Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiként muszáj elfogadnom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiként muszáj elfogadnom, hogy csak nálam rosszabb kategóriájú párom lehetne?

Figyelt kérdés

A nők ugye mindig maguk fölé választanak, mert megtehetik. Nagy rájuk a kereslet, és a pasik kevésbé felszínesek.


Nekem is lehetett volna barátnőm, de mivel átlagos pasi vagyok, ezért ezek a lányok eléggé átlag alattiak voltak.


Félreértés ne essék: nem "jócsajokat" szeretnék, mert tudom, hogy semmi esélyem rájuk. De átlagos lányok közül is sokan szoktak tetszeni.


Ez a tegnapi randimról jutott eszembe. Akivel lehetne komoly kapcsolat, az sajnos átlag alatti és nem tetszik.


2015. szept. 20. 11:17
1 2 3 4 5 6 7
 21/61 omba ***** válasza:
47%

20-as... nem jöttek:

"az ilyen válaszok,hogy a lelkébe szeress, bele,akkor megszépül."


Azon kívül pasi tette fel a kérdést nem nő, szóval nem nagyon értem minek írtad ezt ide.

2015. szept. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/61 anonim ***** válasza:
79%

1. Mi az, hogy "nálam rosszabb kategóriájú párom lehetne"? Normális vagy? Kategóriákba sorolod külső alapján az embereket?? Hány éves vagy? 16? Szánalmas.

2. "A nők ugye mindig maguk fölé választanak" Kitől hallottad ezt? Magadból indulsz ki? Az értelmes ember nem kategorizál! Nem az alapján lesz szerelemes--hogy a Jani alsó kategóriás pasi, mert eláll a füle...nem kell... a Béla viszont izmos, ő felsőkategóriás, ő már jó lesz párnak... Ugye nem gondolod komolyan, hogy ez így működik?? Ha igen...ébredj fel!

3. "a pasik kevésbé felszínesek" A pasik? A kérdésed már önmagában is tele van felszínes, ostoba kijelentésekkel......pedig pasi vagy, nem? pasiban és nőben egyformán vannak felszínes embereke! NINCS különbség a két nem közt!

4. "átlag alatti és nem tetszik" Itt nem az a baj, hogy átlagos vagy.... Itt az a probléma, hogy agyilag zokni vagy. Hogy felszínes, ostoba, puhapö.cs vagy. Így veled se átlagos, se az alatti, se afölötti nő NEM fog leállni. Nem látod a fától az erdőt...nem jó az értékrended...el vagy tévedve. Ha így haladsz, magányos maradsz. Jegyezd meg mit mondtam....ugyanis ha nem változtatsz....az lesz, amit leírtam.

2015. szept. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/61 anonim ***** válasza:
25%

"A Lelkét figyeld, ne a testét.

Ha a Lelke megszólít és te boldoggá teszed, megszépül melletted." Ez a 2. válasz, nyugodtan keresd vissza Omba! Azt nagyon jól tudom,hogy férfi írta ki a kérdést, arra az esetre írtam,hogy biztatnák,hogy neki igenis jár a jó pasi, ha nő írna ki ilyen kérdést.

2015. szept. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/61 anonim ***** válasza:
3%
"Tudod, ilyenkor szomorodom el, hogy tényleg esélytelen vagyok egy párt találni, aki úgy fog engem szeretni, ahogy vagyok, és azért fog szeretni, mert beleszeret a lelkembe, a személyiségembe, ezáltal fog engem szépnek látni." Ez a 4. válasz volt.
2015. szept. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/61 anonim ***** válasza:
93%

24-es, akkor is úgy van, ahogy írták, hogy hülyeség ez a kategorizálás, akár férfi írja, akár nő.

Van olyan válasz, amit te általánosítasz, de a többség meg egészen másmilyen.

Nagyon felületes, meg buta látásmód ez az átlag alatt, felett... mit tudom én még mi.

És hogy kell érteni?

Szépség, báj, testmagasság, vagy mi?

2015. szept. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/61 anonim ***** válasza:
45%
"Nagyon felületes, meg buta látásmód ez az átlag alatt, felett... mit tudom én még mi." Pedig sokaknak ilyen a látásmódja, sajnos ez van. Olyat még nem hallottam még egy nő szájából,hogy milyen lehet annak az átlagos, vagy átlag alatti férfinak személyisége, férfi szájából sem fordított esetben. De ilyet annál inkább, hogy hű de jó pasi, vajon van valakije, de szívesen megismerném, és ugyan ez a férfiaknál is. Úgyhogy hagyjuk ez a személyiségébe szeret bele a másik, mert sokszor esély sincs bizonyítani,hogy kinek milyen a személyisége.
2015. szept. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/61 anonim ***** válasza:
40%
Ritkán látni a kérdezőnél felszínesebb embert. Ironikus... :)
2015. szept. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/61 anonim ***** válasza:
57%
még most is azon röhögök, hogy itt kategorizálgatod a lányokat a külsejük alapján, aztán kijelented, hogy a pasik kevésbé felszínesek XD
2015. szept. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/61 anonim ***** válasza:
34%
utolsó vagyok, azzal kiegészíteném a dolgot, hogy ha nem sorolod magad a pasik közé, akkor mégsem vicces a dolog.
2015. szept. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/61 anonim ***** válasza:
0%

#20, ha nő tette volna fel a kérdést, akkor is ezt válaszoltam volna. A Lélek ugyanis nemtelen. A MásikFelünk (az Igazi) pedig a lélekpárunk. EZ az igazi kihívás, nem az átlag alatti-feletti osztályozgatás.

(#2)

2015. szept. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!