Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok miért nyomkodjátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok miért nyomkodjátok állandóan a telefont?

Figyelt kérdés

Egyszerúen nem értem, hiába próbálok szemkontaktust kezdeményezni a lányokkal, de nem lehet. Szinte kivétel nélkül mind a telefonját nyomkodja. Nagyon illúzióromboló, nem tudom egyszerűen hogy tudnak ezek a személyek ismerkedni. Én ha sétálok valahova mindig nézem a környezetet, házakat, embereket. Telefonra annyit nézek hogy max zenét váltok.

Már azon voltam, legutóbb hogy megkérdezek egy lányt, hogy mit lehet azon eddig nézni? De akkor meg gondolná, hogy ki ez a tahó...


24 F



2017. febr. 22. 15:11
1 2 3 4 5 6 7
 21/61 anonim ***** válasza:
87%
Hát nem tudom, de nem ismerkedni mennek az emberek az utcára, hanem mert dolguk van.
2017. febr. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/61 anonim ***** válasza:
40%

Fuuuu ugyanezt gondolom, csak lányként. Marha idegesito.. Oke, ha itthon vagyok, en is elvagyok az internettel, de se suliban, se összejöveteleken, se utcán, sehol nem szeretem nyomkodni a telefonomat. Csak akkor netezem huzamosabban, ha itthon vagyok.. Akkor is csak face, mail csekkolás es YouTube, hírek es ilyenek. Nem szoktam mindenfele telefonos játékkal elba....szni az időm. Ha a tanórát unatkozom, akkor is inkább elmerengek, de egyszeruen nekem a fejem megfájdul a telefonrol es szerintem totál unalmas... Pedig lenne nekem is kivel chatelni, de személyesen jobban szeretek beszelgetni vagy telefonalni. Nagyon nagyon nagyon elegem van az okos telefonokbol - annak ellenere h hasznos, en is rendszeresen használom, de ez mar egy betegseg, ami ma megy!!!


18

2017. febr. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/61 anonim ***** válasza:
77%
Ha valakinek nincs baráti társasága, azzal muszáj szemezni?
2017. febr. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/61 anonim ***** válasza:
81%
Más az ha találkozunk eltöltünk egy pár órát/napot együtt és valami megtetszik bennem a pasinak mint az ha buszon én vagyok aznap a 40. akivel fel akarod venni a szemkontaktust mert jó a seggem a gatyában és velem pont sikerül. Szerintem érezhető a különbség. Ami azt illeti hogy mit kezdjen magával akinek nincs baráti társasága nem tudom. Ilyen ismerősöm nincs de ettől én még nem akarok utcán ismerkedni mert azt érezném amit fentebb írtam.
2017. febr. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/61 A kérdező kommentje:
22-es jó valaki mástól is okos gondolatokat hallani
2017. febr. 22. 16:17
 26/61 anonim ***** válasza:
81%
Munkahelyen ismerkedtunk meg. Nem tudom, abban mi a negativ, hogy kb akik eddig valaszoltak, szinte mindenki parkapcsolatban el, tehat nem akar direkt masokkal szemezni. Utalom, ha leszolitanak, mert a van baratom szoveget manapsag mar senki el sem hiszi, hiaba igaz. Vagy csak szimplan leszarjak, mert azt hiszik, nekik jogukban all barkivel ismerkedni, ha ok ugy dontottek. Ha nem akarok ismerkedni akarmilyen okbol, a legegyszerubb alapbol elkerulni barmifele kontaktus lehetoseget is.
2017. febr. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/61 anonim ***** válasza:
75%

"Ez borzasztó, ennyi elutasítás és negatív komment...

Nem találok szavakat, nagyon rossz irányba halad a világ. " - de miért, kérdező? Mi a baj azzal, hogy nem akarok ismerkedni? De komolyan...

Ha ismerkedni akarnék, megkeresném hozzá a megfelelő helyet és időt; club/romkocsma/olvasókör/hobbikör/kultúrális programok/satöbbi, millió lehetőség.

Az utcán nem ezért vagyok, hanem azért, mert muszáj. El kell jutnim a-ból b-be és kész.

Azzal, hogy utazás közben belebújok a telefonomba/könyvembe/akármimbe egyrészt - a lehetőségekhez képest - hasznosan töltöm az időmet, másrészt egyértelműen jelzem a környezetem felé (már akit érdekelne), hogy hagyjanak békén.

Tényleg nem értem, hogy mi ebben a rossz...

Sőt, valaki már írta előttem, hogy ez egy nagyon jó és hasznos szűrő lehet; aki felveszi veled a szemkontaktust, szemez veled, mosolyog rád, stb., az valószínűleg nyitott az ismerkedésre. Egy csomó felesleges kört és visszautasítást megspórolsz így, hiszen csak az "marad", aki nyitott az ismerkedésre...

2017. febr. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/61 anonim ***** válasza:
84%

Kérdező!

Te tudod értelmezni a válaszokban leírtakat?

Elolvasod őket?

A többség leírta, hogy kapcsolatban van, vagy nem akar ismerkedni! Miért erőlteted az utcán ismerkedést?

2017. febr. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/61 anonim ***** válasza:
60%
"Örökké pittyeg, bizzeg, csipog az a sz.r, valaki mindig irkál neki (barátok, családtagok)" Én pont ezért töröltem le a messengert a p**csába a telefonomról, azt jelzi,hogy be vagyok jelentkezve, egyébként beszélgetni sincs sokszor kedvem senkivel, de látom,hogy már írtak vagy 3-an. Fogtam aztán kuka, döntsem már el ÉN,hogy mikor vagyok bejelentkezve arra a szarra.
2017. febr. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/61 anonim ***** válasza:
86%

Mi ez az általánosító hülyeség?

Férfiak,nők, gyerekek,idősek, fiatalok stb...Rengetegen csinálják ezt,hogy a telefonjukat nyomkodják a buszon,utcán stb..Nem csak a nők..Úgyhogy nem is értem.

Egyébként mindenkinek a magánügye,hogy mit csinál,nem tartoznak elszámolással neked.

Az is megeshet,hogy éppen a párjuknak írnak.Mi közöd van hozzá?

Nem vagyunk egyformák amúgy.Van aki hozzá sem nyúl a telefonjához órákig,vagy akár napokig is.De van aki meg minden percben online. Mindenki maga tudja.

Nyilván ha az ember a barátaival van,vagy a párjával,vagy a rokonjaival,akkor szerintem is bunkóság a telefonba temetkezni.

De ha ismeretlenek között vagyunk,akkor miért ne telefonozhatnánk?

Nem mindenki akar amúgy ismerkedni..De ha neked mégis ők a célcsoportod,akkor próbáld meg neten felszedni őket.

"Már azon voltam, legutóbb hogy megkérdezek egy lányt, hogy mit lehet azon eddig nézni? De akkor meg gondolná, hogy ki ez a tahó... "

Jól gondolná.

2017. febr. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!