Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van olyan átlagos külsejű és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan átlagos külsejű és nem dúsgazdag pasi, akinek összejön a Pick Up Artist (PUA) dolog, és halomra dugja a nőket, ahogy az "oktatók" ígérik?

Figyelt kérdés

Én voltam ilyen Elit PUA oktatásokon, de megmondom őszintén, senkinél nem láttam, hogy gyakorlatban is működtek volna a technikák amiket tanítanak. Kizárólag azoknak akik alapból full jóképűek és nem is lenne szükségük ilyesmire. (Megjegyzem viszonylag kevés jóképű pasi jött el ilyen oktatásra, de azért akadt 1-2). Akik átlagos vagy csúnya külsejűek voltak, azok nem értek el semmilyen sikert.


Ezek szerint átverés ez is?


2016. szept. 16. 19:58
1 2 3 4 5 6
 31/51 anonim ***** válasza:
37%

"Nem értem miért kell odamenni olyan nőhöz vagy férfihez, akivel nem merünk beszélgetni, az olyan ember nyilván nem a mi kategóriánk és a továbbiakban sem lesz közös életutunk."


1.) sokan semmilyen nőhöz / férfihoz nem mernek odamenni.


2.) ez a nem a mi kategóriánk egy ótvar nagy baromság. Nem kasztrendszerben élünk. Az, hogy ki milyen "kategóriájú", alapból egy nagyon szubjektív dolog + azért vannak a kinézeten kívül egyéb tényezők is.


3.) ennek megfelelően ez alapján kijelenteni ránézésre valakiről, hogy áhh, vele biztos "nem lesz közös életutunk" elég nagy marhaság.


4.) ha valaminek pozitív az esélye, hogy jó dolog származik belőle, és 0 az esélye, hogy rossz, akkor azt logikusan meg kell próbálni, hiszen nem veszíthetünk vele.

2016. szept. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 anonim ***** válasza:
83%
30# Te idiota himsoviniszta ősember!
2016. szept. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 anonim ***** válasza:
26%
#32: Na igen, ti ezzel a vitát ennyivel el is szoktátok rendezni. :D Aztán sugárban szkvörtölve lucskosodtok ott lent egy bunkó tahó láttán, itt meg sokadjára mímelitek a "belső értékek" közhelyet. Bráfó, tabs, tabs.
2016. szept. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/51 anonim ***** válasza:

Te is azonnal kategorizálsz, ugyanis azonnal feltételezted, hogy a kategória csupán külsőséget jelent, hát nem.



És igen, kasztosodunk, gondolom nem sok olyan történetet ismersz ahol a budai úrifiú


munkáslánnyal kötötte össze az életét, de sorolhatnám napestig az ellentétpárokat, igen ritka


jelenség az ilyen összekapcsolódás.

2016. szept. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 anonim ***** válasza:

33#

Te bomlott elmeju!

Neked meg a budos prostikra all a farkad!

2016. szept. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 anonim ***** válasza:
27%
#35: Meghagyom neked konkurenciának. Versenyezzetek a jaúképű' nőverő macsókért.
2016. szept. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/51 anonim ***** válasza:
A spanom csaja viszont tetszett. Ahol szintén oltári görényt játszik a pasas. De az egy vígjáték, tehát eleve úgy álltam hozzá. :)
2016. szept. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 anonim ***** válasza:
11%

"Nem, ne bogjon azert mert nem kapott pinát! De ne tekintsetek mar a noket targynak! Nem az oskorban elunk! Ott a ferfi targykent kezelte a not."



Szóval az a baj, hogy a PUAs férfiak nem tekintenek egyenlő félként a nőkre?

Hogy nem adják meg a tiszteletet a nőknek és nem őszintén állnak hozzájuk, helyette kisstílű játszmákat játszanak, amikben úgy próbálnak meg pozícióba kerülni, hogy megpróbálják a másikat alacsonyabb rendűként bepozíciónálni, hogy a másik úgy érezze, neki kell loholnia a FÉRFI után, ha akar valamit?

Hogy lealacsonyító ez a fajta hozzáállás és játszmázás, ahogy nem kezelik egyenrangú félként a nőket?


Kb. erről lenne szó?

2016. szept. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 anonim ***** válasza:

#37


Azon én is jókat nevetgéltem, de ha velem csinálta volna...na jó egy ilyen szépfiú le sem állna velem :)


Minek is szólítanám le őt például.

2016. szept. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 anonim ***** válasza:
38 Igen errol van szó!
2016. szept. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!