Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van olyan átlagos külsejű és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan átlagos külsejű és nem dúsgazdag pasi, akinek összejön a Pick Up Artist (PUA) dolog, és halomra dugja a nőket, ahogy az "oktatók" ígérik?

Figyelt kérdés

Én voltam ilyen Elit PUA oktatásokon, de megmondom őszintén, senkinél nem láttam, hogy gyakorlatban is működtek volna a technikák amiket tanítanak. Kizárólag azoknak akik alapból full jóképűek és nem is lenne szükségük ilyesmire. (Megjegyzem viszonylag kevés jóképű pasi jött el ilyen oktatásra, de azért akadt 1-2). Akik átlagos vagy csúnya külsejűek voltak, azok nem értek el semmilyen sikert.


Ezek szerint átverés ez is?


2016. szept. 16. 19:58
1 2 3 4 5 6
 21/51 anonim ***** válasza:
95%
19-es! Az benne a tuskóság, ahogy a nőket kezeli. Akkor ennyi erővel mi nők kezelhetnénk az ilyen tuskókat vibrátornak, aztán meg ha nem működnek elég jól, akkor kidobjuk őket a kukába. Még elemet sem cserélnénk bennük.
2016. szept. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/51 anonim ***** válasza:
5ös vagyok, nem, nem reklámember, nekem igenis segített. Nem fizettek érte, én se fizettem érte, hanem angol nyelven letöltöttem. Semmi előnyöm nincs ha itt reklámoznám. Kérdezte, én meg válaszoltam, hogy nekem bejött.
2016. szept. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/51 anonim ***** válasza:
17%
#21: Ezek szerint nem értetted meg a lényeget. Ha a hozzászóló önmagát adta volna, 100-ból 100-an elküldték volna a halál f#szára. Ám mivel alkalmazta a "tökre leszarlak, nem érdekel a véleményed" módszert, máris sikere lett a nőknél. SIKERE! Érted? És marhára letojta, hogy a nőnek mi a jó. Tudod, mi a gáz? Az, hogy ezzel csak magatokat égetitek be mindig. Legalábbis a nőtársad 99%-át, ha esetleg te nem számolod magad a többség közé, bár van egy sanda gyanúm...
2016. szept. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/51 anonim ***** válasza:
84%
Nem értem miért kell odamenni olyan nőhöz vagy férfihez, akivel nem merünk beszélgetni, az olyan ember nyilván nem a mi kategóriánk és a továbbiakban sem lesz közös életutunk.
2016. szept. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 anonim ***** válasza:
85%

Kihasznàlónév!

Nem, ne bogjon azert mert nem kapott pinát! De ne tekintsetek mar a noket targynak! Nem az oskorban elunk! Ott a ferfi targykent kezelte a not. Nem tetszett valami leutotte. 2016 van! A nők is emberek! El kellene fogadni!

Nem asszonyállat hanem ember!

2016. szept. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/51 anonim ***** válasza:
85%
Én azt vettem észre, hogy a média is felkarolta ezt az irányvonalat. Ott volt a Szürke ötven árnyalata meg egy csomó new adult könyv ami ugyanerre a témára épít, történetesen a "bunkó laza férfi" megszerez bárkit. Megpróbáltam végignézni a Felhők felett 3 méterrel című romantikus filmet, nem sok sikerrel, mert kb 15 percnél belém jött az ideg annyira parasztul viselkedett a pasas a lánnyal. Pl Rondaságnak hívta a lányt , beledobták a kulcsát a medencébe a csaj meg ruhában bemászott stb. Persze ahogy képzelem biztos össze melegettek végül.
2016. szept. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 anonim ***** válasza:
91%

Hát nem azért, de ha vki önmagát adta volna, nem küldtem volna el a halál *szára. Én ezt jobban értékelem, mint a flegma stílust.

De mindegy, úgyse értem ezt az egészet. Más biztos jobban érti, hát akkor értse - sok sikert hozzá!

2016. szept. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/51 anonim ***** válasza:
100%

#26


Ezek közül egyik sem a filmművészet maradandó alkotása és a való élethez vajmi kevés közük van :)

2016. szept. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 anonim ***** válasza:
0%
#28: Vajmi kevés, mi? :D Kérlek, mesélj még!
2016. szept. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/51 anonim ***** válasza:
2%
#25: De tárgyként tekint rátok, nőkre, tökre nem érdekli, hogy agyilag, lelkileg milyenek vagytok, mégis sikere volt. Hát nem érted? Hogy rágjam már a szádba? Garantálom, olyan nőknél is sikeresen szerepelt, akiknél nagyon fontosak a "belső értékek".
2016. szept. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!