Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért utasít vissza minden pasi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért utasít vissza minden pasi?

Figyelt kérdés
Internetes társkereséssel próbálkoztam újabban, de itt s mindenki visszautasít, kép alapján mert addig amíg nem mutatok képet megy az ismerkedés, utána ennyi volt. Nem vagyok kövér, igénytelen stb. 166 cm vagyok és 56 kg. Hosszú barna hajam van. Nem értem mi a gond. Képet nem küldök nektek ne is kérjetek. Csak elegem van már.
2016. ápr. 14. 17:32
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/105 anonim ***** válasza:
94%
Kérdező, ne foglalkozz velük, már bele van őrülve a saját sikertelenségükbe, mindenhol összeesküvés elméleteket látnak. :D
2016. ápr. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/105 A kérdező kommentje:
Ezt arra értettem hogy nem érdekel ki gondolja kamunak. Odaírtam hogy a segítő válaszokat köszönöm akik meg azzal vádolnak hogy kamu azokkal minek foglalkozzak?
2016. ápr. 14. 18:43
 23/105 anonim ***** válasza:
94%

De a jó ég áldjon meg téged!NE a neten ismerkedj, járj el bevásárolni, menj el moziba, sétálj csak úgy.

Szerinted régebben hogy ismerkedtek?

Mégsem maradtak egyedül.

Nem magasak az elvárásaid? (minden rosszindulat nélkül kérdezi ezt egy "öreg",31 éves "néni":))))

2016. ápr. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/105 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy amúgy? (az "öreg néni" vagyok)
2016. ápr. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/105 anonim ***** válasza:
5%

ma 18:43


kislány ezt te se hiszed el hogy egy pasinak sem kellenél


vald be hogy magasra teszed a mércét,túl magasra!


ha ez nem igaz akkor cáfold meg! milyen fiú neked külsöre az ideálod?


Azt ne mond hogy mindegy milyen,mert akkor linkelek egy csávót mindjárt..


Ha arra azt mondod hogy nem járnál vele akkor beégtél itt mindenki előtt..

2016. ápr. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/105 anonim ***** válasza:
31%

1. Netes társkerizel, állításod szerint itt is lekoptattak már, mégsem küldöd senkinek azt a nyamvadt képet. (Nekem ne küldj, nem a képeidért sóvárgok.)

2. A felsorolt infók alapján szinte az ablakodon kéne sorra kihajigáld az utánad futkorászókat.

3. Mi újság in real life? Mintha teljesen kizárnád az életedből. Enyhe flúgot feltételezek, ha így rágörcsölsz a netes ismerkedésre.

4. Eleged van? Sietsz valahová? Lekésed a vacsit?


Szóval ezekből azt a konzekvenciát vonom le, hogy a sok, férfiak által kiírt panaszhalmaz mellé besuvasztottál egyetlenegy női elégedetlenkedést, hátha egy kicsit felétek is billen az a gonosz mérleg, illetve majd későbbi kérdések alatt jó lesz erre az egyetlen esetre, mint általános jelenségként hivatkozni, csakhogy nektek is legyen már egy nagyon pici igazatok. :D Majdnem ügyes próbálkozás, majdnem benyeltem.

2016. ápr. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/105 anonim ***** válasza:
85%

Istenem de sok mentális sérült van itt. Mert ha egy lányt kikosaraznak az már csak kamu lehet :D Orvos látott már titeket? Ha ezt így bebeszélitek magatoknak, attól jobban megy az alvás?

Néhányan külön bolygón élnek...


Kérdező, hogy a kérdésedre is reagáljak, sok a felszines ember. Nem csak nők között, férfiak között, akik átlagos létükre, top csajt képzelnek el maguk mellé. Ez van, keresgélni kell, a netes társkeresők amúgy is húspiac jellegűek, sok pasi sztem eleve lyukvadászatra használja, vagy olyan vagy bejön vagy nem elven. Kevesen vannak akik úgy regisztrálnak oda fel, hogy tényleg eltökélten párt keresnek. (Tisztelet persze a kivételnek)

2016. ápr. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/105 anonim ***** válasza:
26%

166 cm vagyok és 56 kg az pont jó normális


szerintem pasi vagy

2016. ápr. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/105 anonim ***** válasza:

ma 18:58


"(Tisztelet persze a kivételnek)"


Te is tudod hogy ez mindig ezred fordulónként jön el..


Tehát 3000-ig várhat..

2016. ápr. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/105 anonim ***** válasza:
13%
aqer hiába mondod nekik,a 71% -os összejátszik a kérdezővel,szerintem osztálytársak..
2016. ápr. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!