Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiként muszáj elfogadnom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiként muszáj elfogadnom, hogy csak nálam rosszabb kategóriájú párom lehetne?

Figyelt kérdés

A nők ugye mindig maguk fölé választanak, mert megtehetik. Nagy rájuk a kereslet, és a pasik kevésbé felszínesek.


Nekem is lehetett volna barátnőm, de mivel átlagos pasi vagyok, ezért ezek a lányok eléggé átlag alattiak voltak.


Félreértés ne essék: nem "jócsajokat" szeretnék, mert tudom, hogy semmi esélyem rájuk. De átlagos lányok közül is sokan szoktak tetszeni.


Ez a tegnapi randimról jutott eszembe. Akivel lehetne komoly kapcsolat, az sajnos átlag alatti és nem tetszik.


2015. szept. 20. 11:17
1 2 3 4 5 6 7
 41/61 anonim ***** válasza:
70%

Az a baj, hogy már csomószor írtam nektek, de már kezdem feladni, úgyis csak lepontozzátok a másikat és tovább erősítitek a torz elméleteket, de megpróbálom még egyszer, most röviden pontokba szedem őket.


1. Mi az, hogy kategória mi ez, hogy átlag alatti, feletti? Egy embert nem lehet kategóriákba sorolni, nem vagyunk egyformák mindnyájan különbözünk és nem lehet ilyen könnyen hasra ütés szerűen kategorizálni, mindenkinek más tetszik.

2. Felső 5-10%... Hát erre nem tudok mit írni, ha így lenne akkor nem lennénk 7 milliárdan, és lehet valakinek tényleg az 5-10% jön be, de lehet mondjuk a barátnőjének teljesen mások jönnek be.

3. Izom, helyesség, pénz! Szerintetek csak ez a 3 dolog számít? Alapvető dolgokat, amik egy normális párkapcsolathoz kellenek, sohase hozzátok fel, mert látszik ennyire értetek a nőkhöz.

4. Nem vagytok kedves, jószívűek hiába állítjátok ezt magatokról!


Próbáltam mindig is nektek segíteni, ha most se fogjátok fel ezeket, akkor sajnállak titeket.


Na és kérdező ameddig lekorlátozod magad és kategorizálsz másokat addig sohase lesz vonzó barátnőd, akik nem tetszenek neked azokat hagyd békén és próbálj a világnézeteden változtatni, mert így senki se fog hozzád vonzódni. Értsd meg nem hiába van ez az egyszerű mondás, hogy szépség relatív, mert mindenkinek más az ízlése más a szép.

2015. szept. 21. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/61 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy nem mi gondoljuk így, hanem a nők. Innentől kezdve ez az egész vita ügyefogyottá vált.


Érdekes módon a jóképű pasik csak akkor szoktak szinglik lenni, amikor csak akarnak. Ha ebből indulunk ki, akkor meg ott tartunk, hogy csak a jóképű pasi rendelkeznek egy komoly kapcsolathoz szükséges belső tulajdonsággal?

Persze ilyen is van. Ezt hívják holdudvar effektusnak. Mikor ránézel egy jóképű pasira, tetszik neked, és automatikusan pozitív tulajdonságokat társítasz hozzá annak ellenére, hogy nem is ismered.


Én nyitott vagyok bármely bizonyításra. Ha gondolod felvehetjük a kapcsolatot és megpróbálhatsz a nevemben a saját képemen társkeresőzni, mellette egy olyan nicket is, amin egy jópasi szerepel, olyan képet is küldök neked.

De ha nem vagy híve a netes társkeresésnek találkozhatunk személyesen, beülhetünk valahová, és megnézheted mennyire átnéznek rajtam a nők.

Nyitott vagyok mindenre.



Tehát van pár kérdés, amire nem nagyon lehet választ kapni. Pl. hogy ha nem a külső számít, akkor jóképű pasiknak miért nincsenek soha társkeresési nehézségei?

És átlagos vagy átlag alatti pasiknak ez miért okoz sokszor problémát?

Tudom, a nem jóképű pasik belül is sz*rok, mint ahogy azt megírtad :)

2015. szept. 22. 10:17
 43/61 anonim ***** válasza:
52%

Fejezd már be ezt a picsogást és légy már férfi!

Ha normális világnézeted lenne és nem a sztárokkal, magazinfiúkkal hasonlítanád össze magad, lenne egy rendes önértékelésed, akkor az meglátszódna az arcodon és nagyobb sikereket érnél el.

Értsd már meg, hogy mindenkinek más az ízlése, lehet az egyik lánynak nem vagy az esete, de honnan tudod, hogy a másiknál is ugyanez lenne a helyzet? Önsajnálattal szerinted valaki vonzónak tartana? Gondolom neked is jobban tetszik egy olyan lány, aki szereti önmagát és van egy jó kisugárzása, na neked ez hiányzik és ezért taszítod őket.

Ha azok a jóképű, szépfiúk is elkezdenének picsogni, akkor ők se lennének vonzóak, ugyanez a helyzet a lányoknál is, őket is elcsúfítja ez a negativitás. Velem is ez volt, de sikerült változtatnom ezen.

Mégegyszer mondom ne kategorizálj, nincs olyan hogy felső, alsó kategóriás nem tárgyak, hanem emberek vagyunk senki se jobb a másiknál, ha szarnak állítod be, akkor az is maradsz!

Egy férfi nem sajnáltatja magát, nem akar tetszelegni, nem akar megfelelni senkinek, éli normálisan az életét és elfogadja magát, úgy ahogy született, ne ez vonzza a nőket, nem az önsajnálat!

2015. szept. 22. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/61 A kérdező kommentje:
Látszik, hogy nincs sok élettapasztalatod. Vagy csak a másik nem problémáit nem ismered. De ahogy látom ragaszkodsz a szűk látókörhöz. Minden jót!
2015. szept. 22. 16:12
 45/61 anonim ***** válasza:

Én vagyok szűk látókörű? :D Mikor mondogatjátok a pénz, kinézet, izmosság szentháromságot, egy kalap alá veszitek a nőket és kasztokba soroltok mindenkit, mellé sajnáltatjátok magatokat?

Mindkét nemnek megvan a maga problémája, sokan élnek át csalódást, egyedül vannak, keresik a párjukat és ezt nem könnyű megtalálni, de egy pár csalódás és rossz tapasztalatok miatt, ne alakítsunk már ki egy torz világnézetet, amiben mindent leegyszerűsítünk és reménytelennek látunk mindent, őszintén ez senkinek se vonzó és idegesítő is.

Vannak élettapasztalataim, mert én is átéltem ezt, de szerencsére felébredtem változtattam magamon és ez látszik is rajtam, arra törekszek, hogy minél többet kihozzak magamból és férfiasabb legyek.

Amúgy meg kaptál itt több értelmes választ, mint pl. 22-es válaszoló nagyon jól leírta ezt az egészet, de úgy látszik nem érdekelnek inkább tovább igazolod a saját magad által kreált racionalitástól mentes elméleteidet.

2015. szept. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/61 anonim ***** válasza:
57%

Hasznos teszt lenne, ha a kérdező képével kezdene ismerkedni valaki aki önmagaként össze tudott már pár randit hozni ésszerű időn belül. Ha sikeres volna, akkor utána az összes hasonló kérdésben hivatkozni lehetne rá. Ha nem, akkor nem lettünk okosabbak.


A sikertelenségen siránkozó férfiak jellemével van gond, az alapján amit írnak - kivéve ha tényleg borzalmas kinézetük van. Ez nagyon ritka ugyan, de lehet hogy az összes torzult arcú ember itt gyűlt össze a gyakorin, ezért végül itt ők a többség. És akkor mindjárt más értelmet nyer az általuk használt jóképű, meg izmos jelző (kb. elfogadható kinézetű és egészséges testalkatú).


Amit viszont a válaszolók figyelmen kívül hagynak, hogy statisztika szerint Magyarországon is meredeken nő a kapcsolaton kívül élő fiatal emberek aránya. Tehát valami probléma tényleg van a most huszonévesekkel.

2015. szept. 24. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/61 A kérdező kommentje:

45: az izmosság nem annyira számít. Anno sokat edzettem és izmos voltam. Nem értem el vele semmit.


Pénzről nem tudok nyilatkozni, nem vagyok gazdag pasi. Viszont látom mi folyik körülöttem. Hogy a jópasiknak mindig van nőjük, és bárhogy viselkedhetnek velük, mellettük maradnak.


Ha van rá érdeklődés nagyon szívesen körbe kísérlek a valós életben, hogy te is láss ezt-azt.


Másrészt: ha megtaláltad a bölcsek kövét, szívesen megnézném élőben a csajozós képességeidet :)

Valahogy szkeptikus vagyok benne...

2015. szept. 24. 08:29
 48/61 A kérdező kommentje:

46: eddig ketten próbálkoztak meg a képemmel társkereséssel.

Az egyik alkalommal egy pasi csinálta, össze tudott szervezni randit... de csúnyácska nővel. Ez nekem is ment volna.


A csaj pedig olyan gyönyörű levelet írogatott a lányoknak, hogy 10ből 8an aranyosan megköszönték, de többet nem írtak természetesen...


Arra nem gondoltál, hogy a sikertelenség miatti "picsogás" nem hiába alakult ki?

2015. szept. 24. 08:36
 49/61 anonim ***** válasza:
50%

"Látszik, hogy nincs sok élettapasztalatod. Vagy csak a másik nem problémáit nem ismered. De ahogy látom ragaszkodsz a szűk látókörhöz."


Ezt rólad is el lehet mondani. A jópasiknak ugyanis egészen más problémáik vannak, de te ezeket nem látod.

Nem gond számukra eljutni a levélváltásig, vagy az első randiig, de mi van utána? Nem egy olyan jópasit ismerek, akiknek itt elakad a dolog, mert a viselkedésükkel, személyiségükkel elriasztják a randipartnereket. Vagy ők maguk válogatnak (nem csak külső alapján), és a randin szembesülnek vele, hogy a kiszemelt nem illik hozzájuk.

Vagy eljutnak a kapcsolat indulásáig, de egy kapcsolatot bizony működtetni is kell... az nem igaz, hogy ha valaki jópasi, akkor bármit megtehet. Ahogy a nőkre sem igaz, hogy ha elég jól néznek ki, akkor jó velük a kapcsolat. A külsőnek kb. addig van jelentősége, amíg össze nem jönnek, utána már a személyiség fog dominálni a kapcsolatban, márpedig nagyon-nagyon ritka, hogy pont egymáshoz illő személyiségű, értékrendű emberek kerülnek egymás mellé. Attól, hogy valakinek kapcsolata van, még korántsem biztos, hogy jól is érzi magát benne. Olvasgass csak kérdéseket itt... vagy nézz körül a környezetedben. Az emberek többsége éretlen személyiséggel, nulla konfliktuskezelési készséggel kezd párkapcsolatba, ami már középtávon is inkább szenvedést okoz. Ez pedig teljesen független attól, hogy ki mennyire jól néz ki, izmos, vagy gazdag...

Azt hiszed, a gazdagoknak nincsenek párkapcsolati problémáik? Jaj, tudnék mesélni... Vagy a jóképűek párkapcsolatában nincsenek jelen a mindennapos hisztik, érzelmi zsarolások? Ugyan már!

Te csak a problémahalmaz egy apró szeletére koncentrálsz, és azt hiszed, hogy ha túljutnál az ismerkedési fázison, akkor minden happy lenne. Pedig ez nem így van.

A megnyilvánulásaid alapján nagyon éretlen személyiség vagy, ezzel pedig kizárólag rossz párkapcsolatod lehetne. A "mindig a másik a hibás" attitűddel ugyanis nem lehet párkapcsolatokat működtetni, szükségszerűen tönkremegy.

2015. szept. 24. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/61 anonim ***** válasza:

48: küldj egy képet a csúnyácska lányról és magadról is. Arra vagyok kíváncsi, hogy reálisan látod-e a nőket. Mert ugyan nagyon erősen különbözik egyénenként, hogy kinek ki tetszik, de azért van az a szint amikor valakire már nagyon kevesen mondják azt, hogy vonzó.


Aki a nevedben próbálkozott, az saját magának hány randit hozott össze 3 hónap alatt?

2015. szept. 24. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!