Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha a nők állítólag nem vizuáli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a nők állítólag nem vizuális típusok, miért a helyes, jóképű, izmos pasikat keresik és van magasabb elvárásuk külső terén, mint a férfiaknak?

Figyelt kérdés
2015. júl. 15. 16:12
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯
 91/117 anonim ***** válasza:
nem sok nő van ezen az oldalon max 3-4 a többi csak valami 10 éves hülye gyerek aki nőnek adja ki magát a nyári szünteben mint hogy csajozna de hát neki se jut csaj az tuti azért van itt non stop :D
2015. júl. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/117 anonim ***** válasza:
64%

Azért, mert hazudnak. Ez eszedbe se jutott, Kérdező? :DDD

Szó ami szó, a külső nem minden. Ha sok a pénzed, az felülírhatja a rossz külsőt. Ha ronda sráccal van együtt jó csaj, annak többnyire az a prózai oka hogy a srác tele van lóvéval.

A nőknek nem erőssége az igazmondás, nap mint nap tapasztalni.


17:41, köszönjük Emese, ez ritka hasznos tanács volt, még sok ilyet ha kérhetném! (szarkazmus riadó!)

18:03, akkor nem fogunk kelleni. Mit veszíthetünk?

18:44 aha, nyilván mindegyikünk hazudik, te megmondod a frankót.

21:28 te meg egy agyatlan troll. És még te szánalmasozol :D vicc vagy.

A párkeresést összemosni a munkavállalással pedig csúsztatás és terelés fura ízű egyvelege. Igen, a nők is szívnak más dolgok miatt, Amerikában meg verik a négereket.


Ezek sorban kapták a mínuszokat mind.

2015. júl. 16. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/117 anonim ***** válasza:
62%

Nagyjából végigolvastam pár oldalt, nem volt lelkierőm az összes oldalat egyenként.. Én vagyok a "Fred Durst-os " példa még az első oldalakról.

Nagyon durva nézni, ahogy itt nem is egy, hanem szinte az összes pasi aki hozzászólt ehhez a témához, hogy mit gondol alapból magáról..

"Csúnya vagyok, csúnyának születettem, ronda vagyok, nem vagyok menő" és ezek különböző verziói.

Had mondjam már el nektek, h errről van szó, hogy ezt sugározzátok magatokból kifelé folyamatosan, hogy ti mennyire undorítónak érzitek magatokat, akkor mit vártok egy akár átlagos lány hogyan álljon hozzátok?


Szerintetek a nőknél nincsenek ilyenek? Hogy aki nő létére pl tök deszka, púpos, túl kövér, túl sovány, pattanásos, izzadós... sorolhatnám.. Mégis összeszedi magát és jóesetben talál párt.

Engem az egész életemen át végigkísért az, hogy állandóan "csontinak" hívtak, mert vékony voltam. A fiúk is! És koránt sem a 10/10es fiúkról beszélek. Ezt szerintetek kamaszként/nőként milyen volt megélnem? Bármit sportoltam, csináltam, egyszerűen nem változott semmi.Míg más csajok a suliban lógtak az akárhányas sráccal én félreültem és olvastam és közben sanyargattam magam, hogy senkinek nem kellek. Aztán jött egy pálfordulás, hogy ennyire nem lehetek rossz, nem hagyom, hogy azok a pasik, akik a nagymellű Pamela Anderson szerű csajokat állították alapnak (sokszor még az olyan fiú is, aki 17 évesen volt 160 cm, 90 kg minimum és pl a dezodort hírből sem ismerte) .. Aztán elkezdetem lesz..ni az egészet.

Elfogadtam önmagam, és tudtam, hogy én egy SZÉP nő vagyok.. és a legfontosabb, hogy NŐ vagyok.

10/10-esnek kezeltem magam, pedig soha nem voltam az az alkatom miatt.

Aztán teltek az évek. Összejöttem olyan srácokkal, akik tényleg nem voltak 10/10esek szintén, de jól éreztem magam velük. Összejöttem később egy olyan sráccal is, aki kb 50 kg-val volt több tőlem, abból egy eljegyzés is lett, de mivel kihült a kapcsi és ő félrelépett (!) szét is mentünk közel 3 év után. Ő ég ráadásul beszédhibás volt a kb 100 kgja mellé, tehát ez annyit jelentett, hogy bárhova mentünk, én voltam a szócső, mert idegenek előtt szégyelte magát. Viszont mikor összejöttünk, ahhoz volt bátorsága, hogy elém álljon tök ismeretlenül és elmondja meg akar ismerni. Velem szemben olyan erős és határozott kisugárzása volt, hogy azt gondoltam, egy próbát megér. Ismétlem, közel 3 év lett belőle + eljegyzés.

Utána ismertem meg a férjem, (akit korábbról is ismertem, mivel együtt dolgoztunk) a szakítás után egyből megkeresett és eleinte csak baráti szinten közeledett, majd elém állt kb 1 hónapon belül és elmondta, h mit érez már azóta, mióta együtt dolgoztunk.

Ő sem 10/10 (számomra az,mert imádom).

Ahogy összejöttünk annyira kerek volt minden, annyira FÉRFI volt minden szituációban, hogy el sem tudom mondani.

Végre kaptam egy olyan társat, akivel 20 dologból 19-re biztosan egyforma a felfogásunk, hozzáállásunk.

Egyszerűen lehengerelet a stílusával és őrületesen beleszerettem. Nem sokkal rá az esküvőt terveztük és tényleg úgy tűnt, h nagyon szerény költségvetésből kell megcsinálnunk, de tudta, hogy mik az álmaim és a legvégsőkig harcolt, hogy elérje. Én visszamondtam pl a fehér mennyasszonyi ruhát, ő nem hagyta, nyomatékosította, hogy ha ez az álmom, ennek így kell lennie. Így lett. Soha nem éltem vissza a bizalmával, mert mindig tudtam, hogy meddig nyújtozkodhatunk, ő nem orvos, nem mérnök, nincs egyetemi végzettsége. Egy egyszerű vidéki srác... hm.. FÉRFI, Úriember.

Tisztelettel áll a mai napig hozzám, a szüleimhez.

Van 2 gyerekünk, igazi családapa, jobbat nem is kívánhatnék. És őszintén szólva nagyon jó érzéssel tölt el, hogy azt látom, hogy mikor az egész napos meló után hazajön este kb 7 óra után, koszosan, fáradtan, még van arra energiája, hogy megöleljen és a gyerekekkel játszon.

Olyanokat már meg sem említek, hogy pl a szülésnél végig jelen volt, több, mint 10 órán át fogta a kezem és egy percre sem tűnt el mellőlem. Ugyanígy bármilyen helyzetet mondhatnék, hogy 101%-ban mellettem volt/van.

Ő egy tisztelni, szeretnivaló férfi, aki mindent megtesz a családjáért és soha nem töketlenkedett, soha nem éreztette velem, ha baj volt, mert az a mottója: " Ne parázz, amíg engem látsz... Nem lesz semmi gond". És valóban mindig mindent megold, átvészeltük a legpénztelenebb, legreményvesztettebb időket is, akkoris, amikor én már nem láttam a kiutat.


Nagyon sok pasinak ebből a hozzáállásból kéne jópár egységnyi és akkor talán megértenétek, hogy a legtöbb nőnek (vagy annak akit TI észre sem vesztek) nem az izomagyú, bunkó paraszt, izmos, kifejezetten helyes, macsó pasi kell, hanem egy ÉRTELMES FÉRFI, aki tiszteli és szereti őt.

2015. júl. 16. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/117 A kérdező kommentje:
Valamilyen szinten akkor is tetszenie kell a jó belső mellett. Ő biztosan nem rusnya, különben szóba sem álltál volna vele.
2015. júl. 16. 08:37
 95/117 anonim ***** válasza:

93-as.

Ha az utolsó mondatod valóban úgy is lenne,akkor már millió barátnőm lett volna az életben.Mert én olyan vagyok,és aki ismer az tudja is.Na de a nők meg sem akarnak ismerni sem,mert nem születtem helyesnek,és 1 mp alatt elküldenek a bús p***ába.Pedig ápolt vagyok,adok magamra,és csúnya sem vagyok.

És itt nem a legjobb nőkről van szó,szolid,átlagos csajok is ezt csinálják... :/

Mondom aki ismer,nem is érti a dolgot,hogy nekem hogyan nem volt még senkim.A testvérem barátja egy nagyon intelligens,és okos ember,látott már sok dolgot,és ő is azt mondta,hogyha nekem lesz valaha barátnőm,nagy mázlija lesz annak a csajnak...És ez valóban így is van.Csak esélyt sem kapok egyetlen randira sem... :/

24/F

2015. júl. 16. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/117 anonim ***** válasza:
48%

95-ös, én ezt az időszakot "kiélési időszaknak" hívtam.. hogy élejm ki azt, h egyedül vagyok. Ne negatív dologként éljem meg, hanem profitáljak belőle. Mi az amit főleg úgy tudok csinálni, h nincs komolyabb kötöttségem. Ha így nézed, talán neked sem fognak értelmetlennek és hosszúnak tűnni ezek az időszakok.


Kérdező.. Őszintén? Míg együtt dolgoztunk, sosem néztem rá úgy, mint esélyes pasira :) inkább ő ilyen nagyon jó haver volt számomra, már csak azért is, mert nagyon különbözött pl a stílusunk. Akár zeneileg, öltözködésben is stb.

De mondok egy példát. Egyik nap munka után beugrott teljesen civilben és volt egy összenézésünk. Fura ez.. olyan, mintha akkor vettem volna észre, hogy basszus, ő is férfi, nem csak egy srác.. És abban úgy eltalált valami, amit kicsit szégyeltem is, mert nem tudtam hova tenni magamban. Ezután sokáig nem vettem róla tudomást, mert akkor mint említettem volt valakim, el is voltam jegyezve. De ott akkor abban a pillanatban annyira megofogtt az egész kisugárzása, hogy sokáig eszembejutott utána.. (nem kis lelkiismeretfurdalást okozva evvel magamnak). Most már tudom, hogy sokminden, többek közt ez is célirányos viselkedés volt a részéről, mert ő nagyon össze akart velem jönni, de nem akart bekavarni a kapcsolatba és nem akarta azt sem, h hirtelen felindulásból szakítsak, mert mi van ha később mégis meggondolom magam.

Aztán a sors hozta mégis így, hogy a nagyon kedves (valamennyire mellettem kikupálódott) beszédhibás párom csalt meg engem! :) ezután szinte ő egyből "lecsapott" rám.

2015. júl. 16. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/117 A kérdező kommentje:
Valami vonzó csak volt benne, ha összenéztetek és vonzódtál hozzá.
2015. júl. 16. 09:49
 98/117 anonim ***** válasza:

Igen, az vlt benne a vonzó, h marha jó fej volt alapból. Mindig megnevetetett, de nem ilyen kis buta gyerekes viccekkel, hanem nem is tudom leírni, alapból jó humora volt. És az, hogy kb mindenkit úgy kezelt le egy pillanat alatt, hogy olykor visszaszólni sem volt ideje az illetőnek. Ez a határozottság és magabiztosság nagyon vonzó volt benne. Valóban.

Érdekes volt, hogy nekem pl nem tűnt fel, de mindenkivel volt egyfajta flegma viselkedése, mondhatjuk, h lekezelő volt a többi kollegával. Viszont velem nem. Mindig szólt, ha enni ment, hogy jövök e, előre engedett, ahol kellett, ha valaki kicsit hangosabb hangnemben szól hozzám, leállította, hogy beszéljen velem értelmesen, mert én egy nő vagyok. Ezek akkor apró jelek voltak, tudatalatt nyilván ezek imponáltak főleg. De ettől függetlenül nem volt tenyérbemászó és idegesítő. Előfordult, hogy munka közben tette gy kört felém és odaszólt, hogy szerinte nagyon jól áll nekem ez a körömlakk, pont látott valahol ilyet és neki nagyon bejön. Tehát sok kis apróság volt, ami gyűlt :) (csak nekem nem esett le egyből-ez az én hülyeségem volt )

2015. júl. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/117 A kérdező kommentje:
Nagyon sok ilyen férfi van, mégsem járnak velük a lányok, mert nem néznek ki elég jól :/
2015. júl. 16. 09:59
 100/117 anonim ***** válasza:
48%

azok a lányok menjenek a 3,14csába. Nem kell velük foglalkozni. Tovább kell lépni. Mert nem minden nő ilyen. Aki ilyen, annak olyan elvárásai vannak, aminek kb Brad Pitt tud megfelelni.

Legyen tartás benned, bennetek. Nagyon sok olyan csaj van, aki igazán vágyik egy társra és kedves, megbízható.

Az a lány, aki ebből indul ki 100%-ban, h ki h néz ki, azért sosem kár.

Nekem ugyanez volt a felfogásom. Mikor egyedül voltam.. Nem voltam jó, mert nem volt hatalmas mellem? Nem voltam diszkóbaba? Oké, akkor az a pasi szinteben nem ér fel hozzám, nem én vagyok a rossz, hanem ő az aki nem jó nekem. Ennyi.

Láthatod, evvel a hozzállással megtaláltam a hozzám illő (számomra) tökéletes férfit, aki egyben a gyerekeim apja is. Ennyi a lényeg, a többi meg le van ejtve. :)

2015. júl. 16. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!