Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok miért nyomkodjátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok miért nyomkodjátok állandóan a telefont?

Figyelt kérdés

Egyszerúen nem értem, hiába próbálok szemkontaktust kezdeményezni a lányokkal, de nem lehet. Szinte kivétel nélkül mind a telefonját nyomkodja. Nagyon illúzióromboló, nem tudom egyszerűen hogy tudnak ezek a személyek ismerkedni. Én ha sétálok valahova mindig nézem a környezetet, házakat, embereket. Telefonra annyit nézek hogy max zenét váltok.

Már azon voltam, legutóbb hogy megkérdezek egy lányt, hogy mit lehet azon eddig nézni? De akkor meg gondolná, hogy ki ez a tahó...


24 F



2017. febr. 22. 15:11
1 2 3 4 5 6 7
 41/61 anonim ***** válasza:
78%
#40 Bezzeg regen a Nokia 3310-en meg tudtak helyesen irni az emberek! Le az okostelefonokkal!
2017. febr. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/61 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert bámulsz.
2017. febr. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/61 anonim ***** válasza:
79%

"aki letörölte a messengert miért kapott 0%-ot? "



Nem én adtam neki negatívat, de ebben mi a dicsőség? Szerintem ez pont olyan, mint aki lát 3 szar csatornát, és kidobja a tévéjét, mert túl hülye ahhoz, hogy átkapcsoljon tudományos csatornára, aztán dicsekszik, hogy nem néz tévét. Ha zavar a messenger, miért nem lépsz ki a netből? Döbbenetes lehet, amit mondok, de nem kell állandóan csatlakozva lenni a nethez.

2017. febr. 24. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/61 anonim ***** válasza:
55%

Ja, és én ezeket csinálom tömegközlekedésen:

- olvasok

- zenét hallgatok

- bámulok ki az ablakon (szóval ilyenkor se kaphatod el a szemem)

- nyest.hu-t olvasok

- idegen nyelvű hírportálokat olvasok nyelvgyakorlásnak

- spanyol akadémiai szótárat futtatom, miközben spanyol regényt olvasok


De ha mindez nem lenne sem néznék rád, zavar. Ma is megbámult egy apám lehetne korú pasi.

2017. febr. 24. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/61 anonim ***** válasza:
100%
Azzal viszont egyetértek, hogy társaságban ezt nem illik. Olyan társaságban, ahol ismerjük egymást. De ahol idegenek vannak... hát már bocs. Idegesít az is, aki menet közben mobilozik, főleg ha velem szemben jön, aztán fel van háborodva, hogy nem egyedül közlekedik az utcán, és nem örülünk, hogy cikk-cakkban megy. Amikor beszélek valakihez, és közben játszik, az bunkóság. De ilyet keveset ismerek. Mindenki ezt mondja, de igazából 1 vagy 2 olyan embert láttam egész életemben, aki tényleg ismerősei előtt is telefonozott.
2017. febr. 24. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/61 anonim ***** válasza:
84%

Szóval könyvet megengeded, hogy olvassanak, de a barátaik helyett foglalkozzanak veled.


Érdekes ember vagy.

2017. febr. 24. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/61 anonim ***** válasza:
80%

Utolsó, ezt kinek írtad?


Én amúgy a telefonok megjelenése előtt se szerettem, ha néznek, és ami azt illeti, szerintem a legelső emberi reflex, hogy elkapod a tekinteted, másoknál is ezt veszem észre.

2017. febr. 24. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/61 A kérdező kommentje:
Ha állandóan csatlakozva vagy akkor megnézed, én is mindig megnézem ha olyan helyen vagyok ahol van wifi, tök felesleges, nagyon rossz szokás. És szerintem az emberek 90% a így van vele. Ez az egy rossz dolog a mostani telefonokon.
2017. febr. 24. 10:43
 49/61 anonim ***** válasza:
75%

Azt még nem mondtad el, hogy mi rossz van benne, ha úgyse akarnak ismerkedni veled?

Bírom ezeket, akik képtelenek alkalmazkodni... Sírnak hogy "bezzeg régen", amikor elmentél a falubálba és felkérted egy táncra julcsikát, ő még nem nyomkodta a telefont...

2017. febr. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/61 anonim ***** válasza:
100%
De most teged miert zavar konkretan, ha masok beszelgetnek online is a barataikkal? :D
2017. febr. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!