Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha a nők állítólag nem vizuáli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a nők állítólag nem vizuális típusok, miért a helyes, jóképű, izmos pasikat keresik és van magasabb elvárásuk külső terén, mint a férfiaknak?

Figyelt kérdés
2015. júl. 15. 16:12
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/117 A kérdező kommentje:
Ezen nem lehet túllépni, ha SENKI nem érez soha fizikai vonzalmat irántad, még akkor sem amikor mindent megtettél a változásért. Te sem tudnál, ennyi.
2015. júl. 15. 18:50
 42/117 curáku ***** válasza:
56%

Persze, hogy meg tudok tanulni, ez a végzettségem. Viszont elsőre sokszor hiszik, hogy csak egy elkényeztetett, buta liba vagyok, mert szőke a hajam, csinos és szép vagyok.(visszajelzések, nem az egóm ilyen qrva nagy)


Jártam már úgy nem egyszer, hogy azért nem engem vettem fel mert nő vagyok. Honnan tudom? Onnan hogy ismerősöm volt ezeknél a cégeknél.


Próbálj máshogy érvényesülni, ez a lényeg. Próbálkozz, aztán majd egyszer bejön. Ennél többet nem tudsz tenni.

2015. júl. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/117 curáku ***** válasza:
61%

És ettől még jobban érzed magad, ha itt siránkozol? Jót tesz a lelkednek?


Ha azt mondod, hogy igen, akkor bocs, nem szóltam, csináld. Engem végső soron totál hidegen hagy hogy éled az életed.


Ha nem lesz jobb, akkor meg ne csináld, mert nincs értelme.

2015. júl. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/117 A kérdező kommentje:
De ezt miért hasonlítod ehhez? Ha nem tudnál programozni, van ezermillió féle másik szakma és végzettség. De ha olyan csúnya vagy, hogy soha nem lehet barátnőd, azzal nem tudsz mit tenni.
2015. júl. 15. 18:53
 45/117 A kérdező kommentje:
Igen, határozottan jobb ettől.
2015. júl. 15. 18:53
 46/117 curáku ***** válasza:
39%
Akkor csináld, egészségedre. :)
2015. júl. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/117 anonim ***** válasza:
26%
curáku te nagyon ostoba vagy ne hasonlítsd a munkát a párkereséshez mert a legrondább pasinak van munkája de barátnője nincs!
2015. júl. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/117 A kérdező kommentje:

De a példánál maradva. Képzeld el, hogy minden egyes munkahelynél feltétel lenne, hogy minimum 190cm magas legyél. Ha nem vagy az, szóba sem állnak veled, nem írnak vissza az érdeklődésre és a többi. Persze nonszensz, de gondolj bele. Nem kapnál munkát sehol. És tudnád, hogy lehetetlen megnőni, ez egy veled született adottság.

Mit csinálnál? Hogyan élnél meg? Nem kapnál segélyt semmit, nem venne fel senki szánalomból. Nem lenne pénzed. Elvégre a szerelem/szex is valamilyen szinten emberi szükséglet. Csak lehet te nem érzed, mert nincs benne tartós hiányod.

2015. júl. 15. 18:59
 49/117 curáku ***** válasza:
48%

Nekem nem a magasságom a hátrány, hanem az hogy nő vagyok.


Ha odaállnánk a munkáltató elé ketten, ugyanolyan képességekkel, ugyanolyan tudással, akkor a legtöbb helyre téged hamarabb felvennének, mint engem. Csak azért mert te férfi vagy én meg nő. Ez a helyzet ugyanúgy fennállhat akkor is ha én jobb szakember lennék..mégsem engem vesznek fel. Csak azért mert nő vagyok. Sajnos még ma is vannak ilyen helyek.

Ezért hoztam fel ezt a példát.


De mindegy..nem tépem tovább a számat.

2015. júl. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/117 A kérdező kommentje:
Na mindegy, nem értem mire akartam kilyukadni.
2015. júl. 15. 19:13
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!