Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha a nők állítólag nem vizuáli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a nők állítólag nem vizuális típusok, miért a helyes, jóképű, izmos pasikat keresik és van magasabb elvárásuk külső terén, mint a férfiaknak?

Figyelt kérdés
2015. júl. 15. 16:12
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/117 A kérdező kommentje:
Attol lehetett jokepu mind 2 pasid...
2015. júl. 15. 16:55
 12/117 anonim ***** válasza:
78%
ez tök relatív. Lehet, hogy nekem pl jóképü Fred Durst, de a szomszéd asszony simán elmenne mellette. Úgyhogy innentől kezdve, nem tudom megítélni, h helyesek voltak e vagy sem :)
2015. júl. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/117 A kérdező kommentje:

neked ezek szerint azok voltak.

de mellettem pl. minden csaj kivetel nelkul elmegy, sot elforditjak inkabb a fejuket.

2015. júl. 15. 17:01
 14/117 anonim ***** válasza:
52%
Ha egy pasi nem érzi magát jóképünek, akkor valami mással kell lehengerelni a nőt. Pl, humorérzék, talpraesettség, magabiztosság, céltudatosság. Ez hidd el, rengeteget dob egy férfin. Pff.. sok pasi nem is gondolná :)
2015. júl. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/117 anonim ***** válasza:
78%
Mutass már nekem egy pasit, aki a satnya csúnya csajokat keresi, és akkor leállok a te kis primitív szinteden vitatkozni! :D Addig semmi értelme, főleg hogy azért vagy egyedül, mert olyan extra nőt álmodsz magad mellé, aki még Magyarországon meg sem született. Pá
2015. júl. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/117 A kérdező kommentje:
Nekem nincsenek nagy igényeim.
2015. júl. 15. 17:06
 17/117 anonim ***** válasza:
84%
Teljesen más amúgy egy olyan férfi mellett sétálni, aki "szerencsétlen", nem tud megszólalni, olyan semmilyen kisugárzása nincs. Eseetleg még egy kicsit gyerekes is, mint egy olyan mellett, aki mellett a nő "biztonságban" érzi magát. Mérföldkőnyi a különbség! Nekem volt olyan barátom, aki többek szerint helyes srác volt, de semmi több nem volt benne, nem éreztem magam mellette azt, ha valaki jönne, akkor ki tudna állni értem, magáért. És volt olyan is, aki beszédhibás volt, és még ezen felül egyéb hibái voltak, de olyan magabiztos volt a fellépése, hogy behalás. Na az ilyenekről beszélek. A kompenzálásról. Ha valami nem jó vagy nincs valami mással kompenzálva van, az akár nagyon szuperré is tudja tenni a pasit.
2015. júl. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/117 A kérdező kommentje:
Kiskoromban sokat terrorizáltak, gyenge voltam..nem vagyok magabiztos, inkább félős.
2015. júl. 15. 17:13
 19/117 anonim ***** válasza:
70%

Az, hogy a nők nem vizuális típusok azt jelenti, hogy pusztán a külsőség nem elég ahhoz hogy izgalomba jöjjünk. A nőknek nem elég egy kép egy meztelen pasiról hogy nedvesedjenek. Kicsit összetettebben működünk, nálunk viszont sokszor előtérbe kerül a szaglás, tapintás stb.

Vakok azért nem vagyunk.

És rengeteg átlagos szerelemes pár futkos a világon. Tehát ne általánosíts. Csak azokat te észre sem veszed, mert a szép nőket bámulod, meg a magányos csúnya fiúkat, hogy a kialakult véleményeden ne kelljen változtatni.

2015. júl. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/117 A kérdező kommentje:
Átlagos, de nem csúnya.
2015. júl. 15. 17:16
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!