Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha a nők állítólag nem vizuáli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a nők állítólag nem vizuális típusok, miért a helyes, jóképű, izmos pasikat keresik és van magasabb elvárásuk külső terén, mint a férfiaknak?

Figyelt kérdés
2015. júl. 15. 16:12
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/117 A kérdező kommentje:
*érted
2015. júl. 15. 19:13
 52/117 anonim ***** válasza:
19%

"Nekem nem a magasságom a hátrány, hanem az hogy nő vagyok.


Ha odaállnánk a munkáltató elé ketten, ugyanolyan képességekkel, ugyanolyan tudással, akkor a legtöbb helyre téged hamarabb felvennének, mint engem"


Ja igen, gondolják ezt azok a nők, akik tehetségben alulmaradnak, ezért megrekednek a karrierépítésben (el is nevezték üvegplafonnak) és rákenik a csúnya-csúnya patriarchális elnyomásra.

Vicces nem? Hogy a férfiakat hibáztatod itt azért, mert "rinyálnak". Meg a férfiakat hibáztatod azért, mert a képességeidnek vannak határai .

Nem látsz valami bibit ebben kislány?

2015. júl. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/117 anonim ***** válasza:
62%

De ha azert foglalkozol magaddal akkor olyan ronda nem lehetsz! Akkor itt vmi mas bibi van.

Mert en ismerek olyan sracot, akit bottal sem piszkalnek meg, annyira igenytelen(es buta) ...es tadaaaam van csaja!Nem tudom, hogy csinalta, mit vetett be, de van neki. Ha neki sikerult, akkor szerintem barkinek. Valoszinu ti is csak a tops, szuper noket veszitek eszre.

2015. júl. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/117 A kérdező kommentje:
én tényleg olyan csúnya vagyok, mint a középkori északi mitológiában a barlangi troll. attól, hogy igénytelen, még nem biztos, hogy csúnya is.
2015. júl. 15. 19:20
 55/117 anonim ***** válasza:
59%
curáku: értem a problémádat, sajnos vannak ilyen emberek. De míg a munkáltatók közül van aki elutasít azért, mert nő vagy, és van aki nem, addig nők közül mindenki elutasít, ha ronda vagy.
2015. júl. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/117 A kérdező kommentje:
55ös, köszi, ezt szerettem volna kifejezni az ő gondolkodása szerint..
2015. júl. 15. 19:34
 57/117 curáku ***** válasza:
56%

Én nem rinyáltam csak leírtam az engem érintő szituációt. Bosszankodtam akkor egy kicsit, megráztam magam és elmentem egy újabb interjúra..és mint írtam, azért nem vettek fel mert nő vagyok, nem azért mert szar munkaerő lennék. Biztos volt olyan hely, ahova ezért nem, de tudok többről, ahova azért mert nő vagyok.


És persze, nem ugyanaz a helyzet, de azért én már láttam SZÁMOMRA egyértelműen csúnya férfiakat nőkkel.. találtak olyat, aki beléjük szeretett.


Elhiszem, hogy nagyon nehéz lehet, de továbbra se a pocskondiázást tartom megoldásnak.

2015. júl. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/117 anonim ***** válasza:
39%

C.

Mondtak, hogy azert nem vesznek fel mert no vagy?

Tudod kapitalizmus van, ertelem szeruen versenyhelyzet /meg a parkapcsoltaok teren is, viszont itt ha husz centivel alacsonyabb vagy, azon nem tudsz valtoztatni, ellenben gyakorlassal lehetsz jobb programozo/

Azokat a sracokat meg, akik neked nem tetszenek, olyan nok melett latod, akik kevesbe vannak valogatasi helyzetben.

Tudod, pont mint a munkaero piacon. Teged a google-nal nem azert utasitanak vissza mert no vagy, hanem azert, mert oda bita jelentkeznek az Elte progmat osztalyelsoi is, igy te, a kozepes eredmenyeddel bizony alulmaradsz. Koze sincs ahhoz, h neked puncid van.

Ahova meg felvettek, kisebb es kevesbe nivos palyazok kozul valasztottak.

Ilyen kva egyszeru.

2015. júl. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/117 A kérdező kommentje:
Találsz másik munkahelyet, nekünk nincs másik csaj.
2015. júl. 15. 20:04
 60/117 A kérdező kommentje:
Azért sírsz, mert egy helyen elutasítottak? Na és, nem vehetnek fel mindenhova. Mi nem azért sírunk, mert egy lánytól elutasítást kaptunk, hanem mert mindegyiktől, anélkül, hogy megismertek volna. Ez olyan mintha fel se mutathatnád a diplomád az állásinterjún, máris küldenének el.
2015. júl. 15. 20:08
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!