Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ekkora probléma ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ekkora probléma ha nem akarom más gyerekét nevelni?

Figyelt kérdés
Jelenleg 26 éves vagyok. Jó anyagi helyzetben vagyok és van saját házam van(nem a bankkal közösen). 1-2 éve kezdtem érezni, hogy szeretnék egy komoly kapcsolatot. Viszont ami problémaként merült fel nálam, hogy nem akarok olyan nőnél kezdeményezni semmit akinek gyereke van. Ez több helyen is feljött beszélgetésekben. A legtöbb helyen főleg nőktől megkapom, hogy hat azért van mert önző/éretlen vagyok. Viszont úgy érzem hiába "érnék" még jobban korban vagy mentálisan akkor sem tudnám más gyerekét a sajátomnak érezni. Ennek pedig nem tehetek ki egy gyereket.

2022. júl. 18. 11:16
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem ez teljesen normális. Miért kellene más gyerekének a pótapjának lenned ? Az emberiség még nem talált megoldást erre a problémakörre, pedig egyre több a mozaikcsalád. De teljesen érthetőek az ellenérzéseid.
2022. júl. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
31%

Unatkozol, ha ezen kattogsz. Ha nem akarsz, nem lesz pulyas csajod. Kinek probléma ez? Anyuka, szomszéd, haver akinek a csja3 bekapta a legyet?

26 vagy, ekkor saját gyereket sem akarnak a férfiak, eretlenek még hozza, majd 10 év mulva



Ugorjunk

2022. júl. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
95%

Én is mindig azt mondtam, hogy nem kezdek gyerekes pasival.

Egyedülálló anyuka lettem és megértem ha nem kezd valaki gyerekes nővel. Nem kötelező! Meghagyom a döntést a férfinak.

2022. júl. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
32%

Hát elég sok férfi van, aminek nem kizáró ok a gyerek.

Neked az, nem kezdesz velük és kész.

De itt egyesek megnyilvánulása szánalmas, az ilyet elküldeném a fszba. Épp erre írtam, h nem mindegy h közlöd ezt valakivel. Ha ilyen stílusban akkor nem kell tátott szájjal lesni...

2022. júl. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
86%
Lehet lepontozni 11-est és az előzőket akik ugyanezen a véleményen vannak, de más kölkét én sem akarom eltartani, sorry.
2022. júl. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
100%
Ne hallgass senkire, nem kötelező más gyerekével szenvedni.
2022. júl. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
100%
26 éves srácként nem hiszem, hogy a korban hozzád illő csajoknak tömegével lenne ár gyereke. Ha meg mégis, akkor te vele nem. Ennyi. Szerintem ez teljesen ok. Írom ezt elvált, gyerekes nőként. Aki aztán elvált, gyerekes férfihoz ment hozzá. Szóval nem vagy köteles más gyerekét tolerálni. Fiatal vagy még.
2022. júl. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
80%
Ne anyukákkal ismerkedj
2022. júl. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
84%
Minek mondod el bárkinek is? Senkinek semmi köze hozzá! Egyszerűen keress olyan nőt akinek nincs.
2022. júl. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
100%

Én se tudnék nőként olyan pasival összejönni, akinek van gyereke, pedig szeretem a gyerekeket és én is szeretnék majd. De ha van egy párom, akkor nekem ő az első, de ha valakinek van gyereke, akkor neki ő az első (és ez így van rendjén), nem én.

24l

2022. júl. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!