Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők mit tennének ha nekik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők mit tennének ha nekik is a másik nem számára teljesen érdektelenként kéne élniük?

Figyelt kérdés

Remélem ezek a magukat annyira empatikusnak tekintő nők is - akik számára ismeretlen a másik nem érdektelensége irányukba - képesek lesznek legalább belegondolni abba hogy ők mihez kezdenének ebben az élethelyzetben.

Az elgondolt élethelyzetben a másik nem egyáltalán nem érdeklődik felétek, és a részetekről minden közeledés elutasítasra talál, bármilyen nemi célzatú is az, miközben erős szexuális késztetések és vágyak kínoznak titeket.

Ez egy egyszerű átlag alatti férfi mindennapja ugye, amit a nők 99.9%-a nem ismer.

Mihez kezdenétek ti nők ha így kéne élnetek?



2022. máj. 7. 18:53
 71/98 A kérdező kommentje:

"Nem mindenki számára opció a net. Több okból kifolyólag."

Na ez igaz elönytelen külsejű férfiak esetében. Nőknél csak szépen meg kell mutatnia az embernek magát, és lehet ismerkedni. Nem garancia semmire, de vannak lehetőségek.

"Válogatás: végül is jogos."

Azzal még nem is lenne problémád hogy valamelyest válogatsz. De az hogy a nőként kínálkozó lehetőségek egyike sem megfelelő a számodra, az már valami komolyabb probléma, esetedben ellehetetlenít téged. Nyilván nem minden bepróbalkozó egy undormány férfi.

Kémiát meg szexnél illő lenne elfelejteni, az csak akkor játszik ha kizárólag társat keresel

2022. máj. 8. 21:54
 72/98 anonim ***** válasza:
100%

"Kémiát meg szexnél illő lenne elfelejteni, az csak akkor játszik ha kizárólag társat keresel."


Ugye tudod, hogy ezt nem te fogod megmondani nekünk?

Nettó baromság...


Válaszolhatnál az 56-os hozzászólásomra (csak nyilván nincsenek ellenérveid). Ott szépen elmagyaráztam neked, hogy a nőknek miért totál mindegy, hogy idegenek megdugnák őket.

Persze a szexuális kultúrád egy nagy kerek nulla.

2022. máj. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/98 A kérdező kommentje:

"Ugye tudod, hogy ezt nem te fogod megmondani nekünk?"

Nem hozzátok szólt, teszek rátok

"Válaszolhatnál az 56-os hozzászólásomra"

Nem érdekel

Érveid meg nem is voltak

Amúgy sem rólatok mint női nemről volt szó a konkrét témában, szóval nem számít a picsogásod.

"Persze a szexuális kultúrád egy nagy kerek nulla."

Hát persze, én amúgy is csak egy mocskos férfiállat vagyok, elnézést kérek!

2022. máj. 8. 22:08
 74/98 A kérdező kommentje:

"Amúgy sem rólatok mint női nemről volt szó a konkrét témában"

Ebbe beleköttök tudom, de két különböző téma volt: az egyik hogy melyik nemnek könyebb, a masik az illető hölgy állítólagos problémája. Én csakis utóbbival foglalkoztam legutóbb, előbbi teljesen egyértelmű

2022. máj. 8. 22:12
 75/98 anonim ***** válasza:
100%

"Nem hozzátok szólt, teszek rátok."


Akkor miért velünk beszélsz? Valamiről lemaradtam? :DDDDD

2022. máj. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/98 anonim ***** válasza:
100%
Nem, egyáltalán nem egyértelmű, hogy melyik nemnek egyszerűbb a párkeresés, és ha nem lenne tele a gatyád, akkor vitáznál. De ahhoz érvek kellenének, meg némi szürkeállomány.
2022. máj. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/98 anonim ***** válasza:
100%
Pistikém, mikor a nők számukra ronda férfival csinálják, ugyanolyan visszataszító nekik mikor te heteró férfiként egy Kasszás Erzsi-vel, meleg férfival vagy állattal csinálnád. Röviden, a szex nem jó olyannal, akitől undorodsz..így képes befogadni a szürkeállományod, vagy magyarázzam el még ennél is óvodásabb szinten?
2022. máj. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/98 anonim ***** válasza:
100%

71: Nincs különbség a nemek között ilyen szempontból, a neten alapfeltétel az előnyös ÉS fotogén külső. Ez az egyik oka annak, hogy egy magamfajta nő számára épp úgy nem pálya, mint a hasonlóan "jó" adottságokkal rendelkező férfiak számára, csak utóbbiak ettől még erőltetik. Megjegyzem, teljesen érthető ez is, nyilván elkeseredettségből, jobb híján teszik.

Egy másik ok pl. a távolság, ami van, akinek belefér, van, akinek nem, és utóbbinak a készülékében sincs hiba, még mielőtt...

Harmadik ok lehet az egésznek a direktsége, ami szintén van, akinek nem jelent gondot, van, akinél azonban megöl mindent.

Számos okot fel lehet még hozni arra, hogy miért nem jön szóba mindenkinek a társkeresőn vagy más online felületeken való próbálkozás, még szexkapcsolat-keresés esetén sem. Nem muszáj megérteni persze, de kifogásnak minősíteni némileg szűk látókörre vall szerintem.


A fenti okból + a külsőre és személyiségre is taszító mivoltomból + abból kifolyólag, hogy a mindennapjaim már évek óta nem olyan közegben telnek, ahol potenciális partnereket ismerhetnék meg, nincs bepróbálkozó. (Közmunkásrodrigóékat ne tekintsük már annak...) Bár idén a látókörömbe került két nős férfi (idősebbek és természetesen nem 10/10-esek ők sem), de nyilván tesznek rám, csak én csorgatom a nyálam rájuk hiába...


A kémia alatt pedig én tényleg csak annyit értek, nem többet. Nem a személyiségek egymásra kattanását vagy hasonlót, hanem pusztán a... hát, ez most nem tudom, hogy lehetne jól megfogalmazni... talán két ember természetes kipárolgásainak egymásra hatását? Elég béna ez így. Amitől vágysz arra, hogy közelebb kerülj hozzá, megérintsd, megcsókold, ami beindít, nem pedig inkább távolodásra késztet vagy csak simán hidegen hagy. Ez nem a megjelenés.


(39. és 68. hsz. voltam)

2022. máj. 9. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/98 anonim ***** válasza:
100%

"Hanem azt hogy a nők kb. 80%-nak könnyű, "


Persze, mert A NŐ nektek a 20-25 éves, max. 60 kilós szép arcú nő.

2022. máj. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/98 A kérdező kommentje:

80#

Dehogy, max. 30 éves kor, max. 70-75kg, és némi bőrhiba vagy egyéb hasonló szépséghiba belefér

Igen, számomra valahol eddig tart a NŐ. Statisztikailag viszont természetesen mindegyik bele számít, még az emlegetett kasszás Erzsik is. Csak ott a bibi hogy még a kasszás Erzsiknek is van párjuk, szinte mindig (nyilván a maga szintjén)

Szóval a tapasztalataim azok egyértelműen mutatják azt hogy tökéletesen igazam van.

Aki hisztizni vagy provokálni akar, annak ajánlom hogy az eredeti kérdésre próbáljon előbb válaszolni, mert most már csak úgy reagalok rá

2022. máj. 9. 23:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!