Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, mennyi bűntudatot éreztek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, mennyi bűntudatot éreztek, amiért egyre több férfi incellé válik miattatok?

Figyelt kérdés

Tehát ha valaki pl. 25 évesen incel, akkor már jó 8-10 éve magányban és szégyenben kell élnie, azzal a tudattal, hogy önhibáján kívül nem kell senkinek.


Mire kifejlődik valakinek a személyisége, addigra élete felét ebben a tudatban töltötte. Az nem érv, hogy az incelek romlott nőgyűlölők, mert eredendően senki nem ilyen, vagy csak nagyon kevesen. Ilyen szempontból saját magatoknak is ártotok, hiszen a férfiak 30-50 százalékából huszonévesen nem egy normális, átlagos srác lesz, hanem egy lelki, esetleg testi roncs, ami a nők toxikus párválasztási szokásai és a hipergámia eredménye.


Ha nem álomvilágban élnétek, akkor ezekből az emberekből számotokra is vonzó, érdekes férfi válhatna, és nem valaki, akire rossz ránézni is, mert gimi óta szorong és depressziós. Ezzel a felelősségtudattal milyen élni a mindennapokban?



márc. 11. 13:12
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/287 anonim ***** válasza:
64%
69 Zavart az elméd. Torzult.
márc. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/287 anonim ***** válasza:
0%

70


A pszichiáter nem biológus. Én pedig tiszta biológiáról beszélek.

márc. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/287 anonim ***** válasza:
20%
Hihetetlen, hogy ennyire fáj a feministáknak h a pasiknak is van igénye a a szépségre.
márc. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/287 anonim ***** válasza:
70%

#73! Ezt melyik "feminista" válaszból szűrted le?🤣

Mert szerintem mind azt írtuk különböző szavakkal, hogy leszarjuk az inceleket. Értsd, olyan szépségről álmodozol, amilyenről csak akarsz😉

márc. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/287 anonim ***** válasza:
27%

"Mert szerintem mind azt írtuk különböző szavakkal, hogy leszarjuk az inceleket."


Nem igaz hazudsz mindig azt írják itt a feministák a pasiknak h igenis vonzódjanak a malac nőkhöz.

Ha meg egy pasi le meri írni h nem vonzódik hozzájuk akkor elkezdik itt gyalázni.

márc. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/287 anonim ***** válasza:
23%

Az a gond, hogy a többség azt gondolja, hogy az incel önhibából incel, tehát kövér és csak le kellene fogynia meg igényes szakállt hagynia.

Holott a valóság az, hogy a gond legtöbbször genetikai, mert nem is túlsúlyos a legtöbb incel hanem kiscsontú. Igen, férfiként a kiscsontúság (vagy vékony csontúság) elég jól predesztinálni tud az incel sorsra. Még akkor is ha gyúrsz. Ezért vannak a gymcelek, azok az incelek akik bár gyúrnak mégiscsak incelek maradnak, azt bizonyítva, hogy a genetikádat nem tudod kemény munkával felülírni.


Az incel emiatt a tehetetlenség és számtalan kudarc miatt befrusztrálódik amit még jobban felerősít az, hogy folyton őt hibáztatják mindenért, és emiatt elég ellenszenves megnyilvánulásai lehetnek ( a társadalom szerencsésebbik fele szemében).


Az első lépés szerintem a megértés lenne. Megérteni a helyzetét és megérteni az ok-okozati összefüggést, amit a tudomány is bizonyít, hogy előnytelen külsővel minden többszörösen nehéz, főleg ha kompenzálásként még valamilyen extra tehetséget sem kaptál (jó hang, zenei tehetség, magas IQ stb, nagyon jó kommunikációs érzék).


Ha megértőbbek lennétek biztosan többet el lehetne érni de valamiért ugye mindig jó belerúgni az embereknek a gyengébbekben, szerencsétlenebbekbe, addig is kicsit jobban érezhetik magukat önmagukkal kapcsolatban, amiért nem nekik megy a legrosszabbul.


Tehát az emberi gyarlóságot kellene feladni először és mindenkinek sokkal jobb lehetne.

márc. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/287 anonim ***** válasza:
56%

#75! Hol írják? Már az előbb is ezt kérdezem. Melyik válaszban látod?

#74

márc. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/287 anonim ***** válasza:
16%
#74 és te hogyan erezned magad ha mondjuk téged szarna le mindenki? De örülj neki hogy te legalább gyönyörűnek születtél.
márc. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/287 anonim ***** válasza:
38%
#77! Ahogy mindig, megint eltértetek a tárgyról. A kommentelő állított valamit, amire vonatkozó kérdést én feltettem. Arra várok választ. Hogy jön ide az én külsőm? Megmondom, sehogy. Ahogy mindig, most se tudjátok, miről beszéltek.
márc. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/287 anonim ***** válasza:
23%
#79 úgy jön ide a külsőd hogy fogalmad sincs arról hogy milyen az amikor senkinek nem tetszel nem tudod át érezni. Nyilván könnyebb bántani a másikat mint együtt érezni.
márc. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!