Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, mennyi bűntudatot éreztek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, mennyi bűntudatot éreztek, amiért egyre több férfi incellé válik miattatok?

Figyelt kérdés

Tehát ha valaki pl. 25 évesen incel, akkor már jó 8-10 éve magányban és szégyenben kell élnie, azzal a tudattal, hogy önhibáján kívül nem kell senkinek.


Mire kifejlődik valakinek a személyisége, addigra élete felét ebben a tudatban töltötte. Az nem érv, hogy az incelek romlott nőgyűlölők, mert eredendően senki nem ilyen, vagy csak nagyon kevesen. Ilyen szempontból saját magatoknak is ártotok, hiszen a férfiak 30-50 százalékából huszonévesen nem egy normális, átlagos srác lesz, hanem egy lelki, esetleg testi roncs, ami a nők toxikus párválasztási szokásai és a hipergámia eredménye.


Ha nem álomvilágban élnétek, akkor ezekből az emberekből számotokra is vonzó, érdekes férfi válhatna, és nem valaki, akire rossz ránézni is, mert gimi óta szorong és depressziós. Ezzel a felelősségtudattal milyen élni a mindennapokban?



márc. 11. 13:12
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/287 anonim ***** válasza:
77%
Ez a másfél centi állkapocs annyira gáz indok, hogy szekunder szégyenérzetem van tőle. Egy szar ember vagy. Ha 10 centivel nagyobb állad lenne, akkor is csak egy szánalmas, magányos kis senki lennél.
márc. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/287 anonim ***** válasza:
86%
#59! De milyen másfél centi állkapocs?🤣 Tiszta betegek vagytok. Mi nők, azt se tudjuk, mi az a lapát áll, vagy mi a szar, de az tuti, hogy az összes barátnőm férjének különböző álla van. Most akkor nekik mind incel férjük van, vagy mi? Magyarázzátok már el ezt a képzavart😂
márc. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/287 anonim ***** válasza:
70%

59


Neked lehetne bármilyen állkapcsod, akkor si angy ívben kerülnének a nők.

márc. 12. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/287 anonim ***** válasza:
71%
#25: kérdező nekem 8-tól 12-ig a szar jutott otthon is és az iskolában is nőként. Utáltak, bántottak, kiközösítettek, én se randiztam egészen éretségiig. Nem lettem incel nő tőle, noha igen okozott sok pszichés gondot. Az ilyennek pszichológus kell, én is járok, nincs ezzel gond...
márc. 12. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/287 anonim ***** válasza:
29%
#64 azért nőként mindig könnyebb a helyzet.
márc. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/287 anonim ***** válasza:
76%

#65: Miben? A psziché emberenként kb ugyan az, a traumák feldolgozása is hasonló. Annyi, hogy engem mint szex maga sose érdekelt, én most is 1,5 éve önkéntes cölibátusban vagyok addig, amíg nem találok olyan férfit aki romantikusan, hossz7 távon érdekel.

Ezek után az embernek 2 választása van: rinyál és mutogat a világra hogy ők a főgonoszok, vagy megemberi magát és tesz MAGÁÉRT. A kérdező az elsőt választotta, és ezért továbbra se fog kelleni senkinek. Emiatt mêg savanyúbb lesz, emiatt még agresszívabb és incel ideológiákat köpködő, ezért még annyira se fog kelleni senkinek. Ez a 22-es csapdája. És ismerem ennek nem egy női változatát is.

Megjegyzem, a gyermekkori bántalmazás, kirekesztés, szociálatlanság után még ezer és egy szarfos dolog fog történni az ember életében, és ha ezzel nem tud megbírkózni, a jövőbeli gondokkal se tud majd. Kinek kell ilyen partner?

márc. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/287 anonim ***** válasza:
33%
#66 abból szempontból könnyebb hogy teljesen mindegy hogy néz ki lehet kövér vagy sovány tud találni pasit ilyen szempontból egy pasinak nehezebb én voltam társkeresőn nem volt sikeres szimplán azért mert nem vagyok helyes és ez nincs másként személyes ismerkedésnél sem pedig én az igényeket is leadtam sosem próbálkoztam insta modell kinézetű nőknél.
márc. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/287 anonim ***** válasza:
63%
39f tizenöt éve ismételgeted ezt az elméletedet meg azt is hogy geomaxxolni kell mert a maláj nők imádják az exotikus európai férfiakat. Azóta leírtad hogy Malajziába mentél és ott sem lett nőd, illetve elméleteket kezdtél gyártani hogy a helyiek meg a politikusok korlátozni próbálnak téged. Mindezt úgy hogy te amúgy egy elég nagy potenciállal rendelkező csávó lehetnél, 184 centi vagy és nincs rajtad leadhatatlan túlsúly sem. Ehhez képest 15 évet ezen a fos oldalon töltöttél és nyomtad ugyanazokat a szarságaidat.
márc. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/287 anonim ***** válasza:
11%

Hogy éreznének felelősséget ha evolúciósan arra lettek programozva, hogy csak a legjobb genetikájú férfiakkal pározzanak???


Amit éreznek az mérhetetlen megvetés és gyűlölet amiért létezel te, én és más rossz küllemű férfi. Ha lehetőségük lenne a chadeken kívül minden férfit elgázosítanának. Csak szerencsére még nincs lehetőségük erre.

márc. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/287 anonim ***** válasza:
82%
#69 ideje lenne becsekkolni egy állapotfelmérésre a pszichiátrián, főnök.
márc. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!