Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért utasít vissza minden pasi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért utasít vissza minden pasi?

Figyelt kérdés
Internetes társkereséssel próbálkoztam újabban, de itt s mindenki visszautasít, kép alapján mert addig amíg nem mutatok képet megy az ismerkedés, utána ennyi volt. Nem vagyok kövér, igénytelen stb. 166 cm vagyok és 56 kg. Hosszú barna hajam van. Nem értem mi a gond. Képet nem küldök nektek ne is kérjetek. Csak elegem van már.
2016. ápr. 14. 17:32
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/105 anonim ***** válasza:

Na, pont a 8-as válaszoló mondatai alapján nem foglalkoztam soha "kisfiúkkal", már 17 évesen sem, most 31 évesen meg pláne nem.

Mondom ezt úgy, hogy nem vagyok csúnya, bár nincs modellarcom.

Eddig kivétel nélkül azt kaptam, hogy a kisugárzásom.Főleg szexuális kisugárzás.

2016. ápr. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/105 schamuelson ***** válasza:
70%

A leírtak alapján lehet probléma magával a küldött fotóddal.

Láttam már pár fotót, amin a nő olyan életunt arcot vágott, hogy halálfélelmem támadt.

Nyomasztó, riasztó lehet az is, ha valaki sokkal idősebbnek látszik a valódi koránál.

A másik lehetőség, hogy akik eddig kezdeményeztek nálad, azok valami teljesen más alkatú lányt-nőt szeretnének, gerincük meg nincs, egyenesen megmondani.

Amúgy te mire tippelsz, mi baj lehet a külsőddel?

2016. ápr. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/105 anonim ***** válasza:
A 166 cm az csak egy mérőszám plusz mértékegység, ahogy az 56 kg is. Hosszú barna haja is sok embernek van. Vagyis kép nélkül akkor van minimális esély arra hogy válaszoljunk a kérdésedre ha a Kiválasztott című műsor (Uri Geller utódja) egyik telepatikus versenyzője van itt aki gondolatolvasással pontosan maga elé képzeli az arcodat az írásod alapján. A mobilokra nem véletlenül kaperát szereltek a szem számára és nem telepatikus agyhullám erősítőt.
2016. ápr. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/105 anonim ***** válasza:
70%

Hát, ha a kép után lépnek le, akkor a probléma a képen keresendő, azt meg csak te láthatod, ugye.

Node akkor hogyan válaszoljunk neked?


Pl.: rossz a kép, tegyél fel másikat. Esetleg csináltass is pár újat - profi sminkesse-fodrásszal-fényképésszel, meg ilyesmi.

2016. ápr. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/105 anonim ***** válasza:
Mutass képet! :)
2016. ápr. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/105 anonim ***** válasza:
31%

16-os, persze ez már csak kamu kérdés lehet.

Mindig csak a saját oldaladról nézel mindent...tipikus.

Mesélj, milyen lányok jönnek be neked?

2016. ápr. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/105 anonim ***** válasza:
72%
A gyk-s visszahuzodó rendes lányok is csak állandóan nyafognak hogy igy nem kellenek úgy nem kellenek senkinek,aztán amikor egy rendes srác megkörnyékezi őket aki átlagos kinézetü,ő nekik mégsem kell,mert persze álom világban élnek és a herceget várják fehér lovon,napra nézhetnék de rád nem arcocskával. Azok akik nyavalyognak amiatt, hogy nem kellenek senkinek, inkább csak megerősítésre vágynak. A saját egójukat akarják növelni azzal, hogy eljátsszák a hattyú halálát és közben mások vigasztaló szavait olvassák/hallgatják. Az, hogy a szőke herceget várják, szerintem leginkább a média hatása, ahol mindenkit tökéletesnek mutatnak. Így már az is érthető, hogy azt hiszik olyan pasi kell nekik aki valójában nem létezik. Egy képzelt álomvilágba süllyednek, ahol mint egy toronyban várják a királyfit.
2016. ápr. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/105 anonim ***** válasza:

20-as, ne legyél kretén!

Honnan kellett volna tudnom, hogy lány?

Unisex neve van, legközelebb írjon egy L vagy N betűt, és akkor fejet hajtok, de nekem így ne pattogjál...

2016. ápr. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/105 anonim ***** válasza:
51%
igazad van aqer ez férfiakat lejárató kérdés de nagyon átlátszó és gyengére sikeredett..
2016. ápr. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/105 A kérdező kommentje:
Ti paranoiásak vagytok vagy mi? Nem kamu kérdés. De ha annak gondoljátok legyen. Engem nem érdekel ki mit gondol. A normális segítő válaszokat köszönöm. Amúgy ha kamu lett volna tettem volna kamu képet. Na mindegy, tényleg mindenki azt gondol amit akar.
2016. ápr. 14. 18:37
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!