Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, mennyi bűntudatot éreztek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, mennyi bűntudatot éreztek, amiért egyre több férfi incellé válik miattatok?

Figyelt kérdés

Tehát ha valaki pl. 25 évesen incel, akkor már jó 8-10 éve magányban és szégyenben kell élnie, azzal a tudattal, hogy önhibáján kívül nem kell senkinek.


Mire kifejlődik valakinek a személyisége, addigra élete felét ebben a tudatban töltötte. Az nem érv, hogy az incelek romlott nőgyűlölők, mert eredendően senki nem ilyen, vagy csak nagyon kevesen. Ilyen szempontból saját magatoknak is ártotok, hiszen a férfiak 30-50 százalékából huszonévesen nem egy normális, átlagos srác lesz, hanem egy lelki, esetleg testi roncs, ami a nők toxikus párválasztási szokásai és a hipergámia eredménye.


Ha nem álomvilágban élnétek, akkor ezekből az emberekből számotokra is vonzó, érdekes férfi válhatna, és nem valaki, akire rossz ránézni is, mert gimi óta szorong és depressziós. Ezzel a felelősségtudattal milyen élni a mindennapokban?



márc. 11. 13:12
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/287 anonim ***** válasza:
48%
#80! Nem bántottam senkit. Konkrétan hozzád se szóltam. Egyik kedves incel társad kezdett el ész nélkül feministázni, arra reagáltam. De úgy látszik, azóta se sikerült megtalálnia, amit hallucinált🤷🏼‍♀️
márc. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/287 anonim ***** válasza:
1%
#81 én arra értem hogy azt írtad hogy leszarjuk az inceleket. Tehát vannak olyan emberek akiket levegőnek nézel ez nem bántás?
márc. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/287 anonim ***** válasza:
22%

82


Passzív abúzus.

A suliban nem bántottuk a csúnya srácot csak simán nem vettük észre, nem beszéltünk vele. És szerintük ez nem számít alázásnak, abúzusnak és nem ugyanolyan traumatikus mintha direkt szekálnák.

márc. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/287 anonim ***** válasza:
61%

#82! Babám, ez volt a kérdés!🤣 Van-e bűntudatom, mert miattam egyre több pasi lesz incel? Nincs, mivel nem miattam lesz. Legyen bűntudata neki, mert rám akarja fogni a nyomorát🤪

Leszarom, igen. Miért mit kellene tennem minden idegennel? Gyerekem? Pszichológus vagyok és a páciensem? Egyik se? Na, akkor innentől eldönthetetem, hogy érdekel a nyomora, vagy leszarom. Nekem is van saját problémám, én azzal foglalkozom, én se terhelem rá. Próbáljátok ki ti is. Vagy nyissatok egy incelsimogatót. Majd bemegyek, HA akarok. (Nem.)

márc. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/287 anonim ***** válasza:
8%
#84 Isten őriz hogy a babád legyek ki kérem magamnak. Én mindig meg hallgattam más problémáját és tanácsokat adtam többek között párkapcsolati problémákban és volt hogy jól jöttek mert az ismerőseim kapcsolata megoldott. Akkor most már én is küldjek el mindenkit a viharba? Ha valaki téged nem érdekel persze szíved joga.
márc. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/287 anonim ***** válasza:
67%
#85! Senkit nem küldtem el sehova, egyszerűen azt a tényt írtam, hogy nem érdekel a nyomora. Igen, neked se kötelező senki problémájával foglalkozni, ha nem akarsz. Senkinek se kötelező. Mondjuk arra kíváncsi lennék, incelként milyen párkapcsolati tanácsot tudsz adni.
márc. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/287 anonim ***** válasza:
31%

"Igen, neked se kötelező senki problémájával foglalkozni, ha nem akarsz."


Nektek könnyű beszélni amikor szingli férfiak tömegéből válogathattok.


Bezzeg szingli nő már alig akad és ha mégis elképesztően nagyok az igényei.

márc. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/287 anonim ***** válasza:
28%
#86 nekem is voltak rövid kapcsolataim más részt ha nem is vagyok egy helyes férfi és ezért vagyok sikertelen még lehetnek ötleteim például megbeszélni a nézeteltéréseket adtam már ilyen tanácsot is és bevált.
márc. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/287 anonim ***** válasza:
32%

86


Persze remek kis társadalmunk lenne ha senki sem foglalkozna más nyomorával. Hagynák éhen dögleni az árva gyerekeket vagy a hajléktalanokat vagy akinek éppen nem jut munka mert nincs elég munkahely. Vagy ha a beteget nem látnánk el mivel amúgyis csak teher a társadalomnak. Vagy nem próbálnánk a kisebbségieket beilleszteni a társadalomba.

Remek kis társadalmat vizionálsz itt amelyikben senkit nem érdekel a más problémája csak saját maga. Na ez az út a totális visszafejlődéshez, civilizáció összeomlásához.

Annyit megmondok, hogy nem az olyan hozzáállású emberek vitték előre a társadalmat mint te.

márc. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/287 anonim ***** válasza:
81%

#87! Na, előkerültél? Sikerült végre megtalálni azt a "minden" választ, amit hallucináltál? Vagy most másik hallucinációdról szeretnél beszélgetni?

Nem, nekünk se könnyű, mert a szingli férfiak többsége pont olyan semmire se jó,mint te. Szerinted mitől jobb nagyobb szemétben turkàlni ugyanazért a gyémántért, mint kisebben?

márc. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!