Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiként muszáj elfogadnom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiként muszáj elfogadnom, hogy csak nálam rosszabb kategóriájú párom lehetne?

Figyelt kérdés

A nők ugye mindig maguk fölé választanak, mert megtehetik. Nagy rájuk a kereslet, és a pasik kevésbé felszínesek.


Nekem is lehetett volna barátnőm, de mivel átlagos pasi vagyok, ezért ezek a lányok eléggé átlag alattiak voltak.


Félreértés ne essék: nem "jócsajokat" szeretnék, mert tudom, hogy semmi esélyem rájuk. De átlagos lányok közül is sokan szoktak tetszeni.


Ez a tegnapi randimról jutott eszembe. Akivel lehetne komoly kapcsolat, az sajnos átlag alatti és nem tetszik.


2015. szept. 20. 11:17
1 2 3 4 5 6 7
 11/61 anonim ***** válasza:
85%

9#, bocs, de a szétnézés nem egy korrekt statisztikai adat. BMV-n (buszon, metrón, villamoson) sokkal több nőt látok, mint BMW-ben, de ennek nem hiszem, hogy demográfiai okai lennének.

Az a tény, hogy több fiúgyermek születik, mint lány (nem kétszeres, csupán néhány ezrelék a különbség), de mivel a fiúk/férfiak körében nagyobb a halandóság, egy a húszas, harmincas éveikre kiegyenlítődik.

2015. szept. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/61 anonim ***** válasza:
53%

Milyen értelemben vagy te átlagos, Kérdező?

Intelligenciában nemigen.

2015. szept. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/61 anonim ***** válasza:
10%
baromság ez a statisztika! a nőnkek elég csak válogatni kivel jöjjenek össze egy férfinak meg körbe kell ugárlnia a nőt játszani a pincsi kutyát
2015. szept. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/61 anonim ***** válasza:
83%

"Szét kell nézni bárhol: utcán, tömegközlekedésben, szórakozóhelyeken. Mindenhol sokkal több férfit láthatsz a fiatalok között."



Vagy inkább meg kell nézni a KSH HIVATALOS adatait, nem baromságokat beszélni:)

2015. szept. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/61 anonim ***** válasza:
34%

A valódi probléma az igazából,hogy a huszonéves nőkre hajt mindegyik korosztály férfiakból.Tehát egy huszonéves srácnak egy huszonéves lánynál kb. esélye sincsen...

Mert a huszonéves nőkre hajtanak a tizenévestől az ötven évesekig a férfiak.Tehát arányaiban nézve akkor,egy nőre amikor huszonéves,kb. 5-6 férfi jut.

És hát tudjuk kit fog választani,aki pénzes,ház,kocsi stb... Tehát a 30,de inkább a 40 évesek közül fognak,mivel ott már van bőven pénz sok helyen.

De az is probléma,hogy a nők úgyis 3 szempont alapján szelektálnak.

-helyesség

-izom

-pénz.

Nos ha belegondolunk hány fő tartozik bele a tizenévestől ötvenes évekig a férfiak közé,és ebből egy vagy a sok közül,és nézve ezeket a szempontokat is,amik a nőknek számítanak,hát az esélyed hogy összejön egy nővel,nagyjából a lottóötös megnyerésének esélyével egyenlő.Ez a valódi probléma.A nők meg úgysem az átlagos srácot fogják választani,mikor ott van a jóképű,pénzes is... A belső úgysem nagyon számít a nőknek,szóval azzal nem lehet kompenzálni semmit náluk,max. akkor ha már jóképűnek születtél,és utána lehet ilyenekről sző esetleg...

24/F

2015. szept. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/61 anonim ***** válasza:
49%

A hibát ott követed el, hogy egyáltalán randizol olyannal, aki nem az eseted.

Egyáltalán mi az "átlagos"? Elég gyakori, hogy a férfiak a hétköznapi, de nagyon csinos nőket tekintik átlagosnak, a modelleket pedig átlagon felülinek.

A valóban átlagos nőket pedig átlagon alulinak tituláják.

Egyébként mindenkinek lehet olyan barátnője, amilyenre vágyik, de ahhoz neki is tudni kell nyújtani valamit, és nem csak külsőben!

Egyébként meg, attól, hogy valaki jól néz ki, még közel sem biztos, hogy jó kapcsolatot lehet vele kialakítani...

2015. szept. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/61 anonim ***** válasza:
56%

16-os.

Jól látod,közel sem biztos,hogy attól még jó kapcsolatot tudnak vele kialakítani.DE én átlagosként az esélyét sem kapom meg,hogy lehessen valami.Egy jóképű mindig megkapja az esélyt legalább...

Ez a különbség...

24/F

2015. szept. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/61 anonim ***** válasza:
90%

"Nagy rájuk a kereslet, és a pasik kevésbé felszínesek."


Tudod, mi az a két dolog, ami általában eszembe jut arról, mikor itt a gyakorin olvasok arról, hogy a nőknek állítólag fontosabb a külső, és hogy mi mennyivel felszínesebbek vagyunk ilyen téren?


Egyik az, hogy volt pár hónapja egy felhasználó, aki sokadszor írta le szinte szóról szóra ugyanúgy, hogy a mai nők szóba sem állnak olyan pasival, aki nem izmos, magabiztos és gazdag, és neki átlagos férfiként esélye sincsen az ismerkedésre, ezért nem volt soha kapcsolata huszon X évesen stb.


Aztán egyszer beírta egy olyan kérdéshez, hogy "Fiúk, ti észreveszitek azokat a lányokat is, akik nincsenek kisminkelve, nem divatos ruhákban járnak és nincsen kivasalva a hajuk?", hogy:


"Nem igazán."


Kétszer belinkeltem ezt az őszinte vallomását egy - amúgy egyáltalán nem bántó, talán még csak nem is ironikus, inkább csak humoros megjegyzéssel, pontosabban kérdéssel együtt a következő "a nők kit vesznek észre és kit nem" típusú észrevételei után.


Erre egyiknél több férfi próbálta megmagyarázni, hogy én nem értem a dolgok lényegét, ő igazából nem is úgy értette ám, hogy nem nézi meg az átlagos nőket, hanem máshogy, amin majdnem könnyesre nevettem magam itt a monitor előtt, a második után pedig az a felhasználó onnantól fogva úgy írt, hogy nem jelenítette meg a felhasználónevét. :-)


A másik, ami ilyenkor az eszembe jut, és amin jót mosolygok:


Én egy elég csinos, jó alakú, szép arcú nőnek tartom magamat, de nem vagyok egy bombanő, igen ritkán sminkelek és nem járok kihívó ruhákban. Az utcán jártamban-keltemben azt tapasztalom, hogy ég és föld a különbség aközött, hogy a férfiak hogy néznek rám, vagy egyáltalán megnéznek-e, hogyan viselkednek velem és próbálnak-e esetleg megszólítani, ismerkedni, attól függően, hogy mondjuk egy farmernadrágban, pólóban jövök szembe az utcán, vagy csinosan felöltözve, térdig érő szoknyában, harisnyában, magassarkú cipőben, szolidan kisminkelve.


Ugyanazok a férfiak, akik az utóbbi esetben jó eséllyel végigmérnek, rám mosolyognak, nem ritkán utánam fordulnak, egy ajtónál, lépcsőn stb. udvariasan előre engednek - időnként egy kedves megjegyzés vagy bók kíséretében, - vagy segítséget ajánlanak fel valami cipelnivalóval vagy egyébbel, az esetek többségében simán elmennének mellettem minden különösebb reakció nélkül olyankor, amikor úgy látnak, hogy máshogy vagyok felöltözve, és egy minimális mennyiségű smink sincs rajtam.


Mielőtt esetleg bárki félreértené, én ettől még véletlenül sem tartom felszínesnek a férfiakat, csak - sok más, a környezetemben tapasztalt dolog miatt is - kissé elhamarkodott következtetésnek érzem azt a kijelentést, hogy a nőknek fontosabb szempont párválasztáskor a külső megjelenés, felszínesebbek ilyen téren, és látok azért ebben némi kettős mércét is.

2015. szept. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/61 anonim ***** válasza:
85%

"Nagy rájuk a kereslet, és a pasik kevésbé felszínesek." - Ne haragudj, ez tiszta bullshit. Mindkét fele.


Kíváncsi lennék arra, hogy nálad mi az átlag, mert megfigyeléseim szerint, rengeteg pasi a simán átlag felettit is csak átlagosnak tartja. El vagytok kényeztetve egy páran...

2015. szept. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/61 anonim ***** válasza:
17%
Milyen jó,hogy ilyenkor jönnek az ilyen válaszok,hogy a lelkébe szeress, bele,akkor megszépül. Persze, ha egy nő tenne fel egy ilyen kérdést, akkor a válasz az lenne,hogy ne add lejjebb, megérdemled a jó pasit, még ha egy izzadt dagadt röfi vagy,akkor is.
2015. szept. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!