Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért utasít vissza minden pasi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért utasít vissza minden pasi?

Figyelt kérdés
Internetes társkereséssel próbálkoztam újabban, de itt s mindenki visszautasít, kép alapján mert addig amíg nem mutatok képet megy az ismerkedés, utána ennyi volt. Nem vagyok kövér, igénytelen stb. 166 cm vagyok és 56 kg. Hosszú barna hajam van. Nem értem mi a gond. Képet nem küldök nektek ne is kérjetek. Csak elegem van már.
2016. ápr. 14. 17:32
 61/105 anonim ***** válasza:
Lehet amúgy az a bajhogy pénzes pasikat fogsz ki és nem lássák rajtad hogy jakt,sportkocsi vagy villa mellett fotózkodtál volna.
2016. ápr. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/105 A kérdező kommentje:
Semmi ilyesmiről nincs szó. Egyszerű pasik. Nem pénzes stb.
2016. ápr. 14. 20:10
 63/105 anonim ***** válasza:
Egyébként van egy barátom vele pont ugyanez van mint vele,őt lányok utasitják igy el és ő se érti..
2016. ápr. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/105 anonim ***** válasza:
10%

65%-os a te stílusod undorító, kavarod a szrt, az életben is ilyen vagy?


pl.:

#4

"A társkeresőn is 10/10-es lányokat keresnek a "nekem csak egy átlagos lány kell, aki kedves" szlogenű pasik is." - na ezt magyarázd már el nekem, hogy honnan szeded te kavarógép?


vagy ezt

#8

"Persze, mert hiába nem mondják ki, nekik is egy gyönyörű, szép arcú, tökéletes alakú lány kell."


Kavarsz, kavarsz és kavarsz. Osztják a férfiakat, hogy "néhány" rossz tapasztalat miatt nem kell általánosítani, te meg a fejedből kipattanó ökörségeket terjeszted.



Kérdező, erre a kérdésre nem lehet válaszolni, mert azt írod, hogy a kép miatt visszautasít mindenki, de nem küldesz képet. Akkor most tulajdonképpen hogy tudna neked bárki segíteni? Én is voltam társkeresőn, de meguntam, mert alig-alig kaptam választ a nőktől, pedig több száz levelet elküldtem. 10/10-es nőknek, bombanőknek, plázacicáknak, aranyásóknak, kacsacsőrűeknek nem írtam, mielőtt megkapnám a kedves 65%-östól, hogy csak "gyönyörű, szép arcú, tökéletes alakú lány"-oknak írok.

2016. ápr. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/105 anonim ***** válasza:
Képet és megmondom. 18/F Ha tudsz nekem is segíthetnél kb. ugyanebben.
2016. ápr. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/105 anonim ***** válasza:
94%

"Kavarsz, kavarsz és kavarsz. Osztják a férfiakat, hogy "néhány" rossz tapasztalat miatt nem kell általánosítani, te meg a fejedből kipattanó ökörségeket terjeszted. "


Néhány rossz tapasztalat?! Ezen jót röhögtem...

És mit szólnál ha ezt megfordítanánk? Ja úgy már nem igaz az állítás?

Mindig csak azok a szemét nők utasítják el a pasikat, mi? :(

2016. ápr. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/105 anonim ***** válasza:
61%
"Képet nem küldök nektek ne is kérjetek" A kérdés egyértelműen provokáció aki még nem jött volna rá :D Mivel valami olyan alapján ítélik el amit kiköt hogy direkt nem hajlandó megmutatni... nagyon átlátszó.
2016. ápr. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/105 anonim ***** válasza:
75%

Ja és igen, visszatérve, hogy mire értettem az undorító stílust, úgy látszik mindent a szátokba kell rágni, mert magatoktól nem jöttök rá...

Arra amit írt aqer, hogy pofont kéne adni egy nőnek.

Ez csak egy végtelenül gyenge, tehetetlen és primitív jellemet takar, ha ő ezzel akarja kompenzálni az igazát, hogy pofozgatni akarja a nőket.

2016. ápr. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/105 anonim ***** válasza:
20%
előző. írtam, h kizárólag nevelési célzattal !
2016. ápr. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/105 anonim ***** válasza:
45%

#73

Te nagyon kivagy, inkább menj, aztán igyál meg egy sört.

2016. ápr. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!