Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok miért nyomkodjátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok miért nyomkodjátok állandóan a telefont?

Figyelt kérdés

Egyszerúen nem értem, hiába próbálok szemkontaktust kezdeményezni a lányokkal, de nem lehet. Szinte kivétel nélkül mind a telefonját nyomkodja. Nagyon illúzióromboló, nem tudom egyszerűen hogy tudnak ezek a személyek ismerkedni. Én ha sétálok valahova mindig nézem a környezetet, házakat, embereket. Telefonra annyit nézek hogy max zenét váltok.

Már azon voltam, legutóbb hogy megkérdezek egy lányt, hogy mit lehet azon eddig nézni? De akkor meg gondolná, hogy ki ez a tahó...


24 F



2017. febr. 22. 15:11
1 2 3 4 5 6 7
 31/61 anonim ***** válasza:
92%

Ezek nem negatív válaszok voltak, a legtöbb lánynak van barátja, az utcán ismerkedést amúgy is kevesen kultiválják. Én sosem nyomkodom a telómat, de olvasni szoktam tömegközlekedésen, vagy bámulok ki az ablakon, ugyanis nem ismerkedem utcán. Általában okkal vagyok ott, el kell jutnom valahová, nem fogok megállni beszélgetni, viszont idegennek nem adok meg elérhetőséget.


Ezek nem negatív dolgok. És senki nem írta azt, hogy lúzer vagy, hogy nincs baráti köröd, a többségnek viszont van, ezt azért kalkuláld bele.

2017. febr. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/61 anonim ***** válasza:
85%
Utcán nem ismerkedek, telefontól függetlenül, úgyhogy ilyen szempontból szerintem teljesen mindegy, hogy nyomkodom-e vagy sem. :)
2017. febr. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/61 anonim ***** válasza:
64%
Mert beszélgetek valakivel, híreket olvasok, vagy zenét hallgatok.
2017. febr. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/61 anonim ***** válasza:
36%
Megy a Tinder, az Instagram és a Facebook nekik ez az életük tisztelet a kivételnek! Külsőségek, felszínesség és persze kapzsiság, akinek normális értékrendje van annak esélye sincs ezeknél. Már szinte az összes fiatal lány ilyen.. Nem irigyelem a mostani generációból azokat, akik párt keresnek, ennyi suttyó közül alig lehet normálisat kifogni.
2017. febr. 22. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/61 A kérdező kommentje:

na szóval én nem csak utcára értettem!

busz, orvosi megálló, pláza, iskola (amég jártam)

lassan már ha bemész egy kocsmába is ez van, undorító


aki letörölte a messengert miért kapott 0%-ot?

tőlem maximális respect, nekem mobilnetem sincs, nekem is mindig pittyegett az a sz*r, de én nem a messengert töröltem le, hanem feltöltőkártyás vagyok, így nem veszek rá mobilnetet, ha fontos akkor felhívnak.


aki könyvet olvas az nem gáz, vagy újságot, vagy tanul

itt épp ez a gáz, hogy valaki online beszél, pedig lehetne személyesen is...

2017. febr. 23. 00:38
 36/61 anonim ***** válasza:
57%
Okostelefonom van, de semmiféle ilyen alkalmazást nem tettem fel rá. Ha a kezembe veszem a telefont, az ne jelezze már ország-világnak hogy hopp, elérhető lettem, tehát lehet nekem irkálni. Ha valakire kíváncsi vagyok felhívom, vagy írok neki emailt. és így is vannak kapcsolataim, nem sorvadtam még el. Csak épp mindegyiknek megvan a helye és ideje. Munkatársaknak a munkahelyen, családnak otthon munka után...
2017. febr. 23. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/61 anonim ***** válasza:
78%

1. Gondolom online azzal beszél aki nincs ott, tehát ez az egyetlen módja és olcsóbb mint telefonálgatni.

2. Az elején még az volt a baj, hogy nem akar senki ismerkedni, szemezni veled. Akkor a telefonon olvasás (vagy akár könyv olvasása) miben jobb?

2017. febr. 23. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/61 anonim ***** válasza:
67%
Mit nem ertesz azon, hogy nem akarunk random vadidegenekkel beszelgetni az utcan, varoban, plazaban, metron, buszon stb? Vannak sajat barataink, baratunk, veluk akarunk beszelgetni, ha ott vannak szemelyesen akkor akkor, ha meg nincsenek, akkor messengeren.
2017. febr. 23. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/61 anonim ***** válasza:
65%

33-as vagyok, elárulnád légyszíves, hogy hogyan beszéljek személyesen a két legjobb barátnőmmel, akik az ország másik végén élnek, és kb. havonta tudok velük személyesen találkozni? Akkor csak havonta egyszwr beszéljek velük, mert szerinted az online beszélgetés szánalmas? Vagy ha éppen sürgősen kell valami egy csoporttársamtól, ne írjak rá, hanem menjek el szélyesen a lakásához, mert az, hogy ráírok messengeren, ördögtől való dolog?

Amúgy ha nem lenne nálam az okostelefonom utazás közben, akkor sem ismerkednék veled, mert herótom van az ilyen technofób p.csöktől, akik ráadásul azt is meg akarják mondani, mit csináljak a saját szabadidőmben, mert úgy gondolják, a velük való ismerkedés értelmesebb elfoglaltság, mint ritkán látott barátokkal online beszélgetni.

2017. febr. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/61 anonim ***** válasza:
68%
Utolsó vagyok, a "szélyesen" személyesen akar lenni, bocsánat az elírásért, de a sátáni okostelefonomnak kicsi a kijelzője, és nem mindig veszem észre a félregépeléseket. :(
2017. febr. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!