Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiként muszáj elfogadnom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiként muszáj elfogadnom, hogy csak nálam rosszabb kategóriájú párom lehetne?

Figyelt kérdés

A nők ugye mindig maguk fölé választanak, mert megtehetik. Nagy rájuk a kereslet, és a pasik kevésbé felszínesek.


Nekem is lehetett volna barátnőm, de mivel átlagos pasi vagyok, ezért ezek a lányok eléggé átlag alattiak voltak.


Félreértés ne essék: nem "jócsajokat" szeretnék, mert tudom, hogy semmi esélyem rájuk. De átlagos lányok közül is sokan szoktak tetszeni.


Ez a tegnapi randimról jutott eszembe. Akivel lehetne komoly kapcsolat, az sajnos átlag alatti és nem tetszik.


2015. szept. 20. 11:17
1 2 3 4 5 6 7
 51/61 A kérdező kommentje:
50: sajna már kinőttem a képküldözgetősdiből. Nincs semmi értelme.
2015. szept. 24. 09:59
 52/61 A kérdező kommentje:
49: neked is ajánlom figyelmedbe a valós életet!
2015. szept. 24. 10:00
 53/61 A kérdező kommentje:
+ kiforgattad a szavaimat, de ez nem az én problémám.
2015. szept. 24. 10:01
 54/61 anonim ***** válasza:
61%

"sajna már kinőttem a képküldözgetősdiből. Nincs semmi értelme."


Rendben, de akkor nem tudom minek tetted fel a kérdésedet. Költői kérdést légyszi ne a gyakorin tegyél fel, vagy ha meguntad ezt a kérdést, akkor zárd le, hogy ne gondolkozzunk feleslegesen a te problémádon. Köszi.

2015. szept. 24. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/61 A kérdező kommentje:
Szóval még mindig cáfolod, hogy a nők maguk fölé választanak társkeresésnél?
2015. szept. 24. 10:25
 56/61 anonim ***** válasza:
77%
# 52: Szerintem valamivel több párkapcsolati tapasztalom van így 40 felett, mint neked... De hát ugye mindig a másik a hülye, ha nem úgy látja a dolgokat, ahogy te. Tényleg azt gondolod, hogy ezzel a mentalitással lehet párt találni? Szerinted melyik nő viselné el, hogy mindig neked kell, hogy igazad legyen?
2015. szept. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/61 anonim ***** válasza:
47%

Úgy bírom az ilyen embereket, mint te. Mindig azok mondogatják ezt a valóság dumát, akik semmit se tudnak a világról és ránk akarják erőltetni a sivár világnézetüket.

Látom még mindig nem fogtad fel, amit egy páran írtak neked, hogy nincsenek kategóriák és olyan se hogy fölöttük választanak párt, mert mindenkinek más az ízlése, ezt miért olyan nehéz felfogni?

2015. szept. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/61 A kérdező kommentje:
57: ha nincsenek kategóriák, miért nem lehet bárkiből címlaplány/címlapfiú férfi vagy női magazinokban? :)
2015. szept. 24. 12:09
 59/61 A kérdező kommentje:
Nem bírom ezt a kommunista dumát. "mindenki egyenlő"
2015. szept. 24. 12:10
 60/61 anonim ***** válasza:
Címlaplányt belőlem is tudnak fotosoppolni. F44
2015. szept. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!