Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok miért nyomkodjátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok miért nyomkodjátok állandóan a telefont?

Figyelt kérdés

Egyszerúen nem értem, hiába próbálok szemkontaktust kezdeményezni a lányokkal, de nem lehet. Szinte kivétel nélkül mind a telefonját nyomkodja. Nagyon illúzióromboló, nem tudom egyszerűen hogy tudnak ezek a személyek ismerkedni. Én ha sétálok valahova mindig nézem a környezetet, házakat, embereket. Telefonra annyit nézek hogy max zenét váltok.

Már azon voltam, legutóbb hogy megkérdezek egy lányt, hogy mit lehet azon eddig nézni? De akkor meg gondolná, hogy ki ez a tahó...


24 F



2017. febr. 22. 15:11
1 2 3 4 5 6 7
 51/61 anonim ***** válasza:
62%
Ezt én sem értem. Miután nem akarok ismerkedni, van barátom....akkor én nyomkodhatok? Amúgy nem nagyon szoktam...de szabad?
2017. febr. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/61 A kérdező kommentje:

Hát pl így online sem tudok meg élőben sem ismerkedni, pedig az élőben bíztam, hogy ott szimpatikusnak tűnök, mert nem vagyok csúnya férfi, de sosem vesz észre senki, egyszerűen fel sem néznek, mindenki néz ki a fejéből mint a zombik.


Ez nagyon elkeserítő akinek voltak barátai/ lányok az életében gyerekkorától fogva azoknak ezután is lesznek, akinek nem annak pedig ezután sem.

És ne mondjátok hogy régen nem így volt, mert ha várok egy buszmegállóban egy öreg bácsival vagy nénivel simán el lehet beszélgetni, orvosi váróban detto.


na és akkor a LEGFONTOSABB kérdés: mi van a szingli csajokkal? mert nem hiszem hogy 100 ból 100 lány foglalt lenne, azt meg főleg nem hogy jobb a pasija mindnek mint én.

2017. febr. 24. 13:00
 53/61 anonim ***** válasza:
Megint megkérdem: miért azok zavarnak, akik a barátaikkal beszélnek? A könyvet olvasók sem néznek rád.
2017. febr. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/61 anonim ***** válasza:
100%
Ja, szoval a foglalt lanyok is nezzenek inkabb rad, mert te tuti jobb vagy mint a jelenlegi pasijuk? Remelem soha nem lesz baratnod :D Megjegyzem amugy, korul szoktam nezni a metron, eszreveszem, ha van jo pasi a kocsiban, nincs a mobilkepernyore ragasztva a tekintetem, de attol meg ugyanugy leszarom es ha szingli lennek se a metron, megalloban, utcan stb akarnek ismerkedni a tomegben, akkor sem, ha epp az egvilagon senkivel nem chatelek epp. Mit nem lehet ezen felfogni? Az emberek nagy resze akiket ismerek, nem az utcan ismerte meg a parjat. Ott a lehetoseg elotted is, hogy elkezdj egy uj hobbit, tanfolyamot, akarmit ahol van tarsasag es lehet normalisan ismerkedni.
2017. febr. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/61 anonim ***** válasza:
79%
Minél többet írsz, kérdező, annál kevésbé vagyok meglepődve, hogy nincsenek se barátaid, se csajod. Magadba nézni gondolom luxus, pedig igazán rád férne..
2017. febr. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/61 anonim válasza:
63%
Nekem nincs telóm, nem is akarok, amíg van mp3 lejátszom és laptopom addig feleslegesnek találom.
2017. febr. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/61 A kérdező kommentje:

Nem tudom alapból zavar ha egy boldog párt, vagy egy boldog baráti társaságot látok, gondolom aki írogat az is boldog. Nem is zavar, hanem irigy vagyok nem tagadom.

Nagyon sz*r egyedül élni az életet, úgy hogy hetek óta nem beszélt senkivel az ember, legyetek hálásak hogy veletek ez nem történt meg.

Aki könyvet olvas az hasonlít rám, én is szeretek olvasni.

2017. febr. 24. 21:40
 58/61 anonim ***** válasza:
100%
Miért hiszed azt, hogy velünk ez nem történt meg? Egy darab barátom sincs, anyukám meg nemrég halt meg. Hozzám sem szól senki. De nem vagyok irigy senkire. Sőt, töltsenek minden percet a szeretteikkel messengeren is. Nem tudják, mikor lesz vége. Anyukám utolsó üzenete messengeren az volt nekem, hogy szeret.
2017. febr. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/61 A kérdező kommentje:
mi történt anyuddal? ez szörnyű...
2017. febr. 24. 22:42
 60/61 anonim ***** válasza:
74%

A szörnyű az, hogy téged zavar más boldogsága.


Neked semmivel nem lenne jobb, ha más nem lenne boldog.

2017. febr. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!