Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha a nők állítólag nem vizuáli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a nők állítólag nem vizuális típusok, miért a helyes, jóképű, izmos pasikat keresik és van magasabb elvárásuk külső terén, mint a férfiaknak?

Figyelt kérdés
2015. júl. 15. 16:12
 81/117 anonim ***** válasza:
37% Kinek nem inge..
2015. júl. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/117 anonim ***** válasza:
54%
Raadasul en a kerdesre valaszoltam, te meg meg sem kiserelted, szimplan anyazni jottel ide. Vagytok amugy paran, ilyen csajok itt, ahogy meglattok egy ilyen kerdest, jottok hienazni, belerugni a kiabrandult sracokba.
2015. júl. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/117 anonim ***** válasza:
54%
Nem vettem magamra, pusztan irrital, hogy beszologatsz fiatal sracoknak. En annyira mar nem vagyok az, viszonylag jol dekodolom a szandekokat. A tied puszta rosszindulat
2015. júl. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/117 anonim ***** válasza:
30%

Óó én rengetegszer próbáltam már segíteni, de ugye csak hazudni tudok... Másra nem vagyok képes..pénzéhes, felszínes, beképzelt pcsa vagyok én is. :)


Amiket olyankor írok, mikor megunom ezt, többnyire nem a kérdezőnek szokott szólni, hanem a többi sggfejnek. :)

2015. júl. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/117 anonim ***** válasza:
9%
a 78% os az 1 troll gyerek ne vedd komolyan
2015. júl. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/117 anonim ***** válasza:
31%

Még mindig nem egy troll gyerek vagyok. És komolyan gondoltam, hogy Kismalac és jó néhányan itt szánalmas picsogók. :)


Igazából tök mindegy, hogy mit mondunk, mert úgyis hazudunk. Néha előfordul, hogy a kérdezőhöz sikerült eljuttatni valami infót és nem nyomta el a mondandónkat a sok megkeseredett nőgyűlölő barom, de nem ez a tapasztalat. És mint mondtam, ez ilyenkor általában nem a kérdezőnek szól, hanem a többinek, amit teljesen komolyan gondolok.

2015. júl. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/117 anonim ***** válasza:
36%
Szerinted en nogyulolo vagyok?
2015. júl. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/117 anonim ***** válasza:
Mondom kinek nem inge.. Nem, nem tartalak annak, bár nem értek veled egyet.
2015. júl. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/117 anonim ***** válasza:
100%
Annyira buta emberek vannak itt az oldalon, hogy egyes válaszokat elolvasni is szörnyű volt. Mi az például, hogy ezt csak olyanok terjesztik, akik egész nap a 4 fal között élnek depressziósan. Hát pont nem. Kíváncsi lennék, hogy van-e valaki még ezen az oldalon, aki legalább annyi lánynál kezdeményezett, mint én. De mivel annyira ronda vagyok, egyikből sem lett semmi. Az alacsonyság picit árnyaltabb. Úgy mondom, hogy jelentősen súlyosbító körülmény. De ha valaki amúgy is ronda, akkor bármilyen magas lehet, nem számít. Méghogy itt írják páran, hogy ők már jártak csúnya pasival. Aham. Persze. szögezzük le: tök átlagosak voltak, mert az igazán rondákkal, mint pl. én is vagyok, még csak szóba sem állnak. Soha! Még véletlenül sem. Sőt, kigúnyolást és megalázást kapnak. És csak azért, mert annyira rondának születtünk! Ennyi. Az ilyen barmok remélem következő életükben átélik, hogy milyen ronda emberként élni. Egy csúnya férfinek meg csak annyi reménye van, hogy hátha legközelebb jóképűnek születik, és akkor majd hajlandóak lesznek a lányok szóba állni vele.
2015. júl. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/117 anonim ***** válasza:
89-esnek igaza van. Elolvastam az egészet és zsigerből mentek a pirosak. Egy rusnya fiúnak sosem lesz senkije, akármit is állítsanak itt a trollok.
2015. júl. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!