Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők mit tennének ha nekik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők mit tennének ha nekik is a másik nem számára teljesen érdektelenként kéne élniük?

Figyelt kérdés

Remélem ezek a magukat annyira empatikusnak tekintő nők is - akik számára ismeretlen a másik nem érdektelensége irányukba - képesek lesznek legalább belegondolni abba hogy ők mihez kezdenének ebben az élethelyzetben.

Az elgondolt élethelyzetben a másik nem egyáltalán nem érdeklődik felétek, és a részetekről minden közeledés elutasítasra talál, bármilyen nemi célzatú is az, miközben erős szexuális késztetések és vágyak kínoznak titeket.

Ez egy egyszerű átlag alatti férfi mindennapja ugye, amit a nők 99.9%-a nem ismer.

Mihez kezdenétek ti nők ha így kéne élnetek?



2022. máj. 7. 18:53
 61/98 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, nem fogja megérteni soha, hogy nem vagy előrébb, ha olyanokkal van lehetőséged szexelni, akikkel nem akarsz, mint azok, akikkel senki nem akar szexelni. A válasza annyi, hogy a nők elvannak szex nélkül, a férfiak meg nem, ezért a nők helyzete sokkal kedvezőbb, és nekünk kellene empátiával viszonyulnunk feléjük; kérdés, hogy ez mit jelent a gyakorlatban. Elég kimondanunk, hogy hát igen, szegény Pistinek biztos rossz, hogy nem kap puncit, pedig nagyon szeretne? Vagy meg kellene büntetnünk a kövér, csúnya, csóró nőket, amiért nem fekszenek a kövér, csúnya, csóró férfiak alá, merthogy a teremtés koronáinak az igényei prioritást élveznek az oldalbordák akaratának a rovására? Vagy meddig kellene kiterjednie ennek az empátiának?
2022. máj. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/98 A kérdező kommentje:

Nem fogok minden hisztis alaknak most reagálni, de egyvalakinek szeretnék.

Ugye volt itt egy hozzászóló aki rendszeresen megemlíti hogy hosszú évek óta még szex sincs az életében, pedig nagyon szeretné.

Az a szövegem hogy jelentkező márpedig akad rá bőven leginkább neki szólt, nem az összes nőnek. Akár a tinderen, akár a gyakorin, akár egyéb tarskeresőkön vannak a nőknek (és kizarólag a nőknek) erre lehetőségeik, érthetetlen az egész sztori. Szóval valószínűleg válogatásról lesz szó itt is.

Egy férfi viszont egyszerűen nem engedheti meg magának hogy válogasson az átlag körül vagy alatta, mert akkor egyedül marad.

Ezért lesz egy férfinak sokkal, de sokkal nehezebb az egész.

Aztán magyarázhattok itt napestig személyeskedve, a tények ugyis magukért beszélnek. És a tények hangjai sokkal de sokkal hangosabbak mint a ti dühödt szavaitok. Ennyi

2022. máj. 8. 17:46
 63/98 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem még mindig nem az összes férfinak nehéz és nem az összes nőnek könnyű. Nő vagyok és fiú barátaim voltak a 20-as éveimben. Tény, hogy jól néztek ki és nem is volt nehéz nőt találniuk. Míg a lány barátaim meg azzal szívtak hogy sokan csak szexre használják őket. Az élet nem fekete vagy fehér. Azért mert te küszködsz, nem ez jellemző az összes többi férfira is.
2022. máj. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/98 anonim ***** válasza:
100%

"Szóval valószínűleg válogatásról lesz szó itt is.

Egy férfi viszont egyszerűen nem engedheti meg magának hogy válogasson az átlag körül vagy alatta, mert akkor egyedül marad."

Ahogyan egyedül van az a (női) hozzászóló is, akiről jelenleg beszélsz. Neki cinikusan azt válaszolod, hogy ne válogasson, majd te magad is panaszkodsz, hogy nem válogathatsz. Zseniális, hogy fel sem tűnik a saját kettős mércéd.

2022. máj. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/98 anonim ***** válasza:

Hagyjátok szerencsétlent, múltkor az egyik kérdésben egy egyszerű cikket se tudott értelmezni: https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


33.válaszban kifejtettem miről szól, de csak nem akarta megérteni úgy sem.


Lehet hogy szövegértési gondjai is vannak...

2022. máj. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/98 A kérdező kommentje:

"Szerintem még mindig nem az összes férfinak nehéz és nem az összes nőnek könnyű."

Hát ennek ellenkezőjét azért én sem állíthatom.

Hanem azt hogy a nők kb. 80%-nak könnyű, közel 20%-nak pedig nehezebb a parkeresés, de csak egy-két % lehet az akinek kifejezetten nagyon nehéz lenne a helyzete, mondjuk egy átlag férfihez hasonló.

Míg a mai férfiak 10-20%-nak könnyű, a felső 50%-nak elmegy ha nem is top férfi. A többieknek pedig nem más az egész mint valami rémálom.

2022. máj. 8. 18:01
 67/98 anonim ***** válasza:
100%

Hagyjuk, csajok...

Hisztis méregzsák. Képtelen érdemben válaszolni a kommentekre, ugyanazokat az ostoba mantrákat hajtogatja, ádozatkodik és közben döbbenetesen cinikus.

Azt mondom, ne etessük tovább a trollt.

2022. máj. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/98 anonim ***** válasza:
100%

"Ugye volt itt egy hozzászóló aki rendszeresen megemlíti hogy hosszú évek óta még szex sincs az életében, pedig nagyon szeretné.


Az a szövegem hogy jelentkező márpedig akad rá bőven leginkább neki szólt, nem az összes nőnek. Akár a tinderen, akár a gyakorin, akár egyéb tarskeresőkön vannak a nőknek (és kizarólag a nőknek) erre lehetőségeik, érthetetlen az egész sztori. Szóval valószínűleg válogatásról lesz szó itt is."


Az én voltam, 39. hsz. (07:48)

Két dolgot fűznék hozzá:

1. Nem mindenki számára opció a net. Több okból kifolyólag.

2. Válogatás: végül is jogos. Csak nem abban az értelemben, ahogy az itt, a gyk-n elterjedt. Ugyanis nyilván egy rusnya kis béka nem fog 10/10-es "alfachad"ekre pályázni. Ám attól, hogy valaki sz*rul néz ki, még nem fog tudni olyannal szexelni, aki taszítja, akivel nem működik a kémia. Tudjuk, úgy kellene, egy rohadt kis bányarém mi jogon akarja kívánni a partnerét, na pláne, hogy az is kívánja őt. Az csak a szép emberek kiváltsága, hogy nem kell magukat győzködni, kvázi megerőszakolni, hogy egyáltalán megérintsék a másikat...

2022. máj. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/98 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a légből kapott statisztikákat hagyjuk ki ebből 😄
2022. máj. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/98 A kérdező kommentje:

"Szerintem a légből kapott statisztikákat hagyjuk ki ebből"

Hát igen, mivel a hivatalos statisztikára nagy ívből tesztek, maradnak a légből kapottak.

A ti légből kapott állításaitokra felelek a sajátoméival, csakhogy kvittek legyünk. A pontos valóság úgyse érdekel titeket

2022. máj. 8. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!