Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van olyan átlagos külsejű és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan átlagos külsejű és nem dúsgazdag pasi, akinek összejön a Pick Up Artist (PUA) dolog, és halomra dugja a nőket, ahogy az "oktatók" ígérik?

Figyelt kérdés

Én voltam ilyen Elit PUA oktatásokon, de megmondom őszintén, senkinél nem láttam, hogy gyakorlatban is működtek volna a technikák amiket tanítanak. Kizárólag azoknak akik alapból full jóképűek és nem is lenne szükségük ilyesmire. (Megjegyzem viszonylag kevés jóképű pasi jött el ilyen oktatásra, de azért akadt 1-2). Akik átlagos vagy csúnya külsejűek voltak, azok nem értek el semmilyen sikert.


Ezek szerint átverés ez is?


2016. szept. 16. 19:58
1 2 3 4 5 6
 11/51 anonim ***** válasza:
2%

""ostoba módon válogatós" - ez sokat elárul"


Pont ez a röhej benne: amúgy egy értelmes nő lenne. Lényegesen átlag felett. De ebből a szempontból pont ugyanolyan ostoba volt, mint a nők nagyon nagy része.

2016. szept. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/51 anonim ***** válasza:
75%

oszinten?


nemtom mirol van pontossan szo.


soha nem mentem ilyen fele oktatasra. soha nem volt a celom hogy halomra dugjam a noket.inkabb az hogy talajak magamnak 1 megfelelot.


na most, szerintem te magad valaszoltal a kerdesedre, egy csomo atlagos sikertelen pasi egy eloadason, csak egyet jelent.


MARKETING..


valaki penzt csinal abbol hogy nektek nem jol megy az eletben.


meg valami, jegyezd meg, az egesz eletre fontos dolog. ahol irrealis igereteket mondanak ott atveresrol van szo.

2016. szept. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/51 anonim ***** válasza:
90%
Önbizalmat ad. Igen olvastam róla, úgy ad önbizalmat, hogy nézzél ki egy akármilyen jó nőt és alacsonyítsd le a szemedben éreztesd is vele hogy nem olyan nagy szám. Kezdd el dicsérni az előnytelen tulajdonságait, tárgyiasítsd... stb. Bravo
2016. szept. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/51 anonim ***** válasza:
63%
Nyilvan nem. Aki itt azt irta, hogy neki bejott, valoszinuleg reklamember. A buta noknek nem a pua technikak jonnek be hanem a jokepu(?) pua oktatok, azok azert sikeresek. A nyomigyerek nem fog nekik bejonni tok mindegy hogyan megy oda. Szanalmasak egyebkent a puak elmeletei, egy kisse ertelmes no altalaban atomgaznak tartja oket.
2016. szept. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/51 anonim ***** válasza:
52%

Nem vagyok PUA es amikor azt az idöszakomat eltem, meg nem is hallottam erröl.


Hosszu tavon nem tett boldogga, söt voltak barataim is, akik elfordultak tölem, mert irigyek voltak arra, hogy szinte mindig összejött valami, amig ök meg csak össze sem tudtak szedni a batorsagot arra, hogy leszolitsanak egy lanyt. Amikor segiteni akartam nekik tanacsokkal vagy batoritassal, akkor egy idö utan en voltam a bekepzelt, mert ök semmin nem valtoztattak. Lanyok közül pedig sokat megbantottam. Megha nem is hazudtam sosem, de volt, hogy elhallgattam, hogy ez nekem csakis a testisegröl szol es felesleges abban remenykednie, hogy majd vele mas lesz. Aminek a legjobban örülök, hogy ezt az idöszakot megusztam komoly lelki serüles, nemi fertözes es zabigyerek nelkül.


Jokepünek mondanak, de azert nem vagyok egy Brad Pitt es az edzötermet is hanyagolom jo ideje. Normalisnak mondanam az alakomat, de a hasamon azert meglatszik, hogy a desszerteknek ritkan mondok nemet.


Mielött megismertem volna volt jegyesemet, volt, hogy naponta több különbözö növel feküdtem le. Gyakorlatilag ennek eltem. Es meglepöen könnyü volt. Tiszta, igenyes megjelenes, egy kedves mosoly, egy par kedves szo, egy gyenged erintes es telefonszamcsere. Persze voltak elutasitasok, de azt ugy kezeltem, mint egy foglalt wc-t. Nem toporzekoltam ott, nem szomorkodtam, hanem kerestem a következöt, hogy elvegezzelm szüksegleteimet (a közönseges metafora szandekos es egyaltalan nem a nöket, csakis akkori hozzaallasomat jellemzi). Szerencsere megismerhettem az igazi szerelmet es nem ragadtam le az üres testisegnel. A latszat ellenere nem kell tul nagy eröfeszitest, hogy elvarazsolj (es megdugj) egy halom nöt, de ahhoz, hogy meghoditsd eleted szerelmet es az ö szemebe naprol napra azt a csillogast varazsold... de ez mar egy masfajta kerdesre lenne a valasz ;)

2016. szept. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/51 anonim ***** válasza:
64%
#13: Jaja, és tök durva, hogy az ilyen pasasokat tekintik a nők férfiaknak.
2016. szept. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/51 anonim ***** válasza:
55%
15- ös te eleve jobban nézhetsz ki mint a nagy átlag. Egy nagyon randa gyerek puázhat ezerrel akkor sem terem neki sok babér az fix. :D
2016. szept. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/51 anonim ***** válasza:
81%

"De azt ugy kezeltem, mint egy foglalt wc-t. Nem toporzekoltam ott, nem szomorkodtam, hanem kerestem a következöt, hogy elvegezzelm szüksegleteimet."


A legrosszabb, hogy tényleg vannak ilyen tuskók.

2016. szept. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/51 anonim ***** válasza:
21%
#18: És ebben mi a tuskóság? Áruld már el, pls. Hónapokig bőgnie kellett volna otthon a sarokban, mert nem jött össze neki egy p#na?
2016. szept. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/51 anonim ***** válasza:

"Önbizalmat ad. Igen olvastam róla, úgy ad önbizalmat, hogy nézzél ki egy akármilyen jó nőt és alacsonyítsd le a szemedben éreztesd is vele hogy nem olyan nagy szám. Kezdd el dicsérni az előnytelen tulajdonságait, tárgyiasítsd... stb. Bravo"



És ezáltal oda fog merni menni egy nőhöz, és nem fogja összesz@.rni magát, hogy jaj, most mi lesz, mit mondjak stb. És persze a nő el fogja hajtani 99,999999% eséllyel. De ez nem fogja megrázni, hiszen eleve nem vette komolyan a csajt, hanem úgy készült, hogy jó sok nőnél bepróbálkozik, és esetleg lesz majd valaki, aki nem küldi el a manóba.


Ha most eltekintünk attól, hogy ezekkel a szövegekkel mennyire lehet csajozni, és csak mint pszichológiai terápiaként tekintünk rá, akkor már-már zseniális a dolog.

Mert a fenti cikkust kellő számban megismételve az fog történni, hogy egy idő után srác a világ legtermészetesebb dolgaként fog odamenni egy nőhöz, és nem fog hebegni-hanogni.

Ha ezt sikerült elérni, akkor már lesz lehetősége értelmesebb dolgokkal is próbálkozni, ha van elég esze hozzá. De amíg arra megy el az energia, hogy pánikol attól, hogy neki most oda kell mennie a nőhöz, addig ez úgyse menne. És ennek a leküzdésére a nagyon egyszerű konzerv megoldások a legjobbak.


Ez pont ugyanaz az elv, mint amit az önvédelmi sportoknál (pl. Krav maga) is használnak. Maguk a technikák (a kezdők mindenképpen) teljesen primitívek, de nem is arról szól a dolog, hogy te valami über technikát tudjál, hanem hogy legyen egy jól és könnyen használható konzerved, és ezek segítségével nevelik beléd azt, hogy stresszes szituációban ne lefagyj, hanem automatikusan csináld, amit tanultál. Aztán ha ezek már eléggé beidegződtek, és ezáltal kellő önbizalomra és hidegvérre tettél szert, akkor már lehet finomítani a technikákat.


Persze egy pillanatig nem állítom, hogy akik tartják ezeket a PUAs cuccokat, azok ennyire tudatosan állnának hozzá a dologhoz. De ettől még ha ebből a szempontból nézed a dolgot, akkor bizony tud èrtelme lenni.

2016. szept. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!