Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők mit tennének ha nekik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők mit tennének ha nekik is a másik nem számára teljesen érdektelenként kéne élniük?

Figyelt kérdés

Remélem ezek a magukat annyira empatikusnak tekintő nők is - akik számára ismeretlen a másik nem érdektelensége irányukba - képesek lesznek legalább belegondolni abba hogy ők mihez kezdenének ebben az élethelyzetben.

Az elgondolt élethelyzetben a másik nem egyáltalán nem érdeklődik felétek, és a részetekről minden közeledés elutasítasra talál, bármilyen nemi célzatú is az, miközben erős szexuális késztetések és vágyak kínoznak titeket.

Ez egy egyszerű átlag alatti férfi mindennapja ugye, amit a nők 99.9%-a nem ismer.

Mihez kezdenétek ti nők ha így kéne élnetek?



2022. máj. 7. 18:53
 11/98 anonim ***** válasza:
97%

Hát bocs, de mutatunk érdeklődést olyan férfiak irányában, akik bejönnek nekünk.

Empátiáról meg ne írj, mert nem várhatod el, hogy olyan nők akarjanak tőled bármit is, akiknek nem kellesz.

2022. máj. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/98 anonim ***** válasza:
80%

Én értem a problémádat, g*ci szar érzés ha nincs esélyed a neked tetsző nőknél.

Ezzel viszont semmi nem fog változni, ha kérdéseket írsz ki.

Itt csak az oltást fogod kapni azoktól, akik nincsenek ilyen helyzetben.

2022. máj. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/98 anonim ***** válasza:
100%

"Csak azok tudnak kifogni egy atlag pasit, akiknek van penzuk cicomara, normalis kajara, programra. "


Na ne mondd! Szomszédom 50-es tanárnő, egyetemista gyerekkel, nem "cicomáz", kicsit duci (nem kövér), 1-2 éve jött össze egy diplomás, normális, átlagos pasival, akivel azóta is együtt élnek.

2022. máj. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/98 anonim ***** válasza:
97%

Kicsit ellentmondásosnak érzem a dolgot, de javíts ki, ha tévednék:

Az állítod, hogy a nők 99.9%-a nem tudja milyen persona non gratanak lenni a másik nem szemében, aztán gusztustalan nőkről beszélsz, akiktől a gyomrod is kifordul. Ők vajon a női társadalom 0.1%-át teszik ki? Tehát 1000-ből 1 nő van, akit nem szívesen dugnál meg? Ezt kétlem.

Na meg ha Kasszás Erzsiért a Kasszás Erzsi szintjén levő férfiak állnak sorba, akkor mi a probléma? Azazhogy érteni vélem, hogy mi: az esztétikai érzék nem a saját külsőd függvénye. Na de ez a nőkre is igaz.


De hogy a kérdésedre válaszoljak, én - feltehetőleg - megpróbálnám elfogadni a dolgot. Alapvetően nem vagyok valami kitartó típus, úgyhogy egy-két évnyi sikertelenség után biztos feladnám, beújítanék két macskát és egy kutyát, aztán élném az életem, ahogy tudom. Esetleg megpróbálnék szakmai téren feljebb jutni, hogy valami sikerélnény azért legyen az életemben, illetve önkénteskednék, és igyekezném hasznosnak érezni magam.

Kb erre tudok gondolni.

2022. máj. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/98 anonim ***** válasza:
100%
az lemaradt, kb. azonos korúak.
2022. máj. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/98 anonim ***** válasza:
97%
A nők eleve jobban viselik a magányt, mint a férfiak..szóval szerintem inkább ellenének egy háziállattal meg netflix-el...meg vibrátor-al. 😇
2022. máj. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/98 anonim ***** válasza:
100%
Ronda nőként így élek, és egész jól megvagyok.
2022. máj. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/98 anonim ***** válasza:
96%

Ok, de ez egy létező jelenség. Mint ahogy nem a komplett férfi nem társadalmi számkivetett, úgy nem minden nőt halmoz el korlátlan férfi figyelem.

Ennek evidensnek kéne lennie még úgy is, hogy incel vagy....

2022. máj. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/98 A kérdező kommentje:

"Empátiáról meg ne írj, mert nem várhatod el, hogy olyan nők akarjanak tőled bármit is, akiknek nem kellesz."

Nem várom el, nem is vártam

Csak annyit hogy egyszer empatikusan belegondoljanak ebbe a helyzetbe. Hát nem sikerült.

"Itt csak az oltást fogod kapni azoktól, akik nincsenek ilyen helyzetben."

Ez is azt bizonyítja hogy semmiféle empátia nincs a nőkben.

Bele sem képesek gondolni ilyen helyzetbe

"Ennek evidensnek kéne lennie még úgy is, hogy incel vagy...."

Nem, nem vagyok incel bocsi

2022. máj. 7. 20:17
 20/98 anonim ***** válasza:
94%
szerinted mit írna az aki empatikusan belegondol?
2022. máj. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!