Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, mennyi bűntudatot éreztek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, mennyi bűntudatot éreztek, amiért egyre több férfi incellé válik miattatok?

Figyelt kérdés

Tehát ha valaki pl. 25 évesen incel, akkor már jó 8-10 éve magányban és szégyenben kell élnie, azzal a tudattal, hogy önhibáján kívül nem kell senkinek.


Mire kifejlődik valakinek a személyisége, addigra élete felét ebben a tudatban töltötte. Az nem érv, hogy az incelek romlott nőgyűlölők, mert eredendően senki nem ilyen, vagy csak nagyon kevesen. Ilyen szempontból saját magatoknak is ártotok, hiszen a férfiak 30-50 százalékából huszonévesen nem egy normális, átlagos srác lesz, hanem egy lelki, esetleg testi roncs, ami a nők toxikus párválasztási szokásai és a hipergámia eredménye.


Ha nem álomvilágban élnétek, akkor ezekből az emberekből számotokra is vonzó, érdekes férfi válhatna, és nem valaki, akire rossz ránézni is, mert gimi óta szorong és depressziós. Ezzel a felelősségtudattal milyen élni a mindennapokban?



márc. 11. 13:12
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
 91/287 anonim ***** válasza:
17%
#90 és te miben is vagy annyira jó, annyira különleges? Van arc nem is kevés.
márc. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/287 anonim ***** válasza:
57%

76 "Holott a valóság az, hogy a gond legtöbbször genetikai, mert nem is túlsúlyos a legtöbb incel hanem kiscsontú. Igen, férfiként a kiscsontúság (vagy vékony csontúság) elég jól predesztinálni tud az incel sorsra. Még akkor is ha gyúrsz. Ezért vannak a gymcelek, azok az incelek akik bár gyúrnak mégiscsak incelek maradnak, azt bizonyítva, hogy a genetikádat nem tudod kemény munkával felülírni."


Mint edzos fórumokat rendszeresen látogató ember, én eddig elég kevés olyan "gymcelnek" nevezett embert láttam aki a "kiscsontúság" miatt lett volna az. Eleve szerintem ez a gymcel kifejezés részben hulyeseg de ezt most hagyjunk.

De a legtöbb arc akit gymcelnek mondanak ők ilyen Trentwins tesók stílusra tömegelt figurák akik azt hiszik hogy a nőknek is az tetszik ami az edzőtermi haverjaiknak és 170 centisen is 110 kilóra tomegelnek 40% testzsirral. A legtöbbnek olyan magas eleve a testzsirja hogy nem is latszodhat rajtuk hogy kiscsontúak, ezt nem értem honnan vetted.

márc. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/287 anonim ***** válasza:
26%

92


A választ önmagad megadtad. Férfias méretet 30% testzsír alatt el sem tudnak érni. Az meg már túl hájas ugye a nőknek. Az alatt meg kiderül vékony alkatuk, csontozatuk.

márc. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/287 anonim ***** válasza:
71%

#91! Te még mindig beteg vagy. Ezért nem volt és soha nem is lesz csajod. Mert okaádék a természetetek. Úgy akartok csajozni, hogy lehordjátok őket mindennek. Állítottam én, hogy "jó" vagyok, vagy bármit? Hogy jön ez ide? Szó sem volt róla. Nem azért vagyok itt, hogy eladjam magam, mivel nem is keresek párt. Válaszoltam egy kérdésre. De nektek már pusztán annyi is elég ahhoz, hogy neki essetek egy nőnek. Az ilyeneket őszintén, ki nem szarná le?

#90

márc. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/287 anonim ***** válasza:
88%

"Bezzeg szingli nő már alig akad és ha mégis elképesztően nagyok az igényei."


Még mindig nem derült ki, kikkel élnek a nem szingli nők. Nekem az az erős gyanúm, hogy férfikkal :D

márc. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/287 anonim ***** válasza:
75%

"Nem igaz hazudsz mindig azt írják itt a feministák a pasiknak h igenis vonzódjanak a malac nőkhöz."


Igen, amikor a 30-40+-os / kövér / ronda pasi 20 éves cicababát akar. Illetve ez sem érdekelne senkit, ha nem hisztiznétek rajta naponta egyfolytában.

márc. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/287 anonim ***** válasza:
1%
94-es benned meg empátia nincs te írtad hogy miért is kéne segíteni vagy meghallgatni bárkit.
márc. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/287 anonim ***** válasza:
86%
Senki nem írja, hogy vonzódj kövérekhez, azt mondják, hogy ha valaki 40-es, csúnya dagadt lúzernek írja le magát, az ne 20 éves modellekre ácsingózzon, mert csalódni fog.
márc. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/287 anonim ***** válasza:
74%

97


Bírom, mikor ti beszéltek empátiáról. RÖhejes!

márc. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/287 anonim ***** válasza:
81%

97 ezt igazából te költötted ahhoz a válaszhoz.

A válaszadó annyit írt, hogy "leszarjuk az inceleket", nem azt, hogy soha senkit nem hallgat meg,vagy nem segít embereken.

A barátaim, családom fontos, az ő örömük, bánatuk, problémáik fontosak, random idegenek nem érdekelnek. Ezzel kb mindenki így van.

Ami az árvákat, betegeket, csöviket illeti, a velük foglalkozók jellemzően fizetést kapnak azért, hogy velük foglalkozzanak. Nagyon, nagyon kevés a jó szamaritánus, aki a saját lelki békéjéért, meg emberszeretetből foglalkozik idegenekkel. A többieket megfizetik érte.

márc. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!