Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők mit tennének ha nekik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők mit tennének ha nekik is a másik nem számára teljesen érdektelenként kéne élniük?

Figyelt kérdés

Remélem ezek a magukat annyira empatikusnak tekintő nők is - akik számára ismeretlen a másik nem érdektelensége irányukba - képesek lesznek legalább belegondolni abba hogy ők mihez kezdenének ebben az élethelyzetben.

Az elgondolt élethelyzetben a másik nem egyáltalán nem érdeklődik felétek, és a részetekről minden közeledés elutasítasra talál, bármilyen nemi célzatú is az, miközben erős szexuális késztetések és vágyak kínoznak titeket.

Ez egy egyszerű átlag alatti férfi mindennapja ugye, amit a nők 99.9%-a nem ismer.

Mihez kezdenétek ti nők ha így kéne élnetek?



2022. máj. 7. 18:53
 41/98 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem igyál meg egy csésze kamillateát, és próbálj megnyugodni.

És tudom, hogy borzasztóan emberpróbáló feladat, de fogadd el, hogy a nők is ugyanannyi és ugyanolyan súlyos problémával küzdenek a párkeresés terén, mint a férfiak.

2022. máj. 8. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/98 A kérdező kommentje:

"...de fogadd el, hogy a nők is ugyanannyi és ugyanolyan súlyos problémával küzdenek a párkeresés terén, mint a férfiak."

És miért fogadnám el ezt a nyilvánvaló hazugságot?

2022. máj. 8. 08:29
 43/98 anonim ***** válasza:
88%

Mert nem hazugság, azért.

Tudom, hogy a kiéhezett, igénytelen férfiak akárkit megdugnának, aki az útjukba kerül - miattuk jutna szex a nők nagy részének, ha akarnák. De a női szexualitás nem így működik.

Mondjuk nem csodálom, hogy fingod sincs a női testről, nem tudod, hogy működik a nemiségünk, ötleted sincs, mi kell egy nő kielégüléséhez stb.

Tényleg nem várom, hogy ezt tudd, mert nyilvánvalóan sem empátiád, sem tapasztalatod nincs túl sok.

2022. máj. 8. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/98 A kérdező kommentje:

"Tényleg nem várom, hogy ezt tudd, mert nyilvánvalóan sem empátiád, sem tapasztalatod nincs túl sok."

Ezt pont egy nő mondja?

🤣😂😂🤣

2022. máj. 8. 08:37
 45/98 anonim ***** válasza:
92%

Erről beszélek...

Röhögős emojira futja, érdemi válaszra nem. Úgy tűnik, nemcsak empátiahiányos, frusztrált és tapasztalatlan, de ostoba is vagy.

A helyedben nem csodálkoznék, hogy nem megy a csajozás.

2022. máj. 8. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/98 A kérdező kommentje:

45#

Az ostoba alaptalan személyeskedésedre szerinted miképpen kéne reagálnom?

Mondjuk tudom, de gyorsan törölnék még a kérdést is azután

Ostoba személyeskedésekre nem lehet érvekkel reagálni

2022. máj. 8. 08:48
 47/98 anonim ***** válasza:
90%

Leírtam, hogy a női szexualitás másként működik, csak ezt a sikertelen férfiak képtelenek felfogni. Ezért hiszik azt, hogy az ő problémáik fontosabbak / súlyosabbak / gyakoribbak. Pedig kurvára nem.

Az, hogy lehazugozol, pontosan ezt bizonyítja...

2022. máj. 8. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/98 A kérdező kommentje:

"Az, hogy lehazugozol, pontosan ezt bizonyítja..."

Megint az ostoba személyeskedő hozzáállás full ismeretlen embereknél.

Azt állítottam hogy a tézised hazugság, nem ugyanolyan nehéz.

Azt hogy te egy hazug ember vagy azt viszont nem állítom, mert nem vagyok személyeskedő ember, hogy ilyet állítsak rólad.

2022. máj. 8. 09:09
 49/98 anonim ***** válasza:
88%

48

Az nem cáfolat, hogy azt mondod: hAzuGsÁg.

Iszonyat gyerekes ez a nem - de - nem - de vita... Ha szerinted hazugság, minden bizonnyal meg tudod cáfolni. De ha csak annyit bírsz, hogy hajtogatod ezt a szót, attól nem lesz igazad. Én leírtam, hogy miért nem hazugság. Rajtad a sor, hogy vagy cáfold, vagy elfogadd.

2022. máj. 8. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/98 A kérdező kommentje:

49#

Gyakorlatilag ti magatok is igazoljátok nap mint nap hogy hazugság

Ehhez érvek sem kellenek

Az hogy női szemszögből ez "rohadtul nehéz" az nyilván meg erősen nevetséges férfi szemszögből nézve.

A másik nem érdeklődik felétek, mind tudjuk ezt, a férfiak jórésze felé pedig nem. Aki felé nem érdeklődnek, annak pedig sokkal nehezebb dolga van, mint annak akiért érdeklődnek. Ezek a tények, ezeket tagadni pedig nem más mint hazugság.

2022. máj. 8. 09:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!