Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért utasít vissza minden pasi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért utasít vissza minden pasi?

Figyelt kérdés
Internetes társkereséssel próbálkoztam újabban, de itt s mindenki visszautasít, kép alapján mert addig amíg nem mutatok képet megy az ismerkedés, utána ennyi volt. Nem vagyok kövér, igénytelen stb. 166 cm vagyok és 56 kg. Hosszú barna hajam van. Nem értem mi a gond. Képet nem küldök nektek ne is kérjetek. Csak elegem van már.
2016. ápr. 14. 17:32
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/105 anonim ***** válasza:
100%
Mert ha 13, akkor menjen vissza a játszótérre, ha meg 16 fölötti, keressen pszichológust!!!
2016. ápr. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/105 anonim ***** válasza:
77%

a netes társkeresés xar,99% lány nem gondolja komolyan az 1% meg mint a kérdező válogat nagyon és rásem szánta magát igazából,csak egy gyenge fájdalom csillapitó volt..


De Több probléma is van a társkereső "hölgyekkel". Az idézőjel azért van, mert attól, hogy csecse van még fogalma sincs róla, hogy mitől nő egy nő.


Imádom, hogy társkereső oldalon ki van köpve az adatlapra, hogy "ne hívj chatre". Teccenek érteni? Mindez egy társkeresőn. Az indok az, hogy sok a bunkó. Ezzel miért kell kirekeszteni azt, aki normális? Nem is beszélve arról, hogy 10 normálisan megírt levélből egyre jön válasz, de az legalább korrektül meg van írva, hogy miért is kopjál már le.:)


Az is király, mikor le van írva az ideális pasi: Izmos, határozott, szép, okos, humoros, romantikus, kedves, egzisztenciálisan megfelelő(!), komoly, figyelmes, pörgős, soha nem unalmas és még sorolhatnám. És igen! Mindez létezik! A mesében... Egy társkeresőn tonnaszámra vannak "érett felfogású nők" akik az ilyen "átlag pasikat" keresik. Persze mikor jön a visszakérdezés, hogy "de mindezért cserébe mit tudsz nyújtani", akkor jön az akadozó chatelés és az ablak bezárása...részükről. Mikor ezt észleltem, akkor már tudtam, hogy nagy a baj.

Tudom, hogy pasasban is sok a funér, de a nők is nagyon odateszik a maguk részét. Szóval keep calm guyZ!:)

2016. ápr. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/105 anonim ***** válasza:
30%

"egzisztenciálisan megfelelő(!)"



régen ez úgy volt, hogy a szegény férfi és a szegény nő összejöttek és EGYÜTT létrehoztak 1 családot, egzisztenciát teremtettek.


ma mi van? a nő készen akar mindent. saller jár neki. nem agresszióból, hanem nevelési célzatból.

2016. ápr. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/105 anonim ***** válasza:
100%

De amúgy tonna számra vannak ilyen lányok itt mint a kérdező,kiirva ilyen kérdéseket,pl ez is


http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parkap..


Én sok ilyen lánynak adtam volna már esélyt életem során, nem érdekelt a múltjuk, és nem is a topmodelleket kerestem,mégse jutottam semmire. Amúgy meg nem hiszem el, hogy a hozzád hasonlók környezetében még véletlenül sincs egyetlen normális srác sem, szerintem inkább nem veszitek észre őket. Én már letettem arról, hogy nektek esélyt adjak, csak sajnáltatjátok magatokat, de kapásból lerázzátok azt, aki első blikkre nem felel meg a szőke hercegről szóló álmaitoknak. Ha engem kérdezel, igen, egyedül fogsz maradni. De nem azért, mert nincs a világon normális fiú, hanem azért, mert nem veszed észre őket.Én már feladtam, nem igazán tudnak meghatni. Pedig egy időben komolyan hittem abban, hogy ők értékelni fogják a normális közeledést, de nem. Rengetegen nyafognak, hogy senki rájuk sem néz, ebből is gondoltam, hogy ha olyan rossz nekik, akkor kapnak majd az alkalmon, illetve hogy ők megértőbbek lesznek. Ha nekem olyan rossz lenne, fuldoklóként kapaszkodnék az utolsó szalmaszálba is, nekik valószínűleg mégse volt olyan rossz. Pedig nem is szupermodellekkel beszélgettem, sőt, átlagos külsejűek voltak, némelyik durván önbizalomhiányos is, és naivan azt gondoltam, hogy értékelni fogják, ha végre valaki szóba áll velük. Még úgy-ahogy el is beszélgettünk, de eltűntek, ha képet cseréltünk, és utána elhívtam volna őket valahová, leléptek vagy hárítottak.

2016. ápr. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/105 anonim ***** válasza:
100%

aqer és előző hozzászólónál a "pont"!

Nagyravágyó kis fruskák.

Mondom ezt NŐ létemre, úgy hogy az elején tényleg tanácsot szerettem volna adni neki, de annyi gerinc nincs benne, hogy leírja a korát.

Kérdező: megérdemled a sorsod!!!

2016. ápr. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/105 anonim ***** válasza:
100%
köszi előző.
2016. ápr. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/105 anonim ***** válasza:
16%

ma 19:26


"saller jár nekik" ezen jót mosolyogtam :)


egyébként nem vallják be a csajok,de imádják ha egy pasi uralkodik felettük és olykor megráncigálja őket..Van egy barátom,amikor kedvesen beszél a b nőjével akkor a csajnak semmi se jó mindenbe beleköt és veszekednek,amikor meg felidegesiti akkor a barátom csúnyán beszélve és megráncigálja hogy mostmár fejezze be,ilyenkor a csaj már kismókusomnak nevezi a barátomat és dörgölödzik hozzá egyből..A nőket nem lehet megérteni,tiszta elmerongyantak..

2016. ápr. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/105 A kérdező kommentje:
28 éves vagyok.
2016. ápr. 14. 19:34
 49/105 anonim ***** válasza:
Huhh...megleptél.
2016. ápr. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/105 anonim ***** válasza:
91%

Mennyi idő után szoktál képet mutatni?


Hány pasival jártál már így?


Talán csináltass profi fotóssal képeket.Lehet,hogy nagyon nem vagy fotogén.

2016. ápr. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!