Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem akarnak normálisan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akarnak normálisan randizni velem? 22L

Figyelt kérdés

Egyik azzal jön hogy ismer egy elhagyatott helyet ahol csak mi lehetünk és persze órákig csak sétálnánk,egy másik pasi ùtközben megállna a kapunk előtt pár szót váltani,de utána igéri el fog vinni meginni valamit na persze. Aztán egy pasival tök jól elbeszélgettem és benyögi hogy menjek fel hozzá még a végén talán az ágyban is kikötünk és nevetve teszi hozzá. Nekem ez ultramegalázó. Persze mind nyomja a szöveget hogy ő komoly kapcsolatot szeretne. Mindig elgondolkozom hogy ennyit érek? Leszakadna a pofájukról a bőr ha egy italra beülnénk valahova és közben megismerkednénk?Nekem nincs nagy igényszintem nem svédasztalos vacsorát kérek csakhogy ilyen szinten ha már felöltözöm akkor tiszteljen meg legalább ennyivel. Másnak miért hozzák le a csillagokat az égről én meg miért járok mindig így?És ezek még jól is keresnek mégis egy csokit sajnálnának tőlem úgy érzem. Én csinosan öltözöm adok magamra sportolok azt mondják szép az arcom mégis mi kéne nekik?Nem adoniszakkal találkoznék épphogy az átlagtól jobbak kifejezetten taszít a modell szépfiú alkat.Miért van az hogy más lánynak szinte ölébe hull a szerencse én meg mintha csak egy alkoholistát érdemelnék örüljek hogy az is van nem?....El vagyok keseredve

22L


2017. júl. 25. 13:14
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
46%
Cink van veled, érzem a kérdésből. Talán ezért fogsz ki gyökereket.
2017. júl. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 A kérdező kommentje:
Talan ha eleve nem flegman es bunkon kozelitenenek az emberhez akkor en is kedves lennek mert ez a srac is mondhatta volna hogy ismerjuk meg egymast talalkozzunk valahol mert kivancsi vagyok rad fagyizzunk egyet vagy meghivlak egy kavera ebben szerintem semmi nincs. Ehelyett utazzak en mikozben o meg dolgozik tobb ember elott dumaljunk a kocsiban stb. Ez normalis? Ha meg beszolok en vagyok a lesajnalt bunko.Valakiknek fogalmuk sincs arrol mi az hogy udvarlas hogy vagyakozas a masik utan es aldozathozas. Bocsanat,hogy regimodi vagyok es eloszor a ferfi kezdemenyezzen ne sajnalja a notol a figyelmet az odaadast kedvesseget,hogy igenis jelent valamit hogy privatban csak mi ketten elbeszelgetunk,es fizet egy kavet.Emberek mekkora vita van ebbol,elvileg emiatt voltak regen is tobb evtizedig egyutt a parok,most meg egyutt oregednek meg.
2017. júl. 25. 18:55
 33/45 anonim ***** válasza:

@ Kérdező: Miből gondolod, hogy az ismerkedést már azzal kellene kezdenie egy férfinek, hogy meghív valamire, vagy elvisz egy fizetős helyre (még ha csak minimális anyagi kiadást jelent is)? Mi az, amit Te "letettél az asztalra" cserébe? Vagy szerinted az, hogy nő vagy és csinosan felöltöztél, már elegendő ehhez? Miért hívjunk meg egy számunkra ismeretlen nőt bármire is, ha aztán 5 perc múlva meg kiderül, hogy egyáltalán nem illünk össze?


Nyilván tudod, hogy a nők tesztelni szokták a férfiakat. Na most ez fordítva is igaz, ha látjuk, hogy már az elején 0 ismeretséggel is azon gondolkodsz, hogy "ingyen csoki, ingyen fagyi, ingyen ital ...", akkor abból bőven lehet következtetni a személyiségedre. Persze vannak akik ezt megadják, aztán a folytatást már ismered.


Ha viszont belemennél abba a hosszú sétába egy nyugodt, csendes (persze nem elhagyatott) helyen, esetleg csak a városban sétálnátok, közben beszélgetnétek és a srácnak valóban bejössz, akkor hidd el nem fog azon egy percig sem gondolkodni, hogy meghívjon egy kávéra, fagyira esetleg egy moziba. Ebben az esetben ez a meghívás Neked szól és nem egy ismeretlen nőnek, akit épp pár pillanattal azelőtt látott először. Remélem érzed a különbséget.


36\F

2017. júl. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 A kérdező kommentje:
Nem fogok belemenni az anyagiaskodasba. Nekem nem ez szamit,ez a masokhoz torteno hozzaallas figyelmesseg kimutatasa. Ha en kivalasztom azt akit erdemesnek talalok arra hogy talalkozzunk akkor tobbet is erdemel ennyi. 36f hahah kajak annyi vagy? Eleg bolcs lehetsz nem mondom
2017. júl. 25. 19:09
 35/45 anonim ***** válasza:
Épp ugyan ezt gondolom, kedves 33-mas. Mind egy, nincs jelentősége, nem Budapest mellett laksz. Ha úgy lenne, akkor találkozhattunk volna indulás előtt egy órával, beszélgethettünk volna, aztán eldönthettük volna, hogy szimpatikusak vagyunk-e egymásnak. Nem feltétlenül kellett volna utaznod! Mindenre van megoldás, csak akarni kell. :) Ismeretlenül meg nem akartam rád rontani, hogy hol laksz, stb... Eddig ez még nem jött be.
2017. júl. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
Figyelj, en sem a klasszik stílusban jöttem össze a párommal. Még sulis időszakban egy buszon utaztunk, és remek lehetőség volt dumálni és megismerni egymást. Egyből megvolt a közös nevező. Aztán szép lassan mielőtt konolyabb barát zóna lehetett volna, léptem. Szóval kávé, utazás, séta a lényeg hogy meg legyen a közös hang.
2017. júl. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 A kérdező kommentje:
Akkor fogjatok kezet. Menjetek swinger clubba aztan vagjatok partiba egymast.
2017. júl. 25. 19:31
 38/45 anonim ***** válasza:

Te észre sem vetted de elszóltad magad . "persze ingyen kéne nekik a pnia".


Vajon miért kezelnek nőket krvuának és miért nem partnernek?

Miért van az hogy fordítva a nőknek soha nem kell fizetni hanem ingyen van a farok. A férfiak miért nem mondják azt hogy nincs ingyen kuki! ?


Nem veszed észre hogy azt kapod az élettől amit elvársz magadtól.

2017. júl. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 A kérdező kommentje:
Ez nem elszolas volt ez kokemeny odamondas. Sok ferfi elvarja azert hogy a no szetrakja mar az elso randin de mivel nem nyujt a rendes lany elso randin semmit azaz nincs birizgalas elmehet a fenebe. Ja a buszos hozzaszolonak uzenem hogy itt is ugyanaz a szitu.
2017. júl. 25. 19:43
 40/45 anonim ***** válasza:
75%
XD ez 2017, ahol a nők nem örülnek ha kapnak, hanem elvárják és a férfi a gyökér ha nem ad. Tipikus kihasználom a másikat. A kedves kérdező pedig még inkább lány, mintsem nő! Egy érett nőnek nincsenek ilyen megnyilvánulásai! Látszik rajta, hogy ő egy menő csávót keres, akivel villoghat a felszines barátnői előtt. Gáz az egész úgy ahogy van. :D Egy percig nem becsülne meg egy olyan férfit aki tisztelettel bánik vele. Mindez csak mese! Ja, és Te mit adsz azon kívül, hogy (elvileg) jól nézel ki? Szex? Nem nagy cucc, ha a személyiséged fabadkát sem ér! Jó lenne veled egyszer találkozni. Kiváncsi lennék, hogy milyen párt találsz magad mellé?! Bunkó, flegma megnyilvánulásokkal max egy ugyan ilyen kisfiút aki majd rögtöt rád költi a pénzét, akit majd az orránál fogva vezethetsz akár egy kutyát! Szánalmas, hogy itt tart a nöi, akarom mondani lány társadalom. Kihasználni a másikat, elvenni mindent tőle, elnyomni őt, basáskodni fölötte. Gratulálok! De most komolyan! Olvasd vissza a válaszaid és gondolkozz el, valószínűleg azért nem találkozol a rendes férfiakkal mert egy, nem vagy rájuk megérve agyilag. Kettő, meg sem érdemled őket!
2017. júl. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!