Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők mit tennének ha nekik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők mit tennének ha nekik is a másik nem számára teljesen érdektelenként kéne élniük?

Figyelt kérdés

Remélem ezek a magukat annyira empatikusnak tekintő nők is - akik számára ismeretlen a másik nem érdektelensége irányukba - képesek lesznek legalább belegondolni abba hogy ők mihez kezdenének ebben az élethelyzetben.

Az elgondolt élethelyzetben a másik nem egyáltalán nem érdeklődik felétek, és a részetekről minden közeledés elutasítasra talál, bármilyen nemi célzatú is az, miközben erős szexuális késztetések és vágyak kínoznak titeket.

Ez egy egyszerű átlag alatti férfi mindennapja ugye, amit a nők 99.9%-a nem ismer.

Mihez kezdenétek ti nők ha így kéne élnetek?



2022. máj. 7. 18:53
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 91/98 anonim ***** válasza:
vagy = van
2022. máj. 10. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/98 A kérdező kommentje:

"Másrészt ez a férfitöbblet egy kor fölött nőtöbbletbe csap át. Az nem zavar? Az nem borzasztó tragédia?"

Anyám borogass!

Hogy egy majdnemhogy impotens, az életben már bőven eléggé tapasztalt generációnal, hazasságo(ko)n és gyerekeken túlesett embereknél miért nem lényeges?

Nem is értem

2022. máj. 10. 00:53
 93/98 A kérdező kommentje:

"Vagy neked milyen ötleted vagy a férfitöbblet problémájára?"

Annyi hogy elismernék mint létező problémát. Ez bőven elég lenne, mivel értelmes vitát lehetne folytatni a kérdésben.

Megoldás nem nagyon van, vagy csakis elég meredek elképzelések (genetikai megoldasok) de a probléma felismerése lenne a legfontosabb. Ugyanis innen az egész probléma legfőbb forrasa

2022. máj. 10. 00:57
 94/98 A kérdező kommentje:

"A PÁROK CSERÉLŐDNEK. Egyedül akkor tudnám elfogadni ezt az érvet, ha a nők 100%-a folyamatosan kapcsolatban lenne. De nincs. Nagyon nincs."

És az hogy a párok cserélődnek megold bármit is?

Mégis mit?

Talán törvény szabja meg hogy minden férfit legalább egyszer párnak kell választania egy nőnek vagy mégis mi?

De mondok jobbat: ez még a legocsmányabb (<1%) nők esetében sem old meg semmit, hiszen őket sem választják párnak még akkor sem ha nem marad más.

Mondhatjuk hogy a probléma hasonló a nemek között, de az arányok egészen mások. Egyszer például egy kedves feminaci linkelt itt be olyan felmérést ami tisztán kimutatta hogy több mint 10%-al több a parkapcsolatban élő nők aránya a férfiakénál. Ezt a durva különbséget én is nehezen tudom hova tenni, de nem egy incel linkelte be azt tudom. Szóval a probléma hasonló, az arányok egészen mások

2022. máj. 10. 01:06
 95/98 anonim ***** válasza:
100%

Édes Istenem...

Mindjárt az jön, hogy mindenkinek több női felmenője van, mitn amennyi férfi. :D


A párok cserélődése nem "megoldja", hanem irrelevánssá teszi a problémát. Ha 20%-kal kevesebb férfi lenne, akkor sem kényszeríthetnél senkit rá, hogy olyannal szexeljen, akivel nem akar.


De válaszolj már, a nőtöbblet miért nem probléma?

2022. máj. 10. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/98 anonim ***** válasza:
100%

89: Ezt már többszőr leírtam neki én is. :D


Egyelőre még nem élünk egy elbaltázott incel disztópiában, ahol van egy hatalmas hangár ahová beterelik az összes nőt és férfit és EGYSZERRE kell randizniuk... Na ott tényleg lenne értelme ezeknek a differenciáknak, mert valóban az egyik oldalon picivel több lenne az egyik nemből. (korcsoporttól függően, attól függ melyik hangárba lennél beterelve 😂)


A valóságban egy ilyen masszívan fluktuáló, dinamikus jellege van a társkereséses izének. :)

2022. máj. 10. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/98 A kérdező kommentje:

96#

Remélem legalább nem feleslegesen csinálod pajtás

Sajnos töröltették a kérdésemet amiben megkérdeztem a magadfajtától hogy legalább sikerül-e rendszeresen csajokat dugni ezzel a "benyalós" módszerrel amivel te tolod itt.

Mert ha sikerül akkor lelked rajta meg sem vetlek érte, használd ki a lehetőségeket!

Tudom hogy nem eredménytelen amit csinálsz, kevesebbért is kaptam már itt privatot régen

2022. máj. 10. 10:13
 98/98 A kérdező kommentje:

Engem tulajdonképpen meggyőzött ez az ex pontozzatoklepls

Úgy döntöttem én is átállok a "sötét oldalra" hiszen elég előnyös a "f.sz jó oldalán" állni.

Persze egy másik nick kell hozzá, de végülis az árulás íze lehet sokkal ízletesebb mint az igazságé, ami nem érdekel szinte senkit (csak akik szenvednek miatta)

Köszi a tippet pajtás!

2022. máj. 10. 13:17
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!