Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok miért nyomkodjátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok miért nyomkodjátok állandóan a telefont?

Figyelt kérdés

Egyszerúen nem értem, hiába próbálok szemkontaktust kezdeményezni a lányokkal, de nem lehet. Szinte kivétel nélkül mind a telefonját nyomkodja. Nagyon illúzióromboló, nem tudom egyszerűen hogy tudnak ezek a személyek ismerkedni. Én ha sétálok valahova mindig nézem a környezetet, házakat, embereket. Telefonra annyit nézek hogy max zenét váltok.

Már azon voltam, legutóbb hogy megkérdezek egy lányt, hogy mit lehet azon eddig nézni? De akkor meg gondolná, hogy ki ez a tahó...


24 F



2017. febr. 22. 15:11
1 2 3 4 5 6 7
 11/61 anonim ***** válasza:
51%

Miért akarsz te szemkontaktust kezdeményezni?

Van barátom, és ha nem vele utazom együtt, akkor netezek, olvasok a telefonon, beszélgetek, vagy éppen játszom. Utazás közben mégis mi mást lehetne, vigyek két 10 kg-s súlyzót, és ott álljak neki guggolni? :DDDD

Esetleg csak bámuljak ki az ablakon, mikor már évek óta, minden nap látom ezt a tájat?

Annyira nem értem ezt. XD


21/L

2017. febr. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/61 anonim ***** válasza:
57%
A válaszokból leszűrheted, miért is járnak sokan örömlányokhoz. Ismerkedni, senki nem akar.
2017. febr. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/61 anonim ***** válasza:
85%

Látod kérdező!


Ez, egy jó szűrő lehet, aki már felveszi veled a szemkontaktust, ott már lehet esélyed, mivel nagy az esélye, hogy szingli és ismerkedni szeretne...


Hajrá!

2017. febr. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/61 A kérdező kommentje:

Ez borzasztó, ennyi elutasítás és negatív komment...

Nem találok szavakat, nagyon rossz irányba halad a világ.


Én velem egyetlen egyszer volt olyan hogy szemeztem egy lánnyal aztán visszamosolygott, de pont siettem és időre mentem....


azt meg főleg nem értem aki családdal, barátokkal, kollégákkal beszél...

Én nekem nincs csajom, de csak gépen beszélek lányokkal, mobilnetem nincs hál Istennek, a családokkal beszélek itthon, a kollégákkal munkahelyen, nekem csak egy barátom van, de vele meg találkozok ha akarok személyesen.


Kíváncsi vagyok ez a sok lány hogy ismerkedett meg a párjával...


És miért kell elítélni azt aki kezdeményező? Szerintem az sokkal gázabb aki otthon ül és nem csinál semmit, vagy aki már X éve egy rossz kapcsolatban él, de nem mer kilépni belőle.

2017. febr. 22. 15:40
 15/61 anonim ***** válasza:
77%

Én zombigyilkolászás előtt könyvet olvastam. Az is ugyanúgy gátolta a szemezést.


Az a gáz, aki mindenáron piszkálni akarja a másikat. Még nem is ismered, már beszabályoznád, hogy csak téged nézzen.

2017. febr. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/61 anonim ***** válasza:
63%

Én egy utazáson találkoztam párommal amúgy ismerősi körből illetve véletlen találkozásokból (suli nyaralás stb ahol "össze vagyunk zárva") szerzem a barátaimat és a páromat is. Ez az utcán vagy buliban leszólítós dolog nem szimpi mert aznap én akadtam épp horogra másnap vagy másik utcában/buszon majd más is a horgára akad a pasinak ha szerencséje van nem pedig arról van szó hogy valami szimpatikus lett bennem egyszerűen csak épp én voltam ott és kész.

Persze ez még mindig jobb mint aki otthon ül és siránkozik de ettől még nem szimpi.

2017. febr. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/61 anonim ***** válasza:
58%
Attól, hogy a buszon rohadtul unatkozok például, és nem akarom nézni a sok igénytelen embert, attól miért ne tudnánk ismerkedni? Én pl. egyetemista koromban jöttem össze a barátommal, minden nap sörözni jártunk meg minden programra eljártunk. Nem tudom hogy függ össze azzal, hogy nem akarunk társalogni van idegen emberekkel és az, hogy van-e az egy lánynak barátja vagy sem
2017. febr. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/61 A kérdező kommentje:

Mert a kirándulásra nem igaz, hogy épp te voltál ott, jókor jó helyen? :D

Amúgy bírom az ilyen embereket... ha valakinek nincs baráti társasága akkor maradjon egyedül? Meg lúzernek könyvelik el?

2017. febr. 22. 15:51
 19/61 anonim ***** válasza:
86%
7-es vagyok, a férjemet egy utazás során ismertem meg elég random módon, az előző exeimet pedig valamilyen társasági eseményen (haver haverja alapon). Én kérek elnézést, hogy nem akarom, hogy utcán/tömegközlekedésen leszólítsanak, amikor nem ismerkedem, az én kva anyámat, tényleg :D
2017. febr. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/61 anonim ***** válasza:
88%

Kérdező?


Mi volt ebben negatív? Aki nem veszi fel a szemkontaktust nagyrészt foglalt vagy nem akar ismerkedni, akkor hol itt a baj?

2017. febr. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!