Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért utasít vissza minden pasi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért utasít vissza minden pasi?

Figyelt kérdés
Internetes társkereséssel próbálkoztam újabban, de itt s mindenki visszautasít, kép alapján mert addig amíg nem mutatok képet megy az ismerkedés, utána ennyi volt. Nem vagyok kövér, igénytelen stb. 166 cm vagyok és 56 kg. Hosszú barna hajam van. Nem értem mi a gond. Képet nem küldök nektek ne is kérjetek. Csak elegem van már.
2016. ápr. 14. 17:32
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
 101/105 anonim ***** válasza:

Mondom aqer és #47-es hozzászólásai tetszenek a legjobban.

Ebben a ráncigálós dologban van valami amúgy.Tapasztalatból mondom.

Kérdező: járj emberek közé, nem neked kell leszólítani egy pasit, majd megteszi ő.De ha otthon ülsz a 4 fal között, nem fogsz ismerkedni.

De ha esetleg nem szólítanak meg, akkor fogod magad, odamész egy hapsihoz, "elnézést, nem tudna segíteni ez és ez merre van?".Utána meg már jó eséllyel beindulhat a beszélgetés.

Ja, a 31 éves néni voltam. :)))

2016. ápr. 15. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/105 anonim ***** válasza:

Az is lehet hogy egy Gamer csajjal van dolgunk,ki tudja.

Ők nehezen mozdulnak ki,nem tehetnek rólla.

2016. ápr. 15. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/105 A kérdező kommentje:
Természetesen nem csak interneten ismerkedtem, de írtam is hogy újabban ezt próbáltam mert sok visszautasítás ért az életben is. De most neten is. Korábban kérdezte valaki nem vagyok kisebbségi. Amúgy ennyi kommentre nem számítottam :D
2016. ápr. 15. 15:36
 104/105 anonim ***** válasza:

Ezek a kommentek már túlnőttek a kérdéseden.:)


Hogyan szoktak alakulni a netes ismerkedéseid?

A végét már tudjuk,hogy kép után elutasítás,de előtte mik szoktak történni és mennyi időn át?

Ki kezdeményezi a képcserét és mennyi idő után?

2016. ápr. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/105 anonim ***** válasza:

ma 17:51


Témával kapcsolatban v ki dob privit v kinek,és ha olyat ir amire lehet válaszolni,akkor tovább kérdez és igy kialakul valami..

2016. ápr. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!