Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha a nők állítólag nem vizuáli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a nők állítólag nem vizuális típusok, miért a helyes, jóképű, izmos pasikat keresik és van magasabb elvárásuk külső terén, mint a férfiaknak?

Figyelt kérdés
2015. júl. 15. 16:12
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/117 A kérdező kommentje:
Én nem nagyon látok olyan nőt az utcán, aki a korosztályom és kifogásolnám a külsejét. Elvétve persze igen, de azokat is baráttal. Ellenben mennyi olyan fiú van, akit szarba sem vesznek a nők!
2015. júl. 15. 18:25
 32/117 anonim ***** válasza:
30%

29-essel maximálisan egyetértek és a Kérdezővel is.

Ha nem születtél helyesnek,onnantól fogva egyetlen nőt sem fogsz érdekelni sajnos... :/

Tehetsz onnantól bármit,lehetsz bármilyen egyéb jó tulajdonságokkal rendelkező,még csak meg sem akarnak ismerni a nők.Kivétel nem tudom létezik-e,én még soha nem találkoztam egyetlen kivétellel sem az életben,csak annyit tudnak hogy felszíneskednek és kész.

24/F

2015. júl. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/117 anonim ***** válasza:
31%
még a legrondább és kövér nőket van aki sexelje ellentétben te hol látsz ronda meg kövér pasikat nőkkel? max ha pénzük van
2015. júl. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/117 A kérdező kommentje:
Így van. Hazudnék ha azt mondanám, nincsenek olyan nők, akiktől semmit nem akarnék. De mégis kézen fogva látom őket sétálni, nem is csúnya, nem is elhízott pasikkal! És a fiúkkal mi van? Aki nem kivételesen jóképű vagy kisportolt, azt levegőnek nézi minden egyes nő. Pedig mi fiúk, a saját "súlycsoportunkban" is szívesen keresgélünk. De nem és nem és nem, mert "nem vagy helyes, nem vagy jóképű, nem szép a szemed, nem elég szép a mosolyod, nem tetszik a hajad, nincs borostás szakállad, nincs elég pénzed, nincs kocsid, nem vagy elég izmos, hogy nézel már ki?" stb. stb. stb. és még lehetne sorolni a tengernyi kifogást és lekoptató, degradáló szöveget a nők szájából. Pedig azt sem lehet mondani, hogy olyan nagyon ronda lennék. Sportos vagyok, magas, divatos, ápolt, igényes, nem egy Quasimodo és még sem kapok egy pillantást sem, semmit! A dagadt, ronda, igénytelen csajnak meg több szinttel jobb pasija van és oltári nagy arca. Erről ennyit.
2015. júl. 15. 18:36
 35/117 A kérdező kommentje:
A legjobb, amikor finoman akar lekoptatni, mert kedves vagyok vele. Olyankor a jön, a "most nem akarok kapcsolatot, túl jó vagy hozzám, én tök csúnya vagyok stb. stb." szöveg, aztán két hét múlva már látom a csókolózós képet valami 10/10-es külsejű pasival.
2015. júl. 15. 18:38
 36/117 anonim ***** válasza:
39%
35! velem is ezt játszák :D meg jaaaj de aranyos kedves házias férfi vagy nagyon fogom irigyelni a barátnőd! ha ekkora főnyereménynek tart miért nem engem választ? :Dengem már úgy nem érdekelnek a nők ahogy vannak
2015. júl. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/117 curáku ***** válasza:
64%

Mikor léptek túl ezen?! A külső megfog, a belső megtart. Ha fikarcnyi fizikai vonzalmat sem érzek a másik iránt, akkor veszett fejsze nyele. Pont.


Ezzel ti is pontosan így vagytok. Ha az ég világon semmi szexuális vonzalmat nem érzel a másik iránt, akkor ne fogsz összejönni a nővel. Ha igen, akkor az szomorú.. Nem akarnék olyan férfival együtt lenni akinek nem tetszem.


Tessék elfogadni ezt.


Igen, szarabb annak, aki nem született helyesnek. Ez van. Az élet igazságtalan, szokj hozzá.


Én meg azért hajtottam a munkahelyemen, hogy ne egy buta fruskának higgyenek, aki csak hiszi, hogy tud programozni. Sikerült bebizonyítanom, hogy ott a helyem.


Soha senki nem indul egyenlő esélyekkel.. SEHOL!


Ti a párkapcsolatban, én a munkában.


Mindenki élete sokkal egyszerűbb lenne ha nem sírnátok emiatt egész nap. Legfőképp a ti életetek lenne jobb, mert ezzel az ég világon semmit nem értek el.

2015. júl. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/117 anonim ***** válasza:
46%
Hat ha a miss pincakkal kezdedetek ki, akkor ne csodalkozzatok az ilyen lekoptato szovegeken. De meg azok nagy resze sem ilyen bunko, ezt is csak kitalaljatok, a meg nagypbb sajnalat es egymas hergelese kedveert. Mert en meg a szorakozohelyekense lattam, hallottam olyat, hogy vkit rohogve es bunkon kuldenek el, max. azt aki elsore sem ertette meg. Lehet gondolkozni, hogy milyen noket is fogtok, neztek ki es, hogy ti milyen tarsasagokban mozogtok.
2015. júl. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/117 A kérdező kommentje:
Programozni meg tudsz tanulni. De ha nem születtem helyesnek, abból a büdös életben nem lesz semmi. Sportolok, öltözködésre odafigyelek, divatos vagyok, jó a hajam, ápolom magam minden nap, ennél többet nem LEHET tenni.
2015. júl. 15. 18:46
 40/117 A kérdező kommentje:
Nem arról van szó, hogy kiröhögnek és bunkók, egyszerűen tudomást sem vesznek a létezésedről és mindenféle közeledést élből elutasítanak.
2015. júl. 15. 18:48
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!