Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha a nők állítólag nem vizuáli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a nők állítólag nem vizuális típusok, miért a helyes, jóképű, izmos pasikat keresik és van magasabb elvárásuk külső terén, mint a férfiaknak?

Figyelt kérdés
2015. júl. 15. 16:12
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯
 101/117 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy most már nincsenek is olyan lányok, akiknek nem fontos a külső, az a kevés is foglalt mindig.
2015. júl. 16. 10:10
 102/117 anonim ***** válasza:
63%

Adtam már több tanácsot, javaslatot más kérdezőnek, válaszolónak is, de ha itt se fogjátok megérteni, amit írok, akkor többet nem fogok ide írni.

Úgy látom gyakran a külsőtökből indultok ki, de mi van akkor, ha semmi baja nincs a külsőtöknek, csak bemesélitek magatoknak a csúnyaságot. Vannak rossz napjaim, amikor nyűgös, feszült vagyok, olyankor mikor tükörbe nézek, rosszul vagyok magamtól, de mikor jókedvem, jól indul a napom, akkor egy vonzó embernek látom magamat. A magabiztos fellépés rengeteget tudna dobni rajtatok, amit nem a sok edzéstől lehet elérni, hanem ha elhatározzátok magatokat, hogy mostantól, nem automatizáljátok magatokat, hanem férfiként fogtok viselkedni.

A másik, ne kategorizáljátok se magatokat se másokat hagyjátok ezt a szép, átlagos, csúnya kifejezéseket és értékeljétek magatokat. A szépség amúgy is szubjektív pl. valaki a karakteres arcot szereti van aki a lágyabbat, van aki a vékonyabbat van aki a teltebbet stb. Ha bemeséled magadnak azt, hogy csúnya vagy akkor, hogyan várod el azt, hogy valakinek megtetsszél? Megsajnálni senki se fog. Az élet csak akkor igazságtalan, ha az igazságtalanságra irányítod magadat, az hogy milyen életed lesz azt te kontrollálod, ha úgy döntesz, hogy folytatod ezt a mentalitást, akkor ne várj boldog eredményeket.

2015. júl. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/117 anonim ***** válasza:
55%
#102 Én speciel soha semmilyen pozitív visszajelzést nem kaptam másoktól a külsőmet illetően, negatívat annál inkább. Szóval nemcsak én gondolom saját magamat rondának.
2015. júl. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/117 anonim ***** válasza:

#103 Figyelj, ha valaki igényes magával szemben, sportol, ad az öltözködésére, frizurájára mellé van egészséges önbizalma, magabiztossága és pozitív, akkor ne mondja már nekem, hogy még így se sikerül.

Az, hogy ti nem láttok, úgymond csúnyább pasikat lányokkal az azért van, mert már annyira bebeszéltétek magatoknak ezt a nézetet, hogy annak se hisztek amit láttok. Nem egy kövér vagy alacsony pasit láttam pár egész csinos lánnyal, pedig én nem szoktam annyira megnézni az embereket, mert én magammal vagyok elfoglalva és mégis látok. Ne gyertek állandóan, hogy hú akkor biztos gazdag dologgal, mert előítéletesnek lenni se bölcs dolog.

2015. júl. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/117 anonim ***** válasza:
55%

18:06, pedig tipikusan jellemző dolog, hogyha ronda pasas van együtt jó csajjal, akkor a pasas igen tehetős. Ahogy mondod, annak hiszek amit látok, és én ezt látom.

Amit írtál, akkor lenne igaz, ha azt látnám, hogy minden sportolós, önmagára igényes, magabiztos pasasnak van barátnője. De hát nem ezt látom.

2015. júl. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/117 anonim ***** válasza:
Az utcán nem mindig látszik valakiről, hogy gazdag (bár általában a márkás ruhák meg a fuxok azért elárulják). Viszont az ismerőseim közül senkit nem tudnék mondani, aki ronda, nem túl gazdag, és mégis lenne nője.
2015. júl. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/117 anonim ***** válasza:
Figyelj, ha valaki igényes magával szemben, sportol, ad az öltözködésére, frizurájára mellé van egészséges önbizalma, magabiztossága és pozitív, akkor ne mondja már nekem, hogy még így se sikerül. ez mind mese bár csak ez kéne hogy barátnőm legyen már rég lenne! ez a pistike és a spenót efektus még 1x nem írom le!
2015. júl. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/117 anonim ***** válasza:
40%
Hát megpróbáltam nektek semmit se lehet mondani, csak feleslegesen koptatom a billentyűzetemet. Ha nem hiszitek el, hogy van esélyetek, csak hozzáállásotokon kéne változtatni, akkor éljetek tovább így, nekem mindegy! Sok szerencsét kívánok nektek a továbbiakban!
2015. júl. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/117 Babcii :3 válasza:
48%

Ti fiu szemmel ezt latjatok rajtunk.

Mi pl. azt latjuk hogy a pasiknak az a no kell akinek nagy a melle es nagy, kerek a feneke. Pesze nem minden fiura igaz de a donto tobbsegre igen. Es ugyanez vonatkozik a lanyokra is.

Nekem peldaul nem minden esetbe jonnek be a kib*szott helyes pasik ,persze megnezem oket, de nem jonnek ossze veluk mert kitudja lehet en is csak egy trofea leszek neki mert ok barkit megkaphatnak (es ezt altalaban ki is hasznaljak). Ha egy lany tenyleg komoly kapcsolatot akar akkor a kulso az utolso (persze legyen igenyes a fiu).

Mondhatjatok, hogy ez se igaz meg csak szepiteni akarom a dolgokat vagy, hogy allszent vagyok. Vannak kivetelek mindket nemben, csak meg kell talalni (ami igen nehez feladat).

De ez csak az en velemenyem.

17. lany

2015. júl. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/117 anonim ***** válasza:
41%
Az, hogy lepontoztáok a válaszaim, ill a bíztatásaim az mutatja meg igazán ,hogy milyen okosak vagytok valójában. Tudjátok mit? Most értettem meg ebből valóban, hogy miért nincs és nem is lesz soha egy nő sem aki komolyan vesz titeket.. egy utsó tanács: Ha társra vágytok, keressétek meg egymást, a többit tudjátok. Úgyis jól megy nektek a közös sírás, szánakozás, hogy mennyire sanyarú a sorsotok. Hajrá...
2015. júl. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!