyanigy vannak.
2022. máj. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/98 anonim ***** válasza:
78%
Allitolag az 50-60 eves nők is mar teljesen erdektelenek a korabeli pasik szamara.
2022. máj. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/98 A kérdező kommentje:

3#

Bocsi, nem tudtam

4#

Kasszás Erzsiért nyilván nem a Chadek állnak sorba, de értük is sorban állnak ezt tapasztalom.

Nyilván a hozzá hasonlók.

Szóval kár tagadni a valóságot

2022. máj. 7. 19:04
 8/98 anonim ***** válasza:
87%
Én ezt nem értem. Nem vagyok csúnya, sosem voltam. Tinikent talán kicsit husis de nem dagadt. Mégsem állt értem sorba soha senki
2022. máj. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/98 A kérdező kommentje:

"Amúgy a szavazást nem értem. Nőket szólítasz meg és olyan opciók vannak hogy "kurvázni mennék", és "gusztustalan nőket fűznék és dugnék meg". Nem ment ez egy kicsit félre?"

Nyilván ha férfiként kéne élniük

Másképpen miképp lenne erős szexuális késztetésük?

Állítólag ők egész jól elvannak szex nélkül is

2022. máj. 7. 19:07
 10/98 A kérdező kommentje:

"Allitolag az 50-60 eves nők is mar teljesen erdektelenek a korabeli pasik szamara."

Hát ez a generáció ebből a szempontból amúgy is teljesen érdektelen, mindkét nem esetében

Mégis mit számít hogy egy vén fószer vagy egy öreglány talál-e magának valakit öregkorára?

Még ők maguk is sokszor tesznek rá

2022. máj. 7. 19:10
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!