Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért utasít vissza minden pasi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért utasít vissza minden pasi?

Figyelt kérdés
Internetes társkereséssel próbálkoztam újabban, de itt s mindenki visszautasít, kép alapján mert addig amíg nem mutatok képet megy az ismerkedés, utána ennyi volt. Nem vagyok kövér, igénytelen stb. 166 cm vagyok és 56 kg. Hosszú barna hajam van. Nem értem mi a gond. Képet nem küldök nektek ne is kérjetek. Csak elegem van már.
2016. ápr. 14. 17:32
 81/105 anonim ***** válasza:
A külsőségek annyiban számítanak,hogy legyen az illető igényes magára. Nyílván kell a testi vonzalom is, de ezt nem kilóban, centiben,vagy hajszínben mérik azt hiszem..
2016. ápr. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/105 anonim ***** válasza:
75%

Semmilyen kisebbségi nem vagyok, és troll sem, csak felháborít az egyoldalúságotok. Amúgy mindenki magából indul ki drága szívem!


Na, ha annyira nem a 10/10-es kategóriáért kapaszkodtok, akkor hajrá, tessék udvarolni a kérdező hölgynek!



De kötve hiszem, hogy akárkit is komolyan venne, mert ti úgy rontotok rá mint a dögkeselyűk, és a helyében én sem ismerkednék ennyi fröcsögő, rosszindulatú, gyanúsítgató, kötekedő emberrel.

2016. ápr. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/105 anonim ***** válasza:
100%

ma 21:58


Na te aztán komoly ember vagy!

Semmit sem ér az udvarlás ha végén képcserére kerül a sor ,mert a kedves kérdező ettől fél hogy akkor visszautasitják.

2016. ápr. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/105 anonim ***** válasza:
50%

90-es, igen mert eleve elcsesztétek.

Úgy álltatok hozzá, hogy biztos ő a hibás.

Ezen az oldalon nem lehet megbízni az emberekben, ki tudja mennyi perverz van itt, ki mentené le a képét, hogy ki tudja rá verni, vagy feltöltené valahova, a variációk száma úgymond végtelen, így érted már?

2016. ápr. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/105 anonim ***** válasza:
90%
#89 Nem tőled kérdeztem, hanem attól aki a kérdést kiírta. De köszi a lepontozást.
2016. ápr. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/105 anonim ***** válasza:
50%
92-es, én nem pontoztalak le, attól függetlenül, hogy a kérdező helyett válaszoltam :)
2016. ápr. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/105 anonim ***** válasza:
93%

"92-es, én nem pontoztalak le, attól függetlenül, hogy a kérdező helyett válaszoltam :)"


Helyette. Aha.


Icipici bukta. Odaseneki! :)

2016. ápr. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/105 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi bajod van, de legyen úgy ahogy mondod.
2016. ápr. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/105 anonim ***** válasza:
29%

Nekem is egyre gyanúsabb, hogy ez a 65%-os nő tette fel a kérdést, hogy provokáljon.

#78 - "csak gondoltam kicsit viszályára fordítom nektek a dolgokat"

#89 - "Semmilyen kisebbségi nem vagyok" - nem neked szólt

A #91-es hozzászólásod is erről árulkodik.


Lebuktál. Remélem azért kellemesen telt az estéd.

2016. ápr. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/105 anonim ***** válasza:
35%

Hogy mi van? Lebuktam?

Hát ez óriási! Ti tényleg orvosi esetek vagytok! :D

Esküszöm egy konkrét puccsot végre tudtatok volna hajtani annak idején, akkora összeesküvő, paranoiás emberek vagytok! xD

2016. ápr. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!