Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért utasít vissza minden pasi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért utasít vissza minden pasi?

Figyelt kérdés
Internetes társkereséssel próbálkoztam újabban, de itt s mindenki visszautasít, kép alapján mert addig amíg nem mutatok képet megy az ismerkedés, utána ennyi volt. Nem vagyok kövér, igénytelen stb. 166 cm vagyok és 56 kg. Hosszú barna hajam van. Nem értem mi a gond. Képet nem küldök nektek ne is kérjetek. Csak elegem van már.
2016. ápr. 14. 17:32
 71/105 anonim ***** válasza:
67%

Na 77-es, erre már nem tudsz mondani semmit, csak hogy sörözzek?:D


Amúgy én magasból lefosom, hogy ti mit vergődtök össze-vissza, csak gondoltam kicsit viszályára fordítom nektek a dolgokat, de úgy látszik azt ti meg sem látjátok. Ilyen emberekkel nem lehet kommunikálni, max ti egymással. Sírjatok összeborulva, nekem hót mindegy. :D

2016. ápr. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/105 anonim ***** válasza:
49%
Egyértelmü a kérdező leszbikus!
2016. ápr. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/105 anonim ***** válasza:
67%

Mindig a hülyeségeiteket mantrázzátok, mert nálatok az éremnek csak egy oldala van.


A kérdező helyében én sem küldenék vagy tennék ki ilyen embereknek képet!

2016. ápr. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/105 anonim ***** válasza:
100%
Komolyra forditva a szót! Kedves kérdező te csak a jéghegy csúcsa vagy! Tudod hány itteni átlagos pasi élte meg már ezt a megaláztatást hogy kép után elpárologtak a lányok? kb 99%-a az-az 1% meg te vagy. Ha nem hiszed el majd teszek én fel ilyen kérdést pasiknak és majd meglátod!
2016. ápr. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/105 A kérdező kommentje:
74es válaszoló, szoktam képet küldeni, mutatni, de nem itt mert egyrészt ez NEM társkereső és ki is dobnának emiatt, másrészt csak arra keresem a választ itt miért kell egy kép alapján leírni valakit. A paramétereket azért írtam le hogy lássátok nem valami igénytelen kövér stb valaki vagyok. Nincs krumpli orrom sem, és pattanásaim se. Inkább az hogy átlagos vagyok. Valószínűleg mindenki szupermodellt keres.
2016. ápr. 14. 21:39
 76/105 anonim ***** válasza:
56%

neki pl. 10-ből mennyit adnátok?



[link]

2016. ápr. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/105 anonim ***** válasza:
0%

#78

Oh, bocsánat, akkor folytassuk


Szóval mi volt olyan vicces azon, hogy néhány rossz tapasztalat? Itt rendszeresen leírják a férfiak tapasztalataikat, hogy mit éltek át. Te pedig csak úgy lazán kijelented, hogy minden férfi a 10/10-es, szép, gyöngyörű arcú, tökéletes alakú nőket akar.

Az állításaidat próbáld már meg valamivel alátámasztani.


A dolgokat pedig nem tudod a visszályára fordítani, mert a férfi az aktív fél, a nő pedig a passzív. Kavarással pedig csak saját magadat járatod le.


Egyébként, már bocs, de, te vagy az egyetlen hozzászóló, akivel nem lehet normálisan kommunikálni megállás nélkül csak osztod a férfiakat és kavarod a szrt róluk. Téged fizetnek ezért? Ha nem egy troll vagy, azt javaslom sürgősen fordulj orvoshoz.

2016. ápr. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/105 anonim ***** válasza:
15%

Kisebbségi vagy?

Nem rosszból kérdezem, csak sokaknál ez is lehet egy ok.

2016. ápr. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/105 anonim ***** válasza:

Kérdező, privátban küldhetsz képet bárkinek, de ide is rakhatsz fel, nem fognak kidobni miatta, mert a kérdés nem ismerkedős jellegű, csupán véleményt kérsz másoktól.


Ez egyébként melyik társkereső?


"Valószínűleg mindenki szupermodellt keres." - igen persze, tele van a társkereső férfiakkal, akik azért regisztráltak oda, mert az életben nem jöttek össze szupermodellel és úgy gondolták, hogy társkeresőn majd sikerül. Logikus...

2016. ápr. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/105 anonim ***** válasza:

kérdező!


"itt mert egyrészt ez NEM társkereső "


ezt mond azoknak is akik már több kérdésnél irták hogy itt jöttek össze életük párjával..


egyébként utcán sem szabadna ismerkedni elvileg leszólitani valakit,mégis sokan csinálják..Kicsit lazulj már el!

2016. ápr. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!