Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha a nők állítólag nem vizuáli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a nők állítólag nem vizuális típusok, miért a helyes, jóképű, izmos pasikat keresik és van magasabb elvárásuk külső terén, mint a férfiaknak?

Figyelt kérdés
2015. júl. 15. 16:12
 61/117 anonim ***** válasza:
63%

Ő nem sírt, hanem elmondott egy példát. Nem túl jó példát, az igaz, de a ti értetlenkedésetek miatt ment bele részletesen. Igen, a nők más dolgok miatt szívnak mint a férfiak.

Kérdező, csak annyit, hogy vannak csúnya pasik nőkkel. Ha senkinek nem kellesz, csúnyáknak sem, akkor valami hiba van benned. Abban ahogy közeledsz hozzájuk. Mondjuk a gondolkodásmódod, a rinyálásod eleve negatívum, ez jó külsővel is kikészítene engem mondjuk.

Van hobbid, érdeklődési köröd? Van benned valami érdekes?

2015. júl. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/117 curáku ***** válasza:
32%
Mondtam, hogy ismerősöm volt a cégnél, érdeklődtem nála, és ő mondta. Nem azért hogy óvja a kis lelkivilágomat, hogy alkalmatlan voltam.. Nem tépem tovább a számat. Pá.
2015. júl. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/117 anonim ***** válasza:
47%
De, pontosan azert mondta ezt.
2015. júl. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/117 anonim ***** válasza:
36%
Azért kíváncsi lennék, hogy akik azt állítják, látták már csúnya pasit csajjal, azok melyik bolygón láttak ilyesmit. Én itt a Földön még nem láttam.
2015. júl. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/117 A kérdező kommentje:
Nekik az átlagos a csúnya. A valódi csúnyákat mint én, levegőnek nézik.
2015. júl. 15. 21:06
 66/117 anonim ***** válasza:
37%

Igy van, a legtobb nonek az atlagos ferfi atlag alattinak szamit. Ez azert van, mert tevesen itelik meg a sajat kulso adottsagaikat Az a no, akinek fel even belul ket atlagos pasi udvarol, maris azt hiszi, h kvajol nez ki, es lesznek ennel jobb udvarloi is /es lam, elmegy egy buliba, egy kis pia utan tenyleg megdugja egy jocsavo/

Epp az elobb olvastam itt , az egyik kiscsaj 151 centi magas. Aszondja, hogy szamara a 170 centi alatti ferfi nem vonzo :-) :-) erted, 20 centivel magasabb nala, de siman 'megengedheti maganak' hogy ezeket a sracokat kigolyozza.

Azok a csajok, akik jellemzoen azt allitjak h a kulso adottsag, meg az anyagi helyzet nem szamit, vagy nincsenek valogatasi helyzetben, vagy hazudnak

En az osszes eddigi baratnomnel rakerdeztem erre./volt par/ Ugy, hogy adott ket srac, ilyen olyan tulajdonsagokkal. Melyiket valasztanak

Na most mar egyutt voltunk, igy bizalmi helyzetben mindegyik kivetel nelkul azt valaszolta, amit fent leirtam

Egyetlen egy volt aki lebszott, hogy hogy kerdezhetek ekkora hulyeseget, de nem am azert tartotfa hulyesegnek, mert arra utalok, h felszinesek a nok' hanem azert, mert a valasz kvara evidens, es egyerzelmu, ezert kerdezni is felesleges. Kb ennyi

Bar teny, h ezen hosszan rugozni felesleges

2015. júl. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/117 anonim ***** válasza:
8%
az egyik kiscsaj 151 centi magas. Aszondja, hogy szamara a 170 centi alatti ferfi nem vonzo! hazug kutyák ezek mert aki alcsony mit mondanak neki? vannak alacsony lányok is probálkozzatok náluk! mondom nekik is magas pasi kell
2015. júl. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/117 anonim ***** válasza:
68%
Szánalmasak vagytok, ezt mondták már? :)
2015. júl. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/117 anonim ***** válasza:
68 miert is?
2015. júl. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/117 anonim ***** válasza:
okés Bolo te kis 10 éves hülye troll gyerek vagy! szánalmas kis életed lehet hogy itt vagy egész nap :D
2015. júl. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!