Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők mit tennének ha nekik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők mit tennének ha nekik is a másik nem számára teljesen érdektelenként kéne élniük?

Figyelt kérdés

Remélem ezek a magukat annyira empatikusnak tekintő nők is - akik számára ismeretlen a másik nem érdektelensége irányukba - képesek lesznek legalább belegondolni abba hogy ők mihez kezdenének ebben az élethelyzetben.

Az elgondolt élethelyzetben a másik nem egyáltalán nem érdeklődik felétek, és a részetekről minden közeledés elutasítasra talál, bármilyen nemi célzatú is az, miközben erős szexuális késztetések és vágyak kínoznak titeket.

Ez egy egyszerű átlag alatti férfi mindennapja ugye, amit a nők 99.9%-a nem ismer.

Mihez kezdenétek ti nők ha így kéne élnetek?



2022. máj. 7. 18:53
 31/98 anonim ***** válasza:
77%

Leszbi lennék, enyhe biszex hajlamom így is van (mint rengeteg nőnek.)

Ha nem vonzódnék kicsit sem a nőkhöz, akkor vennék pár jó vibrátort, macskákat, és együtt laknék a legjobb barátnőmmel meg az ő macskáival.

2022. máj. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/98 anonim ***** válasza:
95%
Rajtatok semmit nem segít az empátia. Az a nagy helyzet, hogy pontosan olyan érdektelen vagyok a férfiak számára nőként, mint te a nőknél. Tudod, miért? Mert 1, azaz egy férfi érdekel. Na, az ő számára pont tök érdektelen vagyok. És a többiek? Ők próbálkoznak. Szerinted élvezem én azt, hogy vissza kell utasítanom másokat, mert semmit, azaz semmit nem mozgatnak meg bennem? Akkor én most előrébb vagyok nálad? Gyakrabban dugok? (Nem.) Kínoz a vágy, mert soha nem lehetek VELE?(Igen.) Tudod, mi a különbség? Hogy te változtathatsz külsődön, ha azt hiszed, az a sikertelenség oka. Jöhetsz a hülyeségeddel, hogy akkor se kellenél senkinek, mert ez nem igaz. TÉNY, hogy nem csak modell külsejű férfiak élnek párkapcsolatban, hanem átlagosak, sőt, rondák is. Én nem tudok változtatni. Ízlésen nem lehet. Mondogathatnám magamnak, hogy tetsszen már a Józsi, nem fog. Szóval mit csinálnék? Semmit. Nem hányom tele a gyakorit minden nap, és nem szidom, hogy mekkora egy gyökér, mert nem kellek neki. (Mivel nekem csak ő számít, ugyanannyira visszautasítás, mint neked a több nő. 100%) És nem is akasztom fel magam. Tudod, miért? Mert a problémán egyik se segít 😉
2022. máj. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/98 anonim ***** válasza:
100%
Én is szexuális játékokkal ellenék, és közben próbálnék egyre jobb és szebb nő lenni, hogy növeljem az esélyeimet. A próbálkozást, reményt, szerintem sosem adnám fel, hogy szerelmet leljek. Lehet próbálkoznék nőkkel is, van egy extra enyhe biszex hajlamom, de arra, hogy bejövős nőt találjak, sokkal kisebb az esély, mint arra, hogy végül csak fogjak magamnak egy pasit, mert már olyan jó nővé varázsoltam magam. Hát, ezt csinálnám, azt hiszem. Ha meg tényleg minden egyes kötél szakad, akkor megpróbálnék lakótársat találni, családtag vagy barátok személyében, nem akarnék évtizedekig magányban élni.
2022. máj. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/98 anonim ***** válasza:
100%
Én így élek. Elmentem hímk*rvához.
2022. máj. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/98 anonim ***** válasza:
79%
Elkezdeném magamat fejleszteni, hogy megfelelő legyek a másik nem elvárásainak! Ilyen opció miért nincs?
2022. máj. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/98 anonim ***** válasza:
100%
Rondákkal dugnèk.
2022. máj. 8. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/98 anonim ***** válasza:
96%
Ronda férfiként pillanatnyilag magammal foglalkozom. Celokbol nincs hiany. 2-3 évet erre kívánok fordítani. Addig nem is foglalkozom a másik nemmel. Szeretnék magamnak barátnőt, de nem bármi áron. Van forgatokonyvem arra nézve is ha egyedül maradok. Csak annyit tanacsolok neked, hogy ne merulj el az onsajnalatba!
2022. máj. 8. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/98 A kérdező kommentje:

"A ronda nők ugyanígy élnek."

Tényleg??

Ja nem

Azért én nekem is van szemem hogy mi folyik a világban, nem most jöttem a falvédőről

"Nem értitek meg, hogy egy nőt semmivel nem vonz jobban egy számára taszító férfi, mint titeket egy bármilyen férfi."

Egyik nemet sem vonzza egy taszító külsejű ember, ez természetes.

Viszont általában a saját kategóriáról beszélek: kövér a kövérhez, deformált képű a deformált képűhöz, csóró a csóróhoz illik. Így pedig ha egy nő elutasít minden hozzá hasonló kaliberű férfit, akkor vagy megkapja a szexet jobb férfiaktól vagy aszexuális.

De mégegyszer: A kérdésnek csak úgy van értelme ha pont ugyanolyan szexuális késztetések kínoznának titeket is mint a legtöbb férfit.

Így női szemszögből persze semmi értelme az egésznek, csupán sipákolásnak tűnik, pedig nem az.

Csak egyszer lennétek képesek beleélni magatokat mások helyzetébe, de úgy látom ez nem megy

2022. máj. 8. 07:39
 39/98 anonim ***** válasza:
89%

Nő vagyok. Qrva ronda. Magas a tesztoszteronszintem, szóval abszolút átérzem, -élem a helyzeteteket. 31 leszek, 8 éve "apáca", előtte is csak kínkeservesen jött össze valami, a minőséget pedig inkább ne is firtassuk. Folyamatosan frusztrált vagyok, fel tudnék robbanni, emellé egy elég masszív depresszió is kialakult. Nem, egész életemben csak masztizni nem megoldás...

Jobb híján kutyáim vannak, egyébként meg egy pillanatig sem tervezek tovább élni az utolsó családtagom távozásánál.

2022. máj. 8. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/98 A kérdező kommentje:

39#

Ha ez így lenne, felrobbanna a levélfiókod a sok priváttól

Naponta lenne egy pasas aki megcsinál, még rondaként is

Nyilván nem is jóképű, de nem is feltétlen vállalhatatlan férfiak

2022. máj. 8. 07:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!