Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok miért nyomkodjátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok miért nyomkodjátok állandóan a telefont?

Figyelt kérdés

Egyszerúen nem értem, hiába próbálok szemkontaktust kezdeményezni a lányokkal, de nem lehet. Szinte kivétel nélkül mind a telefonját nyomkodja. Nagyon illúzióromboló, nem tudom egyszerűen hogy tudnak ezek a személyek ismerkedni. Én ha sétálok valahova mindig nézem a környezetet, házakat, embereket. Telefonra annyit nézek hogy max zenét váltok.

Már azon voltam, legutóbb hogy megkérdezek egy lányt, hogy mit lehet azon eddig nézni? De akkor meg gondolná, hogy ki ez a tahó...


24 F



2017. febr. 22. 15:11
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 anonim ***** válasza:
89%
A zombik nem ölik meg magukat, nekem kell megtenni.
2017. febr. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/61 anonim ***** válasza:
72%
Ha nem lenne telefon akkor olvasnék pont azért hogy mindenki lássa nem érdekelnek. A legtöbben szerintem ezért nyomkodják/nyomkodjuk.
2017. febr. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/61 anonim ***** válasza:
65%
Azért, hogy elbújjak a kezdeményezni akarók elől. :) Nem vicc.
2017. febr. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/61 anonim ***** válasza:
78%
Van parom, nekem szabad nyomkodni? Vagy vele beszelgetek, vagy massal, ha senkivel nem tudok epp, tomegkozlekedesen en is csak zenet valtok maximum.
2017. febr. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/61 anonim ***** válasza:
81%

én szókeresőzök. :D

a metrón nem nagyon lehet nézelődni, az utazás pedig unalmas. ismerkedni se akarok, van barátom.

2017. febr. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/61 anonim ***** válasza:
89%

Tömegközlekedésen olvasni szoktam és közben zenét hallgatok, mivel idegesít a tömeg és a zaj.


Utcán, nem merem nyomkodni a telefont, mivel egyszer kerestem egy számot és rögtön megtaláltam egy oszlopot, ott nem kivitelezhető, de az utca szerintem nem is ismerkedésre való. Mindenki siet, megy a dolgára.


Egyébként, ha ismerős van nyilván leteszem a könyvet és a fejhallgatót.


De vonaton vagy az utcán nem ismerkedni szándékozom, arra ott vannak a szórakozóhelyek vagy egyebek, vagy ha utcán akarnék ismerkedni nem a telót nyomkodnám.


Egyébként is férjnél vagyok, így már kiestem, de azért a véleményemet leírtam. ;)

2017. febr. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/61 anonim ***** válasza:
67%

Nem mondanám, hogy függője vagyok a telefonomnak, sőt, viszont tömegközlekedésen például én is non-stop azt bámulom - ilyenkor olvasok (Kindle app).

Miért?

1. Imádok olvasni, de alig van rá időm, legalább ilyenkor kihasználom a helyzetet;

2. Nem szeretném, hogy bárki szemkontaktust akarjon velem teremteni vagy leszólítani;

3. Munka előtt/után (belvárosban élek, csak ilyenkor tömegközlekedem), nem igazán van hangulatom emberekkel foglalkozni. Amikor sétálok, nincs a kezemben a mobilom, de mindig megy a zene - lásd kettes pont.

2017. febr. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/61 anonim ***** válasza:
39%

Mindig mondom, hügye egy találmány ez a nyomorult okostelefon!

Úgy be tudja szippantani az embereket mint annak a rendje.

A párommal együtt tölthető kevéske kis időből naponta órákat vesz el!

Örökké pittyeg, bizzeg, csipog az a sz.r, valaki mindig irkál neki (barátok, családtagok). És persze azonnal válaszolni kell mert különben megsértődnek! :-(

Olyankor mindenki tud vele kommunikálni, csak én nem, aki ott vagyok fizikai valómban. Röhej!

Miért nem lehet a valós helyzetben ott lenni? Miért nem lehet a kollégákkal a munkahelyen beszélgetni, a családdal hétvégén, vagy telefonon (ami pénzbe kerül, ezért pár percnél nem lenne több)???

Volt hogy ilyenkor otthagytam, észre sem vette :-)

2017. febr. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/61 anonim ***** válasza:
52%
Én általában a barátommal beszélgetek
2017. febr. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/61 anonim ***** válasza:
83%
8# Ha nem akar veled foglalkozni a parod, akkor hidd el, okostelefon nelkul is talalna mast, amivel foglalkozhat.
2017. febr. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!